اخبار محرمانه

آخرين مطالب

دیجیتال مارکتینگ و تاثیر آن در رونق کسب و کار اقتصادی

دیجیتال مارکتینگ و تاثیر آن در رونق کسب و کار
  بزرگنمايي:

اخبار محرمانه - پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: بازاریابی دیجیتال به طرز قابل توجهی شیوه کار امروز را تغییر داده است. آژانس های تبلیغاتی به طرز قابل توجهی متفاوت تر از گذشته به تبلیغات پرداخته اند، مشاغل و برند های بزرگ تنها کسانی نیستند که از بازاریابی آنلاین بهره مند می شوند. در واقع، مشاغل کوچک نیز می توانند از بازاریابی دیجیتال بهره ببرند. از این رو، امروزه مشاغل از دنیای دیجیتال برای ایجاد آگاهی از برند، تأثیرگذاری و جلب مشتری استفاده می کنند.
شما چطور؟
بازاریابی دیجیتال تأثیر باورنکردنی بر تعاملات، عادت ها و سبک زندگی افراد دارد. بیایید ببینیم چگونه:
با افزایش دسترسی به اینترنت، هر روز تعداد افراد آنلاین افزایش می یابد. از سال 2018، تقریبا 3.03 میلیارد نفر (که نیمی از جمعیت جهان است) در برخی از رسانه های اجتماعی فعال هستند. موتورهای جستجو حدود 93 ٪ از کل بازدید وب سایت را ایجاد می کنند. آمار به وضوح نشان می دهد که تأثیر بازاریابی دیجیتال روز به روز در حال افزایش است. اما، قبل از اینکه ادامه دهیم، بیایید بحث مفصلی از اصطلاح "بازاریابی دیجیتال" داشته باشیم.

اخبار محرمانه

دیجیتال مارکتینگ چیست؟
دیجیتال مارکتینگ به فعالیت های بازاریابی یک شرکت گفته می شود که از طریق دستگاه های الکترونیکی یا اینترنت انجام می شود. در نوع بازاریابی از استراتژی های مختلف دیجیتالی توسط مشاغل برای ارتباط با مشتریان استفاده می شود. به عبارت ساده تر، دیجیتال مارکتینگ بازاریابی است که به صورت آنلاین انجام می شود. روش های مختلفی تحت طیف بازاریابی دیجیتال وجود دارد که به شرح زیر است:
بهینه سازی موتور جستجو ( SEO ) پرداخت به ازای هر کلیک ( PPC ) بازاریابی محتوا بازاریابی شبکه های اجتماعی ( SMM ) بازاریابی وابسته بازاریابی ایمیلی بازاریابی ورودی نحوه انجام دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار
خبر خوب این است که، به عنوان یک نهاد تجاری شما می توانید از طریق کانال های مختلف دیجیتال انتخاب خود را برای توسعه آگاهی از برند و تولید آگهی انتخاب کنید. عملکرد هر کانال قابل اندازه گیری است و از این رو می توانید عملکرد شرکت خود را در هر کانال ارزیابی کرده و بهترین تصمیم را بگیرید. با این حال، استراتژی ها و برنامه های بازاریابی دیجیتال بسته به نوع کسب و کار شما متفاوت خواهد بود.
دیجیتال مارکتینگ از چه طریقی بر روی کسب و کارها تاثیر می گذارد؟
ارتباط با مشتری: سیستم عامل های دیجیتال و شبکه های اجتماعی ارتباط آسان و فوری بین برند و مخاطبان را امکان پذیر کرده است. و بهترین چیز این است که به برقراری ارتباط با مخاطبان جهانی کمک می کند.
توزیع محتوا: آیا تا به حال به حجم محتوای توزیع شده از طریق بازاریابی دیجیتال فکر کرده اید؟ هر روز یک بیزینس می تواند محتوای بزرگی را از طریق شبکه های اجتماعی، ایمیل، برنامه ها، خبرنامه و ... با مخاطبان به اشتراک بگذارد. به این ترتیب بازاریابان می توانند پیام خود را به راحتی به مخاطبان زیادی منتقل کنند.
اطلاعات مشتری: با کمک فناوری، شرکت ها می توانند داده های مشتریان را ردیابی کنند. تجزیه و تحلیل داده ها می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا علاقه مندی های مشتری را بشناسد. بر اساس آن، می توانید تصمیمات حیاتی را برای کسب و کار خود بگیرید. بگویید، شما می خواهید یک محصول جدید معرفی کنید و سپس به اطلاعات مشتری مراجعه کنید. با دانستن الگوی دنبال شده در داده ها، قادر خواهید بود بدانید کدام محصول بهتر عمل می کند.
دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک
بازاریابی دیجیتال روشی خلاقانه است و به شما کمک می کند تا از روند مشخصی پیروی کنید!
امروزه مشاغل کوچکی وجود دارند که در بازاریابی دیجیتال فعال هستند، اما در کنار آن کسب و کارهایی نیز وجود دارند که به دلایل مختلفی مانند کمبود وقت، کمبود دانش یا محدود شدن به یک نوع خاص بازاریابی، آن را به تعویق می اندازند. برخی نیز معتقدند که چون یک کسب و کار کوچک هستند، به تعداد کمی مشتری قابل مدیریت نیاز دارند. این روش مناسب نیست و ممکن است مانعی برای رشد آنها شود.
آیا شما از مزایای بازاریابی دیجیتال چشم پوشی می کنید؟ پس بهتر است دیجیتال مارکتینگ را شروع کنید!
بازاریابی دیجیتال مهم است، 8 دلیل اصلی که اکنون به آن نیاز دارید
فرصت برابر برای هر مشاغل فراهم می کند می توانید کسب و کار کوچک خود را در حال رشد ببینید زیرا بازاریابی دیجیتال فرصت های برابر را برای هر مشاغل فراهم می کند. این یک استراتژی نیست که فقط به شرکت های بزرگ یا شرکت های چند ملیتی محدود می شود. مشاغل کوچک می توانند در واقع با کمک بازاریابی دیجیتال از تجارت خود استفاده کنند. آنها می توانند در رقابت کامل با مشاغل مستقر باشند. همچنین، آنها می توانند با درگیر کردن مشتری های مختلف در سیستم عامل های مختلف ، از بازاریابی دیجیتال استفاده کامل کنند.
شکل مقرون به صرفه بازاریابی دیجیتال مارکتینگ نیاز به سرمایه گذاری هنگفتی ندارد. مشاغل کوچک می توانند کانال های دیجیتالی را پیدا کنند و هزینه زیادی برای آنها لازم نیست. از این رو پرتوی امید برای مشاغل کوچک می شود.

اخبار محرمانه

درآمد را افزایش می دهد یک استراتژی موفقیت آمیز دیجیتال مارکتینگ باعث پیشرفت بیشتر می شود. درآمد نیز در نتیجه نرخ تبدیل بالاتر افزایش می یابد. شرکت هایی که از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند در مقایسه با شرکت هایی که از بازاریابی شبکه های اجتماعی استفاده نمی کنند 78 ٪ مشاغل بیشتری ایجاد و پیشرفت بیشتری می کنند. ترکیبی از بازاریابی محتوا با سایر استراتژی های بازاریابی با هم واکنش بالایی را به همراه دارد و در نتیجه بر درآمد تأثیر می گذارد.

اخبار محرمانه

مخاطب مناسب را هدف قرار دهید یکی از دلایل پیروزی بازاریابی دیجیتال بر بازاریابی سنتی این است که به هدف قرار دادن بخشی خاص از کسب و کار کمک می کند. تعاملات انجام شده با مخاطبان هدف نتیجه گرا هستند. آنها به شما برای دستیابی اهداف از پیش تعیین شده کمک می کنند. با بازاریابی از طریق پست الکترونیکی، شخص می تواند شخص خاصی را مستقیماً هدف قرار دهد. بنابراین، بازاریابی دیجیتال بالاترین شکل شخصی سازی بازاریابی محسوب می شود.
شهرت برند را افزایش می دهد هر کسب و کاری با هدف جذب مشتری آغاز به کار می کند. همین مورد درباره بازاریابی دیجیتال نیز صدق می کند. شما می توانید با هدف به دست آوردن حداکثر کلیک های ممکن در وب سایت ها و سیستم عامل های بازاریابی خود شروع کنید. به تدریج افراد بیشتری شروع به شناسایی نام تجاری و کار شما می کنند و هنگامی که شما دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن هستند به آنها ارائه می دهید، اعتبار برند شما افزایش پیدا می کند. این مورد به شما کمک می کند تا اعتماد مشتریان خود را جلب کنید.
تأثیرگذاری در بازاریابی ابزارهای رسانه های اجتماعی مانند یوتیوب ، توییتر و اینستاگرام قدرت تأثیرگذاری بر عموم مردم را دارند. گنجاندن ابزارهای شبکه های اجتماعی باعث تأثیرگذاری شده است. این مورد نفوذگران قدرت باورنکردنی تأثیرگذاری در تصمیم گیری عموم مردم را دارند.
از این رو، شرکت ها دیگر نیازی به تایید مشاهیر برای افزایش فروش محصول یا خدمات ندارند. زیبایی بازاریابی تأثیرگذار این است که حتی افراد عادی نیز که فاقد اعتبار اضافی هستند نیز می توانند به تأثیرگذار تبدیل شوند و برای میلیون ها نفر علاقه ایجاد کنند.
بر خریداران تأثیر می گذارد بازاریابی دیجیتال ترکیبی از تکنیک های دیجیتالی است که بر تصمیم مشتریان تأثیر می گذارد. Call-to-Actions یا CTA به کاربران راهنمایی می کند که در مرحله بعدی چه کاری انجام دهند.

اخبار محرمانه

نتایج قابل اندازه گیری می دهد با کمک ابزارهای خاص، به راحتی می توانید نتایج را برای هر یک از پلتفرم های بازاریابی دیجیتال اندازه گیری کنید. این ویژگی به شما کمک می کند تا عملکرد را ارزیابی کنید.
با نگاهی به لیست دلایل بالا ، مشاغل کوچک قطعاً باید دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنند. بسیاری از شرکت های نوپا و کوچک از روش های سنتی بازاریابی استفاده می کنند اما نتایج با روش های سنتی بسیار کند است و فقط در سطح محلی می توانند مشتری را جذب کنند.
مجموعه تبلیغاتی مثلث
فعالیت خود را در زمینه های :
مشاوره تبلیغاتی بازاریابی و برندینگ دیجیتال مارکتینگ برنامه ریزی و مدیریت کمپین تولید محتوا وپروموشن جهت تامین نیازهای تخصصی درحوزه صنعت ساختمان ، از سال نود و هفت آغاز نموده است .
مثلث
با توان مهندسی و هنری اعضایش که هریک از آنها بیش از 10 سال سابقه فعالیت مستمر در تخصص خود را داشته اند، برای اثر بخش کردن تبلیغات و تخصص گرایی در این حوزه گام برداشته است .
چشم انداز مثلث
نگاه ما همراهی با بازارهای کوچک و بزرگ برای رسیدن به رونق پایدار اقتصادی و شرکت در بازارهای رقابتی است که در آن
ایده سهم بازار مزیت رقابتی ارزش افزوده آگاهی بخشی جایگاه سازی برای خدمات و محصولات آنها اهمیت ویژه ای دارد و جزئی از برنامه های آنها برای رسیدن به موفقیت است .

لینک کوتاه:
https://www.secretnews.ir/Fa/News/590656/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

اسرائیل: آماده آغاز مذکرات مستقیم و بدون پیش‌شرط با فلسطین هستیم / توافق عادی‌سازی دیگری با تل آویو در راه است

وزیر خارجه فرانسه: ادامه مذاکرات وین در اسرع وقت ضروری است / ایران فکر نکند که گذر زمان به نفع این کشور است

رویارویی پاکستان و آمریکا بر سر افغانستان

چرا طرح «آزادسازی واردات خودرو» دست‌ به‌ دست می‌شود؟

روایت "فارن افرز" از اشتباهات مرگبار آمریکا در تعامل با طالبان

مقایسه یک‌ساله قیمت گوشت قرمز

سوالات بی‌پاسخ مسکن میلیونی

صندوق بین المللی پول در دوران کرونا به هر کشور چه قدر کمک کرد؟

روز خوش شانسی بیت کوین و اتریوم

پرداخت قبوض برق اقساطی شد

قیمت خودروی صفر کیلومتر در ایران و جهان

مقایسه کشورها براساس هزینه اقامت

صدای زنان افغان هیچ وقت به گوش نرسید

چین آزادی دو زندانی کانادایی را به دلیل مشکلات سلامتی عنوان کرد

آتش زدن تصاویر «هادی» در تعز یمن؛ معترضان خواستار اخراج ائتلاف سعودی هستند

رئیس جمهور عراق: از درس‌های جاودانه اربعین الهام بگیریم

حمله خونین نظامیان عربستان به صعده

بانوی آهنین در ایستگاه پایانی؛ صدراعظمی از شرق

شورای امنیت سازمان ملل از ثبات و امنیت لبنان حمایت کرد

چین خواستار لغو تحریم‌های اقتصادی افغانستان شد

ولیعهد اردن به کرونا مبتلا شد

برنامه آمریکا برای ترور موسس وب‌سایت افشاگر ویکی‌لیکس

وضعیت سوخت در انگلیس بحرانی شد

صدور حکم اعدام برای 2 عضو اخوان‌المسلمین مصر

تأکید وزیر خارجه بحرین بر پایبندی به بندهای بیانیه نشست «العُلا»

سفیر رژیم صهیونیستی: آماده آغاز مذکرات مستقیم و بدون پیش‌شرط با فلسطین هستیم

رضا رویگری از نقش کیان در مختارنامه می گوید

«یوسف» گرفتار شد

چهره ها/ سپند امیرسلیمانی در کنار پدر و پسرش

چه هیزمی به آتیش دل حاجی میریزه

اون دختره کی بود باهاش عکس گرفتی گذاشتی تو اینستاگرام؟!

غیر از خدا همه چیز و از دلت بیرون کن

سکانسی از فیلم خورشید با بازی جواد عزتی

خاطرات زیبای پیشکسوتان فوتبال از زیارت امام حسین

راست میگه خورد و خوراک مردا بهم بریزه بهونه میگیرن؟!

هیچ مردی ارزشش رو نداره...

بازی خاطره انگیز «فردوس کاویانی» در همسران

با زبونت رامش کن

تلاش دی‌کاپریو و جنیفر لارنس برای نجات دنیا

مرحوم سیامک اطلسی: دوست دارم تا لحظه آخر زندگیم بازی کنم

آدم زنده وکیل نمی‌خواهد

تازه عروست خبریش!

چرا بعضی مادرشوهرا به خودشون اجازه هر توهینی رو میدن

شکست عشقی «مالک» با صدای جادویی محسن چاووشی

زنش رو کتک میزنه بعد ادعای دوست داشتن میکنه!

موضع گیری دو پهلوی آمریکا درباره گزارش اخیر آژانس

پاسخ صریح ایران به واکنش آمریکا و تروئیکای اروپایی درباره گزارش آژانس

حسینی بوشهری: فعالیت نیروهای مسلح ارائه خدمت بی‌منت به مردم است

واکنش تخت‌روانچی به هتاکی نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه ایران

فرانسه: ادامه مذاکرات وین در اسرع وقت ضروری است

© - www.secretnews.ir . All Rights Reserved.