اخبار محرمانه
واکنش معین به ادعای کیهان
جمعه 3 ارديبهشت 1400 - 21:57:15
اخبار محرمانه - اقتصاد نیوز / مصطفی معین وزیر علوم دولت اصلاحات در اطلاعیه با عنوان «عملیات روانی انتخابات!» به ادعای کیهان درباره کاندیداتوریش در انتخابات واکنش نشان داد.
به گزارش اقتصادنیوز در این اطلاعیه آمده است:
«به نام خدا»
روزنامه کیهان در شماره چهارشنبه اول اردیبهشت برای سامان دادن آرایش جناحی خود در انتخابات ریاست جمهوری، نام اینجانب را در کنار بیست تن دیگر از دولتمردان و شخصیت های اصلاح طلب و سیاسی به عنوان نامزدان مسلم انتخابات آورده است. اگرچه خبرهای روزنامه ای که با تکیه بر بیت المال عملا" در کانون "امپراطوری دروغ" و همنوائی با دشمنان منافع ملی ایران قرار گرفته است، نیاز به تکذیب ندارد، ولی از باب توجه دیگران به برخی عبرت های انتخاباتی دو نکته را یادآور می شوم:
١- من هم مثل بسیاری از فعالان مدنی و سیاسی نگران سرنوشت ایران و مردم هستم اما هیچ وقت معلول را بجای علت نمی نشانم. چاره کار سیاست، مشارکت مردم و نخبگان در یک فرآیند دموکراتیک با به رسمیت شناختن حقوق شهروندان است و نه راه حل هائی از نوع دوستان کیهان که یکبار با "معجزه هزاره سوم" و حکومت یکپارچه، منابع انسانی و اقتصادی و اجتماعی کشور را بر باد دادند و این بار باز هم سودای حکومت نظامیان و اقتدارگرائی مجدد را دارند! البته آنها نباید جامعه را فاقد حافظه تاریخی بدانند!
٢- تا این همه مانع استصوابی و غلبه منافع جناحی و شخصی بر مصالح ملی هست، دوستان خیالشان جمع باشد که کسی مشتاق حضور در چنین فضای غیر اخلاقی، غیر عقلانی و ناعادلانه ای نیست.

http://www.SecretNews.ir/Fa/News/528290/واکنش-معین-به-ادعای-کیهان
بستن   چاپ