اخبار محرمانه

آخرين مطالب

وزارت رفاه

حفظ اشتغال بیش از ۲۴ هزار نفر از کسب کارهای آسیب دیده از کرونا در لرستان

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: تاکنون ۲۱ هزار و ۵۸ فقره پرونده برای حفظ اشتغال ۲۴ هزار و ۶۸۱ نفر با اعتباری بالغ بر ۱۹۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

کبیری: ارزش افزوده اقتصادی تعاونی‌ها را اشتغال،تعداد اعضا و فناوری‌ها تشکیل می‌دهند

اخبار محرمانه - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز برای اولین بار در کشور توانستیم با کمک بانک توسعه تعاون، صندوق ضمانت و مرکز نوآوری توسعه فناوری تعاون، زیست‌بوم نوآوری و فناوری بخش تعاون را شکل دهیم.

آیین افتتاح مراکز منتا در چهار استان

اخبار محرمانه - آیین افتتاح مراکز نوآوری و توسعه تعاون استان‌های خوزستان، سیستان و بلوچستان، سمنان و گیلان با حضور دکتر عبدالملکی، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی آغاز شد.

بزرگترین مرکز واکسیناسیون کارگران کشور در شهرک صنعتی شمس آباد استان تهران آغاز به کار کرد

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با حضور در بزرگترین مرکز واکسیناسیون کارگران کشور واقع در شهرک صنعتی شمس آباد از نزدیک فرایند واکسیناسیون کارگران را بررسی و با برخی از کارگران و مدیران کارخانه ها که برای دریافت واکسن حاضر شده بودند دیدار و گفت‌وگو کرد.

سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد خبر داد: ایجاد مشاغل پایدار و باثبات برای اقشار کم درآمد محلات یزد

اخبار محرمانه - سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: توسعه و ارتقاء سطح همکاری بین این اداره کل و استانداری در ایجاد اشتغال و توسعه مشاغل خانگی مناطق هدف از جمله اهداف این تفاهم نامه است.

مدیرکل بهزیستی استان البرز: تسهیل در ارائه خدمات اشتغالزایی معلولین و مددجویان در دستور کار بهزیستی البرز

اخبار محرمانه - مدیرکل بهزیستی استان البرز از اقدامات این اداره کل در جهت تسهیل در ارائه خدمات اشتغالزایی معلولین و مددجویان استان خبرداد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز : تقویت آموزش نیروی انسانی متخصص و کارآفرین در البرز با جدیت ادامه دارد

اخبار محرمانه - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان البرز و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید قاسم سلیمانی شهرستان نظرآباد خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تعاونی های کارآمد، مسیر توسعه را هموار می کنند

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست ستاد عالی توسعه تعاون استان که به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار شد، اظهار داشت: فراهم سازی زمینه رشد تعاونی های کارآمد، کمک شایانی به توسعه همه جانبه جوامع است.

شاکرمی تاکید کرد: حفاری و نگهداری سنتی، عوامل اصلی حوادث کار در معادن

اخبار محرمانه - معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در یکصد و هفتادمین نشست شورای عالی حفاظت فنی گفت: دو موضوع حفاری و نگهداری سنتی از عوامل اصلی حوادث کار در معادن است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: خط تولید کارخانجات و کارگاه های تولیدی خط مقدم خدمت است

اخبار محرمانه - ابوالفضل عبادی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ضمن دیدار با مدیران عامل شرکت های تراکتور سازی ارومیه و دستکش حریر از سالن های خط تولید و کارگاه های این شرکت ها بازدید کرد.

۱۶۶ کارگاه مهارت آموزی برای پروژه‌های نفت و گاز کرمانشاه برگزار می‌شود

اخبار محرمانه - مدیرکل فنی و حرفه ای استان کرمانشاه در اولین نشست شورای راهبردی پروژه های نفت و گاز و پترو شیمی استان کرمانشاه، گفت: طی دو سال ۱۶۶ کارگاه برای آموزش نیروهای متخصص مورد نیاز پروژه های نفت و گاز استان برگزار می شود.

نرخ بیکاری استان تهران در سه ماهه نخست سال جاری کاهش یافت

اخبار محرمانه - سومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان تهران به ریاست محسنی بند پی استاندار تهران، پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و دبیر کارگروه و حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی و بانک های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

۱۷۱۴ نفر ساعت آموزش تخصصی به تعاونی‌های قزوین ارایه شد

اخبار محرمانه - مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یکهزار و ۷۱۴ نفر ساعت آموزش تخصصی، مدیریتی، حقوقی و مجازی به تعاونی‌های استان قزوین ارایه شده است.

آغاز واکسیناسیون کارگران استان چهارمحال و بختیاری در برابر کرونا

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: باتوجه به نقش تأثیر گذار کارگران در اقتصاد کشور و اهمیت سلامت آنها برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ضروری است که طرح واکسیناسیون کارگران بخش های مختلف اقتصادی در نزدیک ترین زمان ممکن در سطح استان صورت پذیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: تاسیس شرکت‌های تعاونی دانش بنیان یکی از راهکارهای حمایتی از ایده‌های علمی نخبگان است

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: تاسیس شرکت‌های تعاونی دانش بنیان یکی از راهکارهای حمایتی از فکرها و ایده‌های علمی نخبگان است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان بر برندسازی محصولات استراتژیک استان تاکید کرد

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: اگر محصولات استراتژیک به عنوان یک برند واحد در کشور و حوزه بین الملل مطرح شوند،تبلیغات جهت جذب سرمایه گذاری و ارتقای کیفی این محصولات به راحتی امکان پذیر است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: گام های اساسی در راستای تمرکززدایی، رفع فساد و تعارض منافع برداشته می شود

اخبار محرمانه - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: با تشکیل کمیته هایی در راستای تمرکززدایی، رفع فساد و تعارض منافع گام های اساسی در استان برداشته می شود.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان از پیشگامی استان در ثبت و تشکیل شرکت های تعاونی توسعه و عمران خبر داد

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به افتتاح ۱۷ طرح در هفته تعاون سال جاری گفت: این روند نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد سه برابری برخوردار است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز خبر داد: توسعه کسب و کارهای زنان سرپرست خانوار البرز در دستور کار قرار گرفت

اخبار محرمانه - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای البرز از اجرای ویژه برنامه ایجاد و توسعه کسب و کارهای زنان سرپرست خانوار استان خبر داد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبر داد: پیش‌بینی ۱۲ هزار فرصت شغلی در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی در کرمانشاه

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نخستین جلسه شورای راهبردی پیگیری اجرای سند طرح های توسعه نفت و گاز و پتروشیمی استان کرمانشاه گفت: در سند راهبردی حوزه نفت، گاز و پتروشیمی ، ۱۰ تا ۱۲ هزار فرصت شغلی در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی در استان کرمانشاه پیش بینی شده است.

۳۰۲ هزار و ۵۲۶ نفرساعت آموزش مهارتی در خراسان شمالی برگزار شد

اخبار محرمانه - رییس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ریزی آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی گفت: تابستان امسال ۳۰۲ هزار و ۵۲۶ نفرساعت مهارت های فنی و حرفه‌ای در استان آموزش داده شد که یکهزار و ۷۰۷ نفر در این دوره‌ها شرکت کردند.

مدیر روابط کار استان اردبیل مطرح کرد: غیر ارادی بودن از دست دادن شغل ملاک اصلی برقراری بیمه بیکاری است

اخبار محرمانه - معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: غیر ارادی بودن بیکاری و از دست دادن شغل، ملاک اصلی برقراری حمایت های قانونی برای بیمه شدگان بیکار است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی:نرخ بالای بیکاری شهرستان خمین زنگ خطر است

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: نرخ بالای بیکاری در شهرستان خمین زنگ خطر است و باید برنامه‌ریزی دقیق برای ایجاد فرصت‌های شغلی این خطه بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

مسیر خدمت به مردم و بازنشستگان، طولانی و نیازمند همراهی مدیران و کارکنان است

اخبار محرمانه - با حضور دکتر اسماعیل زارعی کوشا، مشاور وزیر و سرپرست دفتر وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نشست معارفه «محمد اسکندی»، سرپرست جدید صندوق بازنشستگی کشوری و تکریم اکبر افتخاری، مدیرعامل سابق این صندوق برگزار شد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: در راستای بهبود فضای کسب و کار حمایت از تعاونی ها ضروری است

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با اشاره به ظرفیت های خوب استان مرکزی بر لزوم حمایت از تعاونی ها در راستای بهبود فضای کسب و کار تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید در جنگ اقتصادی امروز موانع و مشکلات را از پیش روی مردم برداریم

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: مشکلات و موانع شرکت های تعاونی و واحدهای تولیدی را در کارگروه های تخصصی استان پیگیری و رفع می کنیم.

پانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید استان کردستان برگزار شد

اخبار محرمانه - پانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید در استان کردستان، با حضور فعال شرکت‌کنندگان و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد کرونا برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبرداد: تا سقف ۲ میلیارد تومان تسهیلات برای طرح های مشاغل خانگی پرداخت می شود

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در سومین نشست کارشناسی ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی، گفت: برای طرح های پشتیبان و پیشران مشاغل خانگی تا سقف ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهار محال و بختیاری از کاهش۲۰ درصدی شکایات به مراجع قضایی خبر داد

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهار محال و بختیاری از فعالیت مضاعف و جدی بازرسان کار خبر داد و افزود: در مدت زمان شیوع ویروس منحوس کرونا بازرسان کار در سطح استان فعال بوده اند که با توجه به آمار حوادث ثبت شده در شش ماهه اول سال سال جاری کاهش ۲۰ درصدی شکایات واصله را داشته است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران: تمدید مهلت ثبت نام تسهیلات بانکی ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا

اخبار محرمانه - پروانه رضایی بختاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از تمدید مهلت ثبت نام تسهیلات بانکی ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در چهل و نهمین جلسه کارگروه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از ویروس کرونا خبرداد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان تاکید کرد: لزوم آماده‌سازی زمینه اشتغال نیروهای مورد نیاز در توسعه سواحل مکران

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: توسعه سواحل مکران ظرفیت عظیمی است که از هم اکنون باید به فکر تربیت نیروهای کار آن باشیم و این امر در دستور کار قرار گیرد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: شازند در حمایت از مشاغل خانگی از شهرستانهای نخست به لحاظ جذب اعتبار بوده است

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی شازند در بحث حمایت از مشاغل خانگی در سال جاری بعد از اراک از شهرستانهای نخست به لحاظ جذب اعتبار بوده است.

۳۱۷ نفر در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان اردبیل به بازار کار متصل می‌شوند

اخبار محرمانه - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: تعداد ۳۱۷ نفر از متقاضیان طرح توسعه ملی مشاغل خانگی به کمک جهاد دانشگاهی استان اردبیل و حمایت پیشران ها به بازار کار متصل می شوند.

۱۱ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در استان کرمانشاه فعالیت دارند

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دومین جلسه هیات فنی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی گفت: ۱۱ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در استان کرمانشاه فعالیت دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی خبر داد: سرمایه گذاری ۲۷ میلیارد تومانی برای ۵۵ طرح تعاونی

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: تاکنون ۵۵ طرح تعاونی در استان آذربایجان شرقی افتتاح و به بهره‌برداری رسیده‌ است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: جشنواره امتنان از نخبگان تولید موجب ترویج فرهنگ کارآفرینی می‌شود

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: برگزاری جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید موجب ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و تشویق کارگران و کارفرمایان به خلاقیت و نوآوری در بخش خدمات، صنعت و کشاورزی می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای زنجان: اشتغال در جامعه نیازمند ارتباط با استاندارهای جهانی است

اخبار محرمانه - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان، نیازسنجی آموزش‌های مهارتی را مهم ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر اشتغال افراد در واحدهای تولیدی، تجاری و اقتصادی جامعه نیازمند ارتباط با استاندارهای جهانی است.

ساير مطالب

صادرات بالغ بر 5 میلیارد دلاری بخش معدن

روند صعودی سکه و دلار

بازار ارز تحت تاثیر نطق رئیسی یا نطق بایدن؟

تسهیلات بانکی در خدمت دلالی و سفته‌بازی

سیر صعودی دلار؛ سکه امامی ارزان شد

وکیل شاکیان پرونده «سکه ثامن»: برای اتحادیه طلا و جواهرات تهران پرونده پولشویی تشکیل شده / احتمال پرداخت مطالبات مالباختگان «سکه ثامن» قوت گرفت

مصوبه واردات خودرو به مجلس برگشت خورد / سخنگوی شورای نگهبان: مجمع تشخیص این مصوبه را مغایر با سیاست‌های کلی نظام اعلام کرده

توضیح بانک مرکزی درباره محدودیت در تعداد تراکنش‌های کارت‌به‌کارت

دلار در میانه کانال 27 هزار تومان باقی ماند؛

ادامه روند نزولی شاخص بورس؛ از فشار فروش ها کاسته شد

داستان تکراری گرانی بلیط در ایام اربعین و وعده مسئولان برای بازگرداندن پول زائران

فرصت‌های اقتصادی ایران با عضویت در سازمان شانگهای چیست؟

کاهش 5 تا 10 درصدی قیمت خودروها

زمان صدور برگ تشخیص مالیاتی برای واحدهای مسکونی خالی اعلام شد

سقوط بی سابقه ارزش لیر ترکیه

پشت پرده تسهیلات 30 میلیونی لوازم خانگی

جزییات پیش‌فروش بلیت اتوبوس‌های اربعین برای بازگشت زائران

داستان تتر؛ اولین استیبل کوین بازار ارزهای دیجیتال

شاخص دلار جهانی نزولی شد

وال استریت قرمز پوش شد

دلار کمیاب شد!

برخی مستاجران عطای وام را به لقایش بخشیدند

سهم بیش از 30 درصدی کالاهای قاچاق در بازار لوازم‌خانگی

سهم 1.8 میلیارد دلاری صنایع غذایی از صادرات غیرنفتی کشور

وزیر جهاد کشاورزی: واردات برنج تا پایان فصل کشت آزاد نمی‌شود

دستور بررسی مجدد محدودیت تراکنش‌های کارت به کارت

کارشناس حوزه آرد و نان: برخی در تلاش برای دو نرخی کردن سبوس و ایجاد رانت هستند

رابطه مرموز ترکیه و کرونا

نظام بانکداری مدرن ربوی است؟

آقادادی، مدیرعامل جدید بیمه کوثر شد

سهام عدالت چقدر می‌ارزد؟

افزایش قیمت مس تولید را بالا برد

گزارش تفریغ بودجه99 پیش از موعد قانونی ارائه می شود

آستانه مصرف منصفانه اینترنت چیست؟

ادعایی درباره قاچاق 2 میلیارد دلاری لوازم خانگی

ارائه گزارش تفریغ بودجه زودتر از موعد مقرر

چگونه می‌توان از p/s برای تحلیل سهام استفاده کرد؟

کمتر از 15 ساعت تا شروع مجدد فعالیت رمزارزها

معاون مسکن وزارت راه: ثبت‌نام مسکن خبرنگاران هنوز آغاز نشده است

افزایش سقف وام مشاغل خانگی بانک مسکن به 100 میلیون تومان

روز خونین رمزارزها

آمریکا یک صرافی ارز مجازی را به خاطر کمک به حملات باج‌افزاری تحریم کرد

سرمایه بانک توسعه تعاون 2 برابر می‌شود

وزیر نفت: برنامه‌ریزی برای جذب 145 میلیارد دلار در صنعت نفت انجام خواهد شد

پای بنز و «بی ام و» دوباره به دادگاه باز شد

نزدیک شدن فصل زمستان و پیش بینی بحران گازی در اروپا

بورس تا پایان امسال چقدر سود می‌دهد؟

رونق مناسبات اقتصادی و تجاری با عضویت رسمی در سازمان شانگهای

پاسخی به ابهامات سقف جدید کارت به کارت

رشد اقتصادی جهان کمتر از تصور اولیه

سهمیه بنزین مهرماه امشب واریز می‌شود

ورود مجلس برای تقویت ارزش پول ملی

فروش 11 هزار میلیارد تومان اوراق مالی دولت در هجدهمین حراجی سال

کاهش 63 درصد قیمت قطعات در صنعت مس

شرکت‌های برق چین به مرز ورشکستگی رسیدند

یارانه پنهان یک میلیون و 350 هزار تومانی برای هر ایرانی

احتمال تمدید ثبت نام در سامانه املاک و اسکان تا آخر پاییز

بانک مرکزی درباره محدودیت در تعداد تراکنش‌های کارت‌به‌کارت: با هدف نظارت هر چه بیشتر بر تبادلات پولی اعمال شده / این محدودیت تنها شامل «واریز به» کارت بانکی یک فرد است

اعلام سد مقاومتی دلار؛ صرافان ارز را در 30شهریور چند خریدند؟

تحریم دولت بایدن علیه رمزارزها؛ قیمت بیت‌کوین به کفِ یک ماه و نیم گذشته رسید

دستمزد کارگران تنها کفاف 35 درصد هزینه‌ها را می‌دهد

مالیات مضاعف بر سرمایه علت رکوردشکنی خرید مسکن توسط ایرانی ها در ترکیه؟

اجرای بیش از 10 میلیارد دلار پروژه توسعه‌ای در ایمیدرو

فرار مالیاتی 2500 کارتخوان

طرح واردات خودرو و افزایش دارایی‌های ارزی کشور

بیت‌کوین ریزش می‌کند یا صعود؟

کدام صنایع بورسی بعد از برجام رشد می‌کنند؟

عبور از تحریم و کرونا؛ آمارهای بانک مرکزی و مرکز آمار چه می‌گوید؟

مسیر تورم آمریکا چگونه خواهد بود؟

سهم نیم‌ درصدی ایران از بازار 3 هزار میلیاردی سازمان همکاری شانگهای

آینده ارز 4200 تومانی چه می‌شود؟

مهم‌ترین مشکلات نظام بانکی ایران چیست؟

تثبیت دلار در کانال 27 هزار تومان؛ قیمت سکه‌های کوچک ریزش کرد

2.5 میلیون کارتخوان مسدود شدند

معاون وزیر راه: مسکن خبرنگاران احتمالا به 60 هزار واحد افزایش می‌یابد

بازی زیرپوستی شاخص بورس

رشد 10 درصدی مصرف برق در مقایسه با پارسال

عبدالملکی: خط اعتباری 2 هزار میلیارد تومانی تعاونی‌ها، یک هزارم تسهیلات بانکی است

دلایل حذف سود مرکب از سیستم بانکی کشور

وزیر کار: در مورد یارانه و تغییر مبلغ آن تصمیمی گرفته نشده است

واکنش تولیدکنندگان اوپک به افزایش قیمت گاز

ماندگاری بیت کوین در کانال 43 هزار دلاری

پیشنهاد نماینده مجلس برای جبران کسری بودجه

قیمت انواع برنج ایرانی و خارجی

تفاوت دلار از تلگرام تا فردوسی

نتیجه هجدهمین حراج اوراق مالی اسلامی دولتی اعلام شد

آیا قانون ممنوعیت دریافت سود مرکب مشکل ضمانت اجرایی دارد؟

وزیر اقتصاد: ما میراث‌دار کسری‌ها و بی‌انضباطی‌ها هستیم

هسته معاملات بورس دچار اختلال شده است؟

آغاز عملیات اجرایی خانه‌دار کردن 10 هزار مددجوی کمیته امداد

بالاخره برق مجانی شد یا قسطی؟!

محدودیت جدید بانک مرکزی برای کارت به کارت

خبرهای خوب برای زعفران کاران

نگاهی به تأثیرات اقتصادی عضویت دائم ایران در سازمان همکاری شانگهای

مهمترین عوامل تاثیرگذار در تداوم رشد معاملات بورس

جاده ابریشم امن تر و باصرفه تر شد

تاجرانِ کارتن خوابِ بازار کاغذ!

آخرین مهلت ثبت نام در سامانه املاک و اسکان اعلام شد

70 درصد لوازم خانگی داخلی سازی شد

استخراج مجازرمزارز از ابتدای مهرماه مجدد شروع خواهد شد

© - www.secretnews.ir . All Rights Reserved.