اخبار محرمانه

آخرين مطالب

وزارت نفت

هشتمین سمینار بین‌المللی اوپک به تاخیر افتاد

اخبار محرمانه - برگزاری هشتمین سمینار بین‌المللی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) که قرار بود ژوئن ۲۰۲۱ برگزار شود به ۲۹ تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ موکول شد.

توانمندسازی جوامع محلی میزبان صنایع گاز زبانزد است

اخبار محرمانه - معاون علمی و فناوری ریاست‌جمهوری ضمن اظهار خرسندی از تلاش‌های شرکت ملی گاز در زمینه توانمندسازی جوامع میزبان پالایشگاه‌ها، برای کمک در حوزه‌های داخلی‌سازی، توانمندسازی در صنعت گاز و بحث‌های مربوط به توانمندسازی جوانان منطقه در زمینه‌های مختلف اعلام آمادگی کرد.

کاهش ۳۰ درصدی ارزش صادرات نفت عربستان

اخبار محرمانه - داده‌های رسمی نشان داد که ارزش صادرات نفت عربستان در ماه دسامبر نزدیک به ۳۰ درصد کاهش یافته است.

توضیحات شرکت ملی نفت درباره بومی‌سازی پمپ‌های درون‌چاهی

اخبار محرمانه - شرکت ملی نفت ایران در واکنش به گزارش خبرگزاری فارس درباره بومی‌سازی پمپ‌های درون‌چاهی، فعالیت‌ها و حمایت‌های انجام شده ازسوی وزارت نفت در مسیر بومی‌سازی این پمپ‌ها را تشریح کرد.

موفقیت سیاست‌های راهبردی وزارت نفت در حمایت از سازندگان داخلی

اخبار محرمانه - شرکت ملی نفت ایران در واکنش به گزارش خبرگزاری فارس درباره بومی‌سازی شیرهای کنترلی در صنعت نفت، استفاده از تولیدات ساخت داخل با عمق ساخت منطبق بر توانمندی‌های شرکت‌های سازنده داخلی را طی سال‌های اخیر نشان‌دهنده موفقیت چشمگیر سیاست‌های راهبردی وزارت نفت در حمایت از سازندگان توانمند داخلی عنوان کرد.

بهبود ناوگان آتش‌نشانی در زاگرس جنوبی

اخبار محرمانه - ۱۰ دستگاه از خودروهای سنگین آتش‌نشانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی مستقر در پنج منطقه عملیاتی این شرکت به‌منظور آمادگی هر چه بیشتر ناوگان آتش‌نشانی، تعمیر و بازسازی شدند.

سیاست صادرات گاز به همسایگان اولویت همیشگی ایران است

اخبار محرمانه - اداره کل روابط عمومی وزارت نفت به گزارش «صادرات گاز به کویت، فرصتی که سوخت» توضیحاتی برای تنویرافکار عمومی ارائه داد و تأکید کرد: سیاست صادرات گاز به همسایگان اولویت همیشگی است.

تمسخر کارکنان صنعت نفت ازسوی رسانه ملی مایه تأسف و تعجب است

اخبار محرمانه - معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت، اعداد و ارقام منتشرشده به‌عنوان میانگین حقوق و دستمزد کارکنان رسمی صنعت نفت در فضای مجازی را به‌شدت تکذیب کرد و در واکنش به لحن اهانت‌آمیز گوینده رسانه ملی نسبت به وزیر و کارکنان نفت، گفت: باید از رسانه ملی تشکر کرد که تا این اندازه تلاش‌های بی‌وقفه کارکنان صنعت نفت را در اوج تحریم‌ها و شیوع کرونا قدر نهاده است!

نخستین اسکله گاز مایع بندر صادراتی تمبک به بهره‌برداری رسید

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با تشریح وضع طرح‌های در حال اجرای در پارس جنوبی گفت: نخستین اسکله بارگیری و صادرات گاز مایع بندر خدماتی و صادراتی تمبک در پارس جنوبی به بهره‌برداری رسید.

تقاضای نفت امسال احیا می‌شود

اخبار محرمانه - برخی تحلیلگران معتقدند تقاضای جهانی نفت تا پایان امسال به سطح پیش از همه‌گیری ویروس کرونا می‌رسد.

ارسال ۶۰۰ هزار لیتر نفت سفید به مناطق زلزله‌زده سی‌سخت

اخبار محرمانه - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز گفت: یک محموله ۶۰۰ هزار لیتری نفت‌سفید پس از بارگیری از انبار نظامیه اهواز راهی شهر زلزله‌زده سی‌سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد شد.

برنامه بلندمدت ۱۵ ساله برای حفظ شرایط تولید گاز تدوین شده است

اخبار محرمانه - مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد که برنامه بلندمدت ۱۵ ساله‌ای برای حفظ شرایط تولید گاز در سه مجموعه اصلی تولیدی کشور تدوین شده است تا سقف تولید گاز در این مناطق حفظ شود.

اطلاعیه وزارت نفت درباره تخریب و توهین به کارکنان صنعت نفت

اخبار محرمانه - اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پی انتشار برخی اخبار نادرست مبنی بر«دریافت حقوق‌های وحشتناک و نجومی» ازسوی کارکنان صنعت نفت با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تکذیب آمار و اطلاعات و اعداد غیرواقعی منتشره در مورد حقوق و دستمزد کارکنان صنعت نفت، تصریح کرد: نهایت بی‌انصافی است اگر عددهای ناآگاهانه با توسل به تفاوت حقوقی کارکنان صنعت نفت و دیگر اقشار به دوگانه‌سازی میان «کارکنان جان بر کف» صنعت نفت اقدام کنند.

اطلاعیه وزارت نفت درباره توهین به کارکنان صنعت نفت

اخبار محرمانه - اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پی انتشار برخی اخبار نادرست مبنی بر «دریافت حقوق‌های وحشتناک و نجومی» از سوی کارکنان صنعت نفت با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تکذیب آمار و اطلاعات و اعداد غیرواقعی منتشره در مورد حقوق و دستمزد کارکنان صنعت نفت، تصریح کرد: نهایت بی‌انصافی است اگر عده‌ای ناآگاهانه با توسل به تفاوت حقوقی کارکنان صنعت نفت و دیگر اقشار به دوگانه‌سازی میان «کارکنان جان بر کف» صنعت نفت اقدام کنند.

برآورد نفت ۸۰ دلاری در ۲۰۲۱

اخبار محرمانه - سوکار برآورد کرد که قیمت نفت در سال ۲۰۲۱ به ۸۰ دلار برای هر بشکه می‌رسد.

صنعتی که صادرات نداشته باشد افول می‌کند

اخبار محرمانه - رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: هر صنعتی صادرات نداشته باشد رو به افول است، باید بازارها را بشناسیم و با آنها ارتباط برقرار کنیم.

کاهش قیمت نفت در پی افزایش ذخیره‌سازی نفت آمریکا

اخبار محرمانه - قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت ۵ و ۶ دقیقه امروز (چهارشنبه، ششم اسفندماه) با ۳۸ سنت کاهش به ۶۴ دلار و ۹۹ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا با ۵۵ سنت کاهش به ۶۱ دلار و ۱۲ سنت برای هر بشکه رسید.

کاهش قیمت نفت در پی افزایش ذخیره‌سازی‌های آمریکا

اخبار محرمانه - قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت ۵ و ۶ دقیقه امروز (چهارشنبه، ششم اسفندماه) با ۳۸ سنت کاهش به ۶۴ دلار و ۹۹ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا با ۵۵ سنت کاهش به ۶۱ دلار و ۱۲ سنت برای هر بشکه رسید.

طرح تبدیل خودروهای مسافربر شخصی به دوگانه‌سوز آغاز شد

اخبار محرمانه - قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: طرح تبدیل خودروهای مسافربر شخصی به دوگانه‌سوز سی‌ان‌جی با اولویت ماشین‌های پرمصرف و اعطای یارانه دولتی از این هفته اجرایی شده است.

نقش کلیدی مجتمع پارس جنوبی در تأمین انرژی ملی و منطقه‌ای

اخبار محرمانه - دبیر ستاد توسعه فناوری‌های آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری اظهار کرد: پارس جنوبی قطب فناوری‌های گاز و پتروشیمی به‌شمار می‌رود و این اهمیت در نظام‌ فناوری کشور نیز به‌خوبی دیده شده است.

بهرگان سبزترین واحد صنعتی جنوب کشور می‌شود

اخبار محرمانه - شرکت نفت فلات قاره ایران، اقدام‌های گسترده‌ای را با هدف حفظ محیط زیست در منطقه بهرگان اجرا کرده است که به واسطه این اقدام‌ها، بهرگان در آینده‌ای نزدیک به سبزترین واحد صنعتی جنوب کشور تبدیل می‌شود.

دکل ۳۳ فتح برای حفاری چاه هیرکان در گلستان مستقر می‌شود

اخبار محرمانه - دستگاه حفاری سنگین خشکی ۳۳ فتح شرکت ملی حفاری ایران بر اساس چارچوب قرارداد جدید با مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، یک حلقه چاه اکتشافی در استان گلستان حفر و تکمیل می‌کند.

یک قطعه کاربردی در تجهیزات بالابر دکل حفاری بومی‎سازی شد

اخبار محرمانه - یک قطعه کاربردی اساسی در مجموعه تجهیزات بالابری دستگاه حفاری، در هم‌افزایی میان متخصصان شرکت ملی حفاری ایران با دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز بومی‌سازی و عملیاتی شد.

اما و اگرهای تمدید یک قرارداد صادرات گاز

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران می‌گوید: ممکن است هم ما و هم بخش خصوصی با توجه به فضای آینده ترکیه انواع قرارداد صادرات گاز را با این کشور داشته باشیم و تمدید قرارداد صادرات گاز در قالب یک قرارداد نباشد.

افزایش ۹ درصدی تولید محصولات پتروشیمی کشور

اخبار محرمانه - مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: پیش‌بینی می‌شود تولید انواع محصولات پتروشیمی تا پایان امسال به ۶۱ میلیون تن برسد و رشدی حدود ۹ درصدی را نسبت به سال ۹۸ رقم زند.

مشترکان مسکونی و تجاری گاز در ازای پرداخت مبلغی بیمه می‌شوند

اخبار محرمانه - براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، وزارتخانه‌های نفت و نیرو به‌صورت ماهانه مبلغی را از مشترکان مسکونی و تجاری برداشت و برای بیمه کردن واحدهای آنها هزینه خواهند کرد.

اتحادیه اوراسیا فضایی مناسب برای تجارت اقتصادی ایران با کشورهای منطقه است

اخبار محرمانه - رئیس‌جمهوری گفت: باید با استفاده از تجربه موفق تجارت ترجیحی با اورآسیا حضور ایران را در بازارهای جدید و همکاری در زمینه سرمایه‌گذاری، حمل‌ونقل، تهاتر و روابط بانکی، انرژی و ورود به دیگر ترتیبات تجاری، منطقه‌ای و جهانی گسترش دهیم.

مالکان خودروها مراقب پیام‌های جعلی باشند

اخبار محرمانه - شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به ارسال پیام‌های نامعتبر به مالکان خودروهای شخصی، لازم است مالکان مراقب پیام‌های جعلی درباره کارت هوشمند سوخت و مقدار سهمیه باشند.

افزایش بیش از یک دلاری قیمت طلای سیاه

اخبار محرمانه - قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت ۵ و ۳۴ دقیقه امروز (سه‌شنبه، پنجم اسفندماه) با یک دلار و ۶ سنت افزایش به ۶۵ دلار و ۳۰ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا با ۸۱ سنت افزایش به ۶۲ دلار و ۵۱ سنت برای هر بشکه رسید.

روند بهبود عرضه نفت شیل کند خواهد بود

اخبار محرمانه - اوپک و شرکت‌های نفتی آمریکایی حتی با افزایش قیمت نفت خام هم معتقدند بهبود عرضه نفت شیل کند خواهد بود.

ظرفیت ذخیره‌سازی فرآورده در شمال‌غرب ایران به ۳۳۰ میلیون لیتر رسید

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: مجموع ظرفیت ذخیره‌سازی فرآورده در شمال‌غرب کشور با اجرای پروژه ساخت خط لوله جدید تبریز - خوی - ارومیه و احداث انبار نفت جدید ارومیه به ۳۳۰ میلیون لیتر رسید.

افزایش ۹۵ درصدی درآمد پلیمر آریاساسول

اخبار محرمانه - شرکت پلیمر آریاساسول در دوره ۱۱ ماهه منتهی به بهمن ۹۹ مبلغ ۱۵۴,۷۳۶ میلیارد ریال فروش محقق کرده که نسبت به دوره مشابه پارسال با رشد ۹۵ درصدی همراه بوده است.

بهره‌برداری از ۳ خط لوله مهم انتقال فرآورده کشور

اخبار محرمانه - شانا _ گروه فیلم: سه خط لوله ۲۶ اینچ انتقال فرآورده شازند - قم - ری به طول ۲۹۳ کیلومتر با ظرفیت انتقال ۳۰۰ هزار بشکه فرآورده در روز، ۲۰ اینچ نائین - کاشان – ری به طول ۴۲۰ کیلومتر با ظرفیت انتقال ۲۰۴ هزار بشکه در روز فرآورده و ۱۴ اینچ تبریز - خوی – ارومیه به طول ۲۲۰ کیلومتر از تبریز به ارومیه با ظرفیت کل ۶۵ هزار بشکه در روز فرآورده، صبح امروز، (دوشنبه، چهارم اسفندماه) از طریق ویدئوکنفرانس به بهره‌برداری رسید.

ساير مطالب

لایحه حفظ کرامت زنان، لایحه‌ای پیشرو در چارچوب قانون اساسی است

جریان خاص با استناد «حدیث مباهته» به مخالفان و منتقدان مکتب خود بهتان می‌زند

قتل رومینا تصویب لایحه منع خشونت علیه زنان را تسریع کرد

معاون رئیس جمهور از یک واحد دامداری در شهرستان بویین زهرا بازدید کرد

فاطمه فاطمه است -2

مسلمانی؛ راز ماندگاری حاج قاسم سلیمانی

گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ارامنه هم زمان با آغاز سال نو میلادی

ابتکار: در موضوع زنان و خانواده بر اساس برنامه نتیجه محور حرکت می‌کنیم

تمرین مسئله یابی مشارکتی کارشناسان اورژانس اجتماعی 123

آغاز پایان یک دغدغه

تصویب لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت در دولت

"دیدار معصومه ابتکار با سفیر فرانسه در ایران"

فاطمه فاطمه است -4

جزییات جدید تصویب لایحه‌ حمایت از زنان بعد از8 سال

بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی در حوزه آموزش های عمومی خانواده

زنان، خانواده و لایحه بودجه 1400

دفاع از حقوق کودک، سرمایه گذاری برای فردای روشن است

برگزاری جلسه مشورتی توانمند سازی اقتصاد دیجیتالی زنان کارآفرین

در نشست بررسی مشکلات زنان آسیب‌دیده و خانه‌های امن در کشور مطرح شد؛ لایحه حمایت از زنان در برابر خشونت بسیاری از مشکلات را می تواند حل کند.

اعلام عناوین روز شمار بزرگداشت "هفته مقام زن و روز مادر"

شرط توفیق لایحه حمایت از زنان در حسن اجرای آن است

دفاع از حقوق زنان وظیفه همه دستگاه‌ها در نظام اسلامی است

متن لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت منتشر شد

پادکست گفت‌وگوی ملی خانواده - قسمت 3

هادی خانیکی: ناتوانی در گفت‌وگو ریشه همه مسائل ایران است

فاطمه فاطمه است - 6

لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت تقدیم مجلس شد

وجود نوآوری‌های خاص در لایحه حفظ کرامت و تامین امنیت زنان

فاطمه فاطمه است - 5

هدیه یک تبلت؛ با هدیه یک مدرسه و تمام کتابخانه‌های دنیا را به بچه‌ها هدیه دهید

جای خالی گفت و گوی بین نسلی در خانواده ها

درخواست معاون رییس جمهور از رییس قوه قضاییه درباره پرونده های اسیدپاشی

ادای دین به شهدا با برقراری ارتباط با نسل جدید میسر خواهد شد

پادکست گفت‌وگوی ملی خانواده - قسمت 2

فاطمه فاطمه است -1

خانواده شهدا اسطوره های صبر و بردباری هستند

کودک‌همسری مزخرف نیست، دردناک است

واداشتن دختران کم سن و سال به ازدواج، حرکتى در جهت تضعیف زن و نادیده گرفتن حقوق اوست

جایزه «مریم میرزاخانی» در دستان24 زن برگزیده کشور

در نشست امکان سنجی تشدید مجازات قتل فرزند توسط پدر چه گذشت؟

برگزاری دومین نشست استانی بررسی پیشرفت سند ارتقا وضعیت زنان و خانواده در آذربایجان شرقی

با اقدامات شایسته‌ای که در حوزه تولید فناوری صورت گرفته، شاخض‌های مربوط به رتبه علمی کشور رشد خوبی داشته است

سوال ابتکار از موافقان کودک همسری

احیای هنر زیلوبافی با همت بانوان میبدی

مشارکت بانوان در فعالیت‌های آموزش‌وپرورش موجب موفقیت این حوزه است

توجه به حقوق مادی و معنوی پرستاران ضروری است

برگزاری سومین نشست مجازی تشکل‌های حامی زنان آسیب‌دیده کشور

امضاء موافقت نامه همکاری بین معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس

سپید پوشانی که تا پای جان ایستادگی می‌کنند

کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی زنان

مواد 1122 و 1130 قانون مدنی به اعتبار خود باقیست

15 دانشمند برتر در حوزه جامعه و صنعت مشخص شدند

در مسیر باد؛ روایتی ازتلخی های مهاجرت های غیرقانونی

گواهینامه استاندارد مشاغل خانگی به صورت 3 ساله صادر می‌شود

75 درصد مشاغل خانگی در اختیار زنان است

سمن‌ها نقش برجسته‌ای در دیده بانی، نظارت و مقابله با فساد دارند

مستند "در مسیر باد" واقعیتی است که منصفانه و هنرمندانه بیان شده است

انتقال تابعیت ایرانی از طریق مادر از بهترین اتفاقات اخیر در کشور بود

بهبود سبک زندگی خانواده و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی را با جدیت دنبال می کنیم

دهه شصت یا هفتاد؛ مساله این نیست

ارائه 12 مهارت خوب زیستن به آموزش و پرورش

تمرکز بر نقش آفرینی زنان در تربیت نسل آینده ، منجر به آینده بهتر، اقتصاد خلاق و مصونیت از آسیب های اجتماعی خواهد شد

هدف از اصلاح قانون حضانت، بهینه‌سازی ایفای نقش مادری است

گفتگو برای صلح از درون خانواده نشات می گیرد

«اولین مدیران زن دستگاه های اجرایی از تجارب مدیریتی خود می گویند»

تقدیر مرکز آمار ایران از معاونت امور زنان و خانواده

یلدای مجازی و امید به بهبودی شرایط کرونا

اجرای بیش از 100 پروژه با همکاری تشکل‌های مردم نهاد زنان