اخبار محرمانه

آخرين مطالب

وزارت رفاه

توئیت شریعتمداری درباره اقدامات بزرگ سازمان تامین اجتماعی

اخبار محرمانه - " محمدشریعتمداری "وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی در حساب شخصی توئیتر خود نوشت : ‏اقدامات بزرگ سازمان تامین اجتماعی در حوزه سلامت منحصر به حذف ‎#دفترچه‌های درمان نیست. نه تنها سهم آورده سازمان در ‎#بیمه تکمیلی_بازنشستگان نسبت به سال قبل ۷برابر شد، بلکه درمان بیمه شدگان در شهرهای فاقد مراکز ملکی در بیمارستان‌های دولتی کاملا رایگان شد. ‎#یک گام جلوتر

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تلاش برای تحق شعار سال باعث جهش مهارت و تحول در ایجاد اشتغال می شود

اخبار محرمانه - با هدف بررسی راه های ایجاد اشتغال و مهارت در زندان دیزل آباد کرمانشاه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری از زندان مرکزی کرمانشاه (دیزل آباد) بازدید به عمل آوردند و با توجه به اهمیت اشتغال و حرفه آموزی از کارگاه های اشتغال این زندان بازدید کردند.

واگذاری یک دستگاه واحد مسکونی به خانواده دارای ۶عضو معلول تحت پوشش بهزیستی استان البرز

اخبار محرمانه - مدیرکل بهزیستی استان البرز از واگذاری یک دستگاه واحد مسکونی به خانواده دارای ۶عضو معلول تحت پوشش بهزیستی در استان در راستای توافق فی مابین سازمان بهزیستی و بنیاد علوی خبر داد.

در دیدار فرمانده انتظامی تهران بزرگ با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران عنوان شد: مکلفیم تا گام‌های بلندی را در جهت افزایش تولید برداریم

اخبار محرمانه - همزمان با هفته کار و کارگر سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با حضور در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به پاس خدمات ارزنده ایشان به جامعه کار و تولید قدردانی کرد.

بیش از ۶۵ هزار راننده ، بافنده و کارگر ساختمانی تحت پوشش تامین اجتماعی گیلان قرار دارند

اخبار محرمانه - بالغ بر ۱۵ درصد از جمعیت ۴۳۰ هزار نفری بیمه شدگان اصلی تامین اجتماعی استان گیلان را رانندگان ، بافندگان و کارگران ساختمانی تشکیل می دهند.

تشکل‌های کارگری و کارفرمایی چهارمحال و بختیاری ۲۶ درصد رشد کرد

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: تعداد تشکل‌های کارگری و کارفرمایی استان در مقایسه با سه سال گذشته از رشد ۲۶ درصدی برخوردار شده است.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در بازدید از شرکت نیان الکترونیک:رشد و حیات جامعه در توسعه فرهنگ کارآفرینی است

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در دیدار با محمد علی چمنیان بنیان گذار گروه صنعتی نیان الکترونیک و خیر نیک اندیش حوزه ورزش کارگری استان گفت: رشد و حیات جامعه در توسعه فرهنگ کارآفرینی است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب:مانع‌زدایی از تولید به‌عنوان اولویت نخست پایتخت صنعتی ایران دنبال شود

اخبار محرمانه - نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در خانه ملت گفت: مانع‌زدایی از تولید و حمایت هدفمند از عرصه کار باید به عنوان اولویت نخست در پایتخت صنعتی ایران دنبال شود و در این راستا استان مرکزی باید برای سایر مناطق الگو باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: پیگیر واکسیناسیون کارگران هستیم

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: به عنوان مطالبه جدی از ستاد کرونا خواسته‌ایم تا جمعیت کارگری در اولویت واکسیناسیون قرار گیرند.

در جلسه رئیس و دبیر جدید کانون کارآفرینی اصفهان اعلام شد: کانون نقش اتاق فکر کارآفرینی استان را برعهده دارد

اخبار محرمانه - در جلسه هیأت امنای کانون کارآفرینی استان اصفهان، با رأی اعضای هیأت امنا، رئیس و دبیر جدید کانون کارآفرینی استان انتخاب شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان:زمینه ایجاد اشتغال بیماران تالاسمی را فراهم می کنیم

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در دیدار با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره انجمن تالاسمی بر توجه مسئولین در فراهم کردن امکانات درمانی مطابق با استاندارد های جهانی و همچنین تسهیلگری در ارایه دیگر خدمات رفاهی و اجتماعی برای این قشر عزیز تاکید کرد.

برگزاری دومین جلسه بررسی مشکلات جامعه کارگری آذربایجان غربی

اخبار محرمانه - با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و جمعی از فعالان جامعه کار و تولید دومین جلسه بررسی و رفع مشکلات کارگران استان برگزار شد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان خبر داد: اشتغال ۲ هزار و ۹۵ نفر از طریق کاریابی ها

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان همدان گفت:درسال گذشته تعداد ۲ هزار و ۹۵ نفر از طریق کاریابی های غیر دولتی استان بکار گمارده شدند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد:کارگران بازوان توانمند کشور در راستای تولید، خودکفایی و رشد اقتصادی هستند

اخبار محرمانه - پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت:کارگران بازوان توانمند کشور در راستای تولید، خودکفایی،رشد اقتصادی و تعالی همه جانبه هستند که ایثارگرانه و بی ادعا چرخ های توسعه را به حرکت در می آورند.

مراسم تجلیل از کارگران نمونه و نخبگان جامعه کار و تولید استان کرمان برگزار شد

اخبار محرمانه - مراسم تجلیل از کارگران نمونه و نخبگان جامعه کار و تولید استان کرمان با حضور علی زینی‌وند استاندار کرمان و محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: یکی از مهمترین محورهای تحقق اقتصاد مقاومتی فعالیت های دانش بنیان است

اخبار محرمانه - مدیرکل و مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از شرکت صنایع پیشرفته وستا صنعت جهان نما بازدید کردند.

تبیین اقدامات مشترک اداره کل بهزیستی و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز در خصوص اعتیاد

اخبار محرمانه - طی نشستی با حضور مدیر کل بهزیستی و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز اقدامات مشترک این دو نهاد در خصوص پیشگیری از اعتیاد و نیز ساماندهی معتادین در استان در سال جاری تبیین شد.

در دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان با مدیرکل کمیته امداد عنوان شد: رسیدن مددجویان از نقطه حمایتی به خودکفایی جای تقدیر دارد

اخبار محرمانه - اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با محسن مسعودیان راد مدیرکل کمیته امداد استان سمنان دیدار و گفتگو کرد.

در آیین افتتاح فاز نخست پروژه توسعه تولید تایرهای موتوری نسل دوم ایران یاسا مطرح شد: افزایش چشمگیر سهم شرکت ها در تامین منابع حقوق بازنشستگان و بیمه تکمیلی/ رشد ۱۳۵درصدی حقوق بازنشستگان در ۱۵ماه اخیر

اخبار محرمانه - فاز نخست پروژه توسعه تولید تایرهای موتوری نسل دوم ایران یاسا با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیرعامل هلدینگ صباانرژی و مدیران و کارکنان شرکت ایران یاسا تایر و رابر در تهران برگزار شد.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می کند: مسابقات عکاسی، نقاشی و دلنوشته برای شهدای گمنام جنگ تحمیلی

اخبار محرمانه - معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسابقات عکاسی، نقاشی (ویژه فرزندان کارگران) و دلنوشته با موضوع شهدای گمنام جنگ تحمیلی ویژه کارگران و خانواده های آنها برگزار می کند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: ارج نهادن به مطالبات کارگران یکی از اولویت های اداره کل است

اخبار محرمانه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان ارج نهان به مطالبات کارگران و حفظ جهاد اقتصادی در زمینه تولید را از اولویت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان خواند.

۳۷ بنگاه اقتصادی مشکل دار در ایلام شناسایی شد

اخبار محرمانه - معاون روابط کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: سال گذشته ۳۷ بنگاه اقتصادی مشکل دار به جز بنگاه هایی که بر اثر کرونا قرارداد کاری آنها به مدت محدود به حالت تعلیق درآمده بودند در استان شناسایی و مشکلات آنها مورد بررسی قرار گرفت.

بیش از ۳۰ برنامه با محوریت ورزش و سلامت جامعه کار و تلاش در اردبیل اجرا شد

اخبار محرمانه - رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل گفت: تعداد ۳۰ برنامه با محوریت ورزش و سلامت جامعه کار و تلاش به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر در واحدهای کارگری استان اردبیل اجرا شد.

حوادث ناشی از کار منجر به فوت در سیستان و بلوچستان کاهش یافت

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با مجموع اقدامات این اداره کل در حوزه بازرسی کار و آموزش مسئولین ایمنی و کارفرمایان و همکاری دستگاه های وظیفه مدار و مراجع قضایی، در سال ۱۳۹۹ میزان حوادث ناشی از کار منجر به فوت در استان به نسبت سال ۱۳۹۸، ۱۴.۲ دهم درصد کاهش یافت.

در دیدار فرمانده انتظامی اصفهان با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان شد: وجه اشتراک بین جامعه کار و تولید و پلیس "امنیت" است

اخبار محرمانه - فرمانده نیروی انتظامی و هیأت همراه به مناسبت روز کارگر با حضور در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

بیش از چهار هزار کارگر خراسان شمالی بیمه بیکاری کرونایی دریافت کردند

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: براساس آمار رسمی چهار هزار و ۶۰۳ کارگر واحدهای تولیدی ، صنعتی و صنفی بیمه بیکاری کرونایی دریافت کردند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: توسعه کارآفرینی از عوامل تحقق شعار سال است

اخبار محرمانه - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با اشاره به شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها گفت: توسعه کارآفرینی از عوامل تحقق شعار سال است.

شریعتمداری:روز قدس،نماد مبارزه علیه زورگویی،تجاوز و زیاده خواهی است

اخبار محرمانه - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی "روز قدس" را نماد مبارزه علیه اشغالگری، زورگویی،تجاوز،زیاده خواهی در میان مسلمانان و تمامی آزادی خواهان جهان عنوان کرد و نقش این روز را بی بدیل و انکار ناپذیر در شکست نقشه های شوم و ضد بشری استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم فلسطین دانست .

اعلام اسامی ذخیره چند برابر ظرفیت پذیرفته شدگان هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی برای مصاحبه

اخبار محرمانه - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اسامی ذخیره هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور را برای شرکت در مصاحبه اعلام کرد.

معاون روابط کار: تدوین ۱۰ آیین نامه جدید و بازنگری ۹ آیین‌نامه در شورای عالی حفاظت فنی

اخبار محرمانه - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در دولت تدبیر و امید ۱۰ آیین نامه جدید تدوین و ۹ آیین‌نامه در شورای عالی حفاظت فنی بازنگری شده است .

شریعتمداری: از سه جانبه گرایی در حل سخت ترین مسائل استفاده کردم

اخبار محرمانه - ‏"محمدشریعتمداری " وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی در حساب شخصی توئیتر خود نوشت : " در سه سال گذشته با همه توان از سه‌جانبه‌گرایی در حل سخت ترین مسائل و مشکلات استفاده کردم.بدون حمایت تشکل‌های بازنشستگان دریافت مطالبات ١۴۴ هزار میلیارد تومانی ‎#تامین_اجتماعی از دولت که ریشه ای ٣٠ ساله دارد فراهم نمی شد.

پیام تسلیت شریعتمداری به محمد رضوانی فر

اخبار محرمانه - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت پدر رضوانی فر مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا ) را تسلیت گفت .

شریعتمداری در دیدار روسای کانون‌های بازنشستگان تامین اجتماعی: بدون همکاری تشکل ها، افزایش۱۳۲ درصدی حقوق ممکن نبود

اخبار محرمانه - وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت : از اسفند ۹۸ تا فروردین ۱۴۰۰،طی ۱۴ماه، حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۳۲ درصد و پرداخت مستمری حداقل بگیران ۱۵۰ درصد افزایش یافت.

تقدیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ از پروانه رضایی بختیاری

اخبار محرمانه - همزمان با هفته کار و کارگر سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با حضور در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به پاس خدمات ارزنده ایشان به جامعه کار و تولید قدردانی کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:مهارت آموزی راه ورود افراد جویای کار به بازار کار

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: راه ورود افراد جویای کار به بازار کار، مهارت آموزی و استفاده از ظرفیت آموزش های رایگان مرکز آموزش فنی و حرفه ای است.

۳۰ درصد شکایات کارگری استان خراسان شمالی در سال۹۹ منجر به سازش شد

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی اعلام کرد: ۳۰درصد پرونده‌ها و شکایات کارگری و کارفرمایی در سال گذشته با سازش بین طرفین در مراجع حل اختلاف استان حل و فصل شد.

ساير مطالب

سرمقاله شرق/ علی و اخلاص عمل

پیام‌ بازگشت آمریکا به برجام برای اسرائیل چیست؟

آشنا سخن آشنا نگه نداشت

روایت بلومبرگ از برنامه قدرت‌های جهانی برای احیای برجام

چه کسی افشا کرد؛ چه کسی سود ‌‌برد؟

سرمقاله تعادل/ چو دخلت نیست خرج آهسته‌تر کن

سرمقاله ابتکار/ دو صدایی یا بی‌صدایی؟

سرمقاله کیهان/ راهی جز خنثی‌کردن تحریم‌ها وجود ندارد

سرمقاله وطن امروز/ تحول اقتصادی با علمی شدن کشاورزی

سرمقاله فرهیختگان/ مانع‌زدایی از مشارکت!

سرمقاله شرق/ رمضان ماه ایمان، انفاق و عبادت

سرمقاله اعتماد/ افزایش جمعیت تشویق می‌خواهد نه اجبار

سرمقاله ایران/ خطای بزرگ مخالفان مذاکره

سرمقاله دنیای اقتصاد/ ارزیابی گرایش به شرق در سیاست خارجی ایران

سرمقاله سیاست روز/ سئوالات بی‌پاسخ مانده

انقلابی بودن چیست؟ رییس جمهور انقلابی کیست؟

چرا جوان‌گرایی به عنوان پیشران انقلاب یک ضرورت است؟

واشنگتن پست: آمریکا تمام نیروهایش را تا 11 سپتامبر از افغانستان می‌کند / طالبان: تا نیروهای خارجی از افغانستان خارج نشوند، در هیچ گفت‌وگویی شرکت نمی‌کنیم

نیویورک تایمز: اسرائیل قصد ندارد به حمله به کشتی اش در سواحل امارات پاسخ دهد

سرمقاله خراسان/ ضرب شست هسته‌ای

سرمقاله کیهان/ نعل وارونه صهیونیست‌ها در مذاکرات وین!

سرمقاله وطن امروز/ بی‌تدبیری دولت، ضعف مدیریت شهری

سرمقاله فرهیختگان/ غنی‌سازی 60 درصد؛ ضربه اول به پروژه تحریم- ترور

سرمقاله شرق/ مهم‌ترین مسئله جامعه ایران

سرمقاله اعتماد/ مقایسه ناروا

سرمقاله ایران/ نقش علوم نوین در افزایش بهره‌وری منابع انسانی

سرمقاله دنیای اقتصاد/ انتخابات به مثابه رفراندوم اقتصادی

سرمقاله جوان/ باخت اصلی در نطنز چیست؟

سرمقاله اطلاعات/ تروریسم هسته‌ای!

سرمقاله آفرینش/ عدم نظارت بر فرافکنی ها و تخریب افکار عمومی

سرمقاله وطن امروز/ آب سرد فراموشی بر آتش انتقام آبسرد و تکرار طنز تلخ نطنز

سرمقاله فرهیختگان/ تقسیم کار با بایدن

سرمقاله شرق/ زمزمه‌های فیلترینگ کلاب‌هاوس

سرمقاله اعتماد/ ایران و تروریسم

سرمقاله ایران/ انتقام از دیپلماسی

سرمقاله دنیای اقتصاد/ ریشه‌های یک امتناع

سرمقاله آرمان ملّی/ ایران و پاسخ به اقدام اسرائیل در نطنز

سرمقاله رسالت/ تنوع در سبد اقتصادی و سرمایه‌گذاری

سرمقاله ابتکار/ «اقدامات انفعالی اسرائیل»، واکنشی به «احیای برجام»!

سرمقاله خراسان/ تله انتخاباتی نتانیاهو

سرمقاله کیهان/ بازی خطرناک با خطوط قرمز

رجا نوشت: نتیجه ملموس «صبر راهبردی» دولت روحانی

عبور از لاریجانی‌ بازگشت به اصلاح‌طلبی

چانه‌زنی اصلاح طلبان برای کاندیدای نهایی

سرمقاله اعتماد/ ایران، کره جنوبی و یک مشکل بزرگ

سرمقاله ایران/ تبیین ظرفیت‌ها و قابلیت‌های سامانه شاد

سرمقاله دنیای اقتصاد/ ضرورت رهایی بورس از مداخلات

سرمقاله ابتکار/ قیم‌ها، کودک‌ها و شبکه‌های اجتماعی!

سرمقاله جوان/ تلاش تبلیغاتی برای احیای مذاکره

سرمقاله آفرینش/ ضرورت تقویت تولید داخلی با اصول استاندارد

چرا رییس جمهور باید عدالت طلب و ضد فساد باشد؟ هادی املشی

سرمقاله فرهیختگان/ از جان آوینی چه می‌خواهید؟

سرمقاله جام جم/ تروریسم دریایی

سرمقاله اعتماد/ همکاری با چین و اینک دوباره برجام

سرمقاله ایران/ چالش‌های برجام در سه صحنه

سرمقاله دنیای اقتصاد/ آیا مشوق‌های هسته‌ای در راه است؟

سرمقاله جوان/ 1400 سال نیک فرجامی ملت ایران

سرمقاله آفتاب یزد/ شخصیت‌های بدون روتوش!

سرمقاله کیهان/ مدیری که فرصت را به تهدید تبدیل کرد!

سرمقاله وطن امروز/ روحانی از یک سوراخ 2 بار گزیده می‌شود؟

سرمقاله وطن امروز/ انتقام جمهوری‌خواهان از رأی‌دهندگان دموکرات

سرمقاله فرهیختگان/ ایده‌های متناهی یا نامتناهی در حکمرانی

سرمقاله شرق/ سیاست‌مدار و هنرمند علیه جامعه مدنی

سرمقاله اعتماد/ کشتار پناه آهوان بی‌پناه

سرمقاله ایران/ کرونا با جان و جهان ما ایرانیان چه کرد؟

سرمقاله دنیای اقتصاد/ برنامه یا توافق‌نامه؟

سرمقاله سیاست روز/ چرا گره می‌زنند؟

8 خصوصیت رئیس جمهور مطلوب کشور

دهه شصتی‌های مظلوم

سرمقاله سیاست روز/ مراقب دست چدنی باید بود

کودتای ناکام در اردن

تحلیل عوامل موثر بر مشارکت انتخاباتی

استقبال از رفراندوم با تغییر نظام ریاستی

واکنش‌های متفاوت به سند همکاری 25ساله

آسیب‌های عدم شرکت در انتخابات برای امنیت و منافع ملی

ترامپ کجاست و چه کار می‎کند؟

چشم انداز مثبت اقتصاد ایران در سال 1400

مشارکت در انتخابات حق یا تکلیف

فلسفه انتخابات در نظام اسلامی

همکاری راهبردی ایران و چین؛ بستر «ابتکار کمربند و جاده»

دلایل طولانی شدن غیبت امام زمان (عج)

میلاد منجی عالم

چرا روایت انقلاب اسلامی و دستاوردهایش اقدامی حیاتی است؟

گام‌های بلند مجلس یازدهم؛ از سقوط تاجگردون تا تلاش برای خلع ید مالک هفت تپه

تحلیل بلومبرگ از اتحاد تهران و پکن: چالشی برای دولت بایدن است

فارین پالیسی: بایدن دین خود به برجام را ادا نکرد

بایدن ادامه‌دهنده سیاست‌های ترامپ در قبال ایران؟ نوشته ای از شهاب الدین دوستدار

نشنال اینترست مطرح کرد: چرخش چین به سمت ایران

العهد نوشت: آل سعود راه نجاتی از یمن ندارند

جنگ پشت پرده واشنگتن علیه پکن

الجزیره: آیا برجام و پرونده یمن به یکدیگر گره خورده اند؟

آمریکا با ایجاد پایگاه نظامی در موصل به دنبال چیست؟

آیا برجام و پرونده یمن ناخواسته به یکدیگر گره خورده اند؟

از پاریس تا لندن و برلین؛ چرا اسرائیل به شدت در حال مذاکره با اروپایی‌ها درمورد برجام است؟ / آیا تل آویو تصور می‌کند اروپا واسطه بین ایران و آمریکا در مذاکرات آینده خواهد بود؟

دهه صبر؛ چین چگونه به یک قدرت در بالکان غربی تبدیل شد؟

© - www.secretnews.ir . All Rights Reserved.