اخبار محرمانه
شفافیت انتخابات باید ناظر بر نامزدها و مردم باشد
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 11:50:29
اخبار محرمانه - مسئول بسیج رسانه استان البرز گفت: شفافیت انتخابات باید ناظر بر نامزدها و ناظر بر مردم باشد که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: سید محمدرضا موسوی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: انتخابات یکی از وقایع مهم و سرنوشت‌ساز کشور است اما در بسیاری از موارد به دلیل آنکه اطلاعات زیادی پیرامون فرآیند انتخابات و نامزدها وجود ندارد، ممکن است هزینه‌های سیاسی در پی داشته باشد.
وی بیان کرد: شفافیت انتخابات باید ناظر بر نامزدها و ناظر بر مردم باشد که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
مسئول بسیج رسانه استان البرز تصریح کرد: شفافیت ناظر بر مردم شامل ایجاد بستری برای افزایش آگاهی مردم و دسترسی مردم به حداکثر اطلاعات لازم برای انتخاب شایسته است.
وی خاطرنشان کرد: شفافیت ناظر بر نامزدها شامل پیشینه و سوابق هر کاندیدا، تأمین منابع مالی انتخابات، نظرات نامزدها در رابطه با مسائل مختلف، اهداف و برنامه اجرایی و آتی، شفافیت اموال و دارایی و کابینه پیشنهادی و شبکه پشتیبان است.
موسوی‌زاده گفت: یکی از موضوعاتی که مردم به دنبال آن هستند بیان شفاف دیدگاه‌ها و مسائل مربوط به شهر و کشور است و همین موضوع زمینه ساز نقش آفرینی‌جامعه است.
وی متذکر شد: جامعه زمانی در انتخابات حضور پرشوری خواهد داشت که کاندیداها با شفافیت در رفتار، گفتار و عمل خود مردم را برای حضور در انتخابات ترغیب کنند.
خبرگزاری مهر در اقدامی مبتکرانه جنبش «ازما» را برای شفافیت و معرفی بیشتر نامزدهای انتخاباتی ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در دستور کار قرار داده است که بنا بر چارچوب این جنبش نامزدهای شوراهای اسلامی شهر در البرز تا 6 خرداد ماه برای اعتمادسازی فرصت ثبت‌نام و شرکت در این چالش را دارند.

http://www.SecretNews.ir/Fa/News/549215/شفافیت-انتخابات-باید-ناظر-بر-نامزدها-و-مردم-باشد
بستن   چاپ