اخبار محرمانه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

اجرای حدود ۳۰ پروژه شاخص و توسعه محلی در منطقه ۴

اخبار محرمانه - شهردار ناحیه ۶ منطقه ۴ از مناسب سازی و آرام سازی معابر محله های گلشن، تهرانپارس شرقی و جوادیه خبر داد و گفت: از سال گذشته تا کنون حدود ۳۰ پروژه کوچک مقیاس و شاخص توسعه محلی در محله های کم برخوردار ناحیه ۶ منطقه ۴ اجرا شده است.

افتتاح رسمی سالن آمفی تئاتر روباز باغ کتاب

اخبار محرمانه - پیروز حناچی شهردار تهران در مراسم افتتاح سالن آمفی تئاتر رو باز باغ کتاب از احداث چنین سالنی در شرایط کرونایی تمجید کرد و آن را مفید و موثر دانست.

اهدای تبلت به دانش آموز نخبه در منطقه ٧

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۷ از اهدای تبلت به دانش آموز نخبه در ادامه طرح پویش مهربانی، همزمان با دهه ولایت در این منطقه خبر داد.

پارک آموزش ترافیک منطقه ۳ افتتاح شد

اخبار محرمانه - پارک آموزش ترافیک منطقه ۳ تهران با مساحت ۲ هزار و ۴۵۹ متر مربع با حضور سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و احمد تواهن شهردار این منطقه به بهره برداری رسید.

احداث پارک ترافیک در سطح شهر تهران یکی از اولویت های شهرداری است

اخبار محرمانه - شهر: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: لازمه توسعه فرهنگی در یک کلان شهر، توسعه زیرساخت‌های آن است تا شهروندان در سنین مختلف با بهره‌گیری از آن زیرساخت‌ها با مفاهیم فرهنگ، حقوق و تکالیف شهروندی آشنا شوند، از همین رو احداث پارک ترافیک در سطح شهر تهران یکی از اولویت های شهرداری است.

سه شنبه های بدون خودرو در باغ راه حضرت فاطمه زهرا (س)

اخبار محرمانه - سید محمد فیاض شهردار منطقه ۱۸ تهران با همراهی معاونان و مدیران شهری در قالب پویش سه شنبه های بدون خودرو صبح امروز ( ۱۲ مرداد ماه) با استفاده از دوچرخه از باغ راه حضرت فاطمه زهرا (س) بازدید و نحوه خدمت رسانی به شهروندان را بررسی کرد.

تعداد میادین میوه و تره بار به ۲۵۴ عدد افزایش یافت

اخبار محرمانه - شهردار تهران گفت: در این دوره مدیریت شهری تا دیروز جمعا ۵۳ بازار میوه و تره بار در تهران ساخته شده و ۵۱ میدان نوسازی شده و به این ترتیب تا امروز تهران ۲۵۴ میدان و بازار میوه و تره بار دارد.

۸ بازار تره بار تا هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید

اخبار محرمانه - شهر: مدیر عامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: امروز ۸ بازار و میدان تره بار افتتاح شده و ۸ بازار دیگر تا هفته دیگر به بهره‌برداری می‌رسد، چرا که ساخت آن ها، حدود ۹۶ تا ۹۸ درصد پیشرفت داشته است.

آیین قدردانی از کاروان پزشکی اعزامی به سیستان و بلوچستان

اخبار محرمانه - آیین قدردانی از کادر درمان اعزام شده از سوی شرکت شهرسالم به سیستان و بلوچستان جهت کمک به مبتلایان کرونا و سیستم درمان این استان با حضور معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا و همچنین مدیرعامل شرکت شهرسالم برگزار شد.

تلاش مرکز ارتباطات برای ارتقا پست مدیران روابط عمومی

اخبار محرمانه - شهر: شهرداری تهران برای انجام وظایف خدماتی خود نیارمند وضعیت اقتصادی خوب بود، تا به نحو احسن به وظایف و تعهدات عمل کند، تحریم‌ها و مسائل دیگر در روند شهرداری تهران اثر داشت؛ اما تلاس کردیم که همه چیز به بهترین شکل انجام شود.

با سربلندی از مجموعه مدیریت شهری خارج می شویم

اخبار محرمانه - شهر: رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت: شهرداری تهران وقتی خدماتی ارائه می دهد قطعا در ارتباط با مردم است و مرکز ارتباطات نیز می تواند این ارتباط را مدیریت کند. گرچه در این دوره شهرداری با یک کاهش درآمدی مواجه شد؛ اما خوشحالیم با سربلندی از مجموعه مدیریت شهری خارج می شویم.

«اولین های» تهران را بشناسید

اخبار محرمانه - همواره دانستن درمورد هرآنچه که برای اولین بار ساخته و یا کشف شده است برای مخاطبان جذابیت داشته اکنون این کتاب به شما درخصوص اولین های تهران می‌گوید.

رونمایی از تمبر اختصاصی «شهردار دوچرخه سوار»

اخبار محرمانه - پیروز حناچی شهردار تهران در مراسم دوچرخه سواری امروز، مسیرهای ۲۵۰ کیلومتری دوچرخه تهران را ناکافی دانست و افزود: این مسیرها باید به ۱۵۰۰ کیلومتر افزایش یابد.

دست و پنجه نرم کردن با مشکلات شهری از بی انصافی ها تا چانه زنی ها/افزایش بیش از ۱۰ درصدی سهم جنوب شهری ها از بودجه

اخبار محرمانه - شهر:شهردار تهران در نشست شورای مدیران ارشد درباره عملکرد، چالش ها و فرصت های این دوره از مدیریت شهری در بخش های مختلف توضیحاتی داد

حکم رانی شهروندان بر پایتخت در دوره پنجم مدیریت شهری

اخبار محرمانه - شهر:معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شوراها شهرداری تهران در نشست شورای مدیران ارشد شهرداری تهران دوران مدیریت گفت: اکنون "تهران شهری برای همه" دیگر یک شعار نیست، امری است برای رعایت عدالت اجتماعی برای همه شهروندان و تبدیل به یک دغدغه عمومی برای مردم شده است.

برگزاری وبینار تخصصی اخلاقِ مدیریت بحران

اخبار محرمانه - وبینار تخصصی "اخلاقِ مدیریت بحران" با هدف بررسی و کاربرد اخلاق در مراحل مختلف چرخه مدیریت بحران ویژه مدیران سازمان های تخصصی و امدادی، متخصصان حوزه شهرسازی و اجتماعی ، اساتید دانشگاه و دانشجویان حوزه مدیریت بحران روز سه‌شنبه ۱۲ مرداد به صورت برخط برگزار می شود.

احداث اولین خیابان پیاده مدار در منطقه ۵

اخبار محرمانه - محمود کلهری شهردار منطقه ۵ از راه اندازی اولین خیابان پیاده مدار در منطقه ۵ خبر داد و افزود: در این طرح که خیابان کامل نام دارد، مسیر تردد عابرین دوچرخه سوار ساماندهی شده و مطلوبیت تردد عادبر پیاده بالا خواهد رفت.

روایت تهران و انقلاب اسلامی از منظر مطبوعات

اخبار محرمانه - زاویه و روایت مطبوعات از انقلاب جزو نقاط مغفول در تحقیقات حوزه انقلاب است. با وجود آنکه مطبوعات یکی از مهمترین سندهای تاریخی در روایت تاریخ و بازنمایی واقعیت‌های تاریخی هستند و می‌توانند لایه‌های زیرین و پنهان شده رویدادهای تاریخی را نشان دهند. با بهره‌گیری از روزنامه‌ها می‌توان فارغ از تحلیل‌ها، داده‌هایی تاریخی و مواد خامی برای دیگر پژوهش‌های حوزه‌های‌ مختلف آماده کرد.

امنیت زنان نیازمند اصلاح کالبد شهر و آموزش‌های فرهنگی است

اخبار محرمانه - در حاشیه آیین رونمایی از سند شهر و زنان، مشاور امور پارلمانی شهردار تهران گفت: حس امنیت برای زنان با اصلاح کالبد فیزیکی شهر و با آموزش‌های فرهنگی و اجتماعی قابل تحقق است.

پارک پردیسان در آستانه تبدیل به نخستین منطقه حفاظت شده شهری

اخبار محرمانه - مدیر کل دفتر موزه ملی تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست و مسئول هماهنگی مدیریت پارک پردیسان گفت: تصویب پارک پردیسان به عنوان اولین منطقه حفاظت شده شهری تنها راه حفاظت از آن است و مخالف ثبت آن توسط وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هستیم.

قدردانی شهردار از برنده مدال طلای المپیک ۲۰۲۰

اخبار محرمانه - مراسم استقبال و تقدیر از جواد فروغی برنده مدال طلای المپیک ۲۰۲۰ با حضور رضا رجب زاده، محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان ایلام و جمع دیگری از مدیران ارشد شهری و ملی و هواداران این ورزشکار افتخار آفرین، در محل شهرک استقلال برگزار شد.

مرمت نمای قدیمی ترین مسجد شهر تهران آغاز شد

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۱۴ شهر تهران از آغاز عملیات عمرانی مرمت نمای بیرونی مسجد بقیه الله دولاب در قالب بهسازی و نگهداری از بناهای تاریخی این منطقه خبر داد.

از تجهیزاتی رونمایی کردیم که در شهرداری تهران ساخته شده است

اخبار محرمانه - پیروز حناچی، شهردار تهران در آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه های سازمان آتشنشانی و رونمایی از تجهیزات و ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند در جمع خبرنگاران گفت: از تجهیزاتی رو نمایی کردیم که در شهرداری تهران ساخته شده است. حدود ۱۴۰ کابین ۱۳۷ آماده خواهد شد که در حال حاضر ۴۰ کابین آماده شده و مابقی آماده و در اختیار نواحی شهرداری تهران قرار خواهد گرفت.

برنامه های قابل اجرای شرکت مترو تا پایان شهریور ماه

اخبار محرمانه - برنامه های اجرایی شرکت مترو تهران در ۵۰ روز باقی مانده از تابستان امسال مشخص بوده و در صورت تامین به موقع منابع مالی، رخدادهای قابل توجهی در شبکه راه آهن ریلی پایتخت شکل خواهد گرفت.

تعداد زیادی از ساختمان‌های بلند مرتبه در یک دهه اخیر بدون توجه به مقررات ملی ساخته شده‌اند

اخبار محرمانه - شهر:حناچی در آیین بهره‌برداری از پروژه های خدمات شهری گفت: حدود هزار ساختمان بلند در تهران داریم که حدود ۵۰ درصد آن مربوط به یک دهه اخیر است که بسیاری از آنها بدون توجه به مقررات ملی ساخته شده‌اند و باید در سازمان آتش نشانی این مسایل به صورت جدی تعقیب شود.

اقداماتی که برای نخستین بار در حوزه پسماند انجام شد

اخبار محرمانه - شهر: در حوزه پسماند، خرید و تکمیل ماشین آلات برف روبی و لایروبی، اقدامات مربوط به تولید ۱۴ هزار تن شن و ماسه از تبدیل خاک و نخاله و پسماندهای ساختمانی انجام شده که بسیاری از این اقدامات برای اولین بار اتفاق افتاد.

اعلام برندگان مسابقه عکس و آثار چند رسانه‌ای “فرهنگ اقوام و مردم ایران”

اخبار محرمانه - برندگان مسابقه عکس و آثار چند رسانه‌ای “فرهنگ اقوام و مردم ایران” در متروی تهران مشخص شدند. نخستین مسابقه فرهنگی و هنری عکس و آثار چند رسانه‌ای (مولتی‌مدیا) “فرهنگ اقوام و مردم ایران” پس از بررسی آثار ارسال شده توسط هیأت داوران و معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

مرکز اقامتی مهستان افتتاح شد

اخبار محرمانه - با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، مرکز اقامتی مهستان برای آموزش آتش نشانان افتتاح شد.

بهره برداری از۳ ایستگاه آتش نشانی تا پایان امسال

اخبار محرمانه - مهدی داوری، رییس سازمان آتش نشانی گفت: تعداد مطلوب ایستگاه های تهران ۱۴۵ ایستگاه است و امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۲ به این تعداد برسیم. در حال حاضر ۱۳۶ ایستگاه تا پایان امسال به سرانجام می رسد.

آیین رونمایی از سند شهر و زنان

اخبار محرمانه - سند ارتقای جایگاه و امنیت زنان در شهر با حضور شهردار تهران رونمایی شد.

ضرورت تدوین اطلس جامع برای شناخت شهر دوست‌دار کودک

اخبار محرمانه - شهر: به گفته مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران؛ شهر دوستدار کودک در بستر بهبود محیط کالبدی شهر از حیث بهداشت، امنیت محیطی، ایمنی، دسترسی، تنوع و … شکل می‌گیرد.

شهر دوست‌دار کودک با شعار محقق نمی‌شود

اخبار محرمانه - شهر: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران معتقد است که «شهر دوست‌دار کودک» تنها با سر دادن شعار محقق نمی‌شود بلکه باید دستورالعمل‌های جمع آوری شده در تمامی قوانین و بخشنامه‌های شهری لحاظ شود.

بازنمایی زندگی حاشیه‌نشینان یک سده اخیر

اخبار محرمانه - پژوهشی که به شکل منظم به بررسی مطبوعات در سال های مشخص جهت بازنمایی مسئله حاشیه‌نشینی و حاشیه‌نشینان در تاریخ معاصر ایران بپردازد، وجود ندارد. این مطالعه قصد دارد به بررسی شیوه بازنمایی حاشیه‌نشینی و حاشیه‌نشینان در مطبوعات صدسال اخیر ایران بپردازد.

سامانه محله من راه اندازی شد

اخبار محرمانه - سامانه «محله من» اطلاعات شهر را به صورت یکپارچه در اختیار مدیران شهری قرار می‌دهد تا توانایی مقایسه میزان عملکرد خود در طول زمان را داشته باشند.

ساير مطالب

بنت خطاب به نتانیاهو: اختلاف با اردن بی‌دلیل بود

بالگرد نظامی هند سقوط کرد

تکذیب حبس خانگی «راشد الغنوشی»

افزایش درخواست ها برای برکناری نخست وزیر مالزی

برخورد سخت پلیس آلمان با معترضان سالخورده

پامپئو به سیاست "ضعیف" بایدن در قبال چین تاخت

عفو بین‌الملل از افزایش سرکوب و تسریع اجرای اعدام در عربستان خبر داد

پیام مکتوب نخست وزیر عراق برای امیر کویت

نجیب میقاتی: مهلت تشکیل کابینه لبنان تا ابد نیست

عقب نشینی رژیم صهیونیستی در مقابل مقاومت اهالی شیخ جراح

رسوایی پگاسوس؛ انتشار تصاویر خصوصی خبرنگاران و فعالان زن در فضای مجازی

رزمایش نظامی هوایی مصر و امارات

درخواست کمک همسر رئیس‌جمهور هائیتی از شورای امنیت

اتحادیه اروپا گواهی واکسن روسی اسپوتنیک وی را تائید کرد

انهدام شبکه تروریستی عامل انفجار شهرک صدر در الانبار عراق

اسرائیل با چه ترفندی پس از 19 سال به عضویت اتحادیه آفریقا درآمد؟

شنود بن‌سلمان توسط دوست‌دیرینه‌اش

روسیه دستور اخراج کارمند سفارت استونی را صادر کرد

دفاع آمریکا از "نقش حیاتی" پاکستان در افغانستان

درخواست سازمان ملل برای آتش‌بس در افغانستان

پیدا شدن جسد حلق‌آویز شده منتقد لوکاشنکو در اوکراین

عون و میقاتی درباره روند تشکیل دولت به اختلاف برخوردند

کاخ سفید: اسرائیل برای پاسخ به ایران آزاد است / حادثه نفتکش تاثیری بر مذاکرات وین ندارد

سرکرده طالبان زنده است؟

ترامپ برای انتخابات میان‌دوره‌ای از مردم پول گرفت!

اخراج 24 دیپلمات روسیه از آمریکا؛ مسکو واکنش نشان داد

ترامپ پشت رودی جولیانی را خالی کرده است

کره شمالی به تماس کره جنوبی پاسخ داد

انفجار مهیب در افغانستان؛ 12 نفر کشته و زخمی شدند

ایتالیا: به حمایت از دولت وحدت ملی لیبی ادامه می‌دهیم

امارات واکسن سینوفارم را برای رده سنی 3 تا 17 سال تایید کرد

سناتور آمریکایی علی‌رغم دریافت واکسن به کرونا مبتلا شد

روسیه: بیانیه‌های وزارت خارجه آمریکا و انگلیس درباره حمله به کشتی اسرائیلی توسط ایران متناقض است / چه چیزی پشت این مسئله قرار دارد؟

پولیتیکو: شبکه اجتماعی حامی ترامپ مامن امن برای داعش شده / این شبکه حتی تصاویری از اعدام ترامپ در یک لباس نارنجی نشر داده

نتانیاهو: با تهدید وجودی ایران روبرو هستیم اما لاپید سیاست عدم سورپرایز را در قبال ایران اعلام می‌کند / بنت، اسرائیل را به مسیر خطرناکی می‌برد

بوریس جانسون درباره حمله به کشتی اسرائیلی در دریای عمان: ایران باید با پیامدهای آنچه انجام داده روبرو شود / این یک حمله هولناک بود

وال‌استریت ژورنال: هماهنگ‌کننده مذاکرات وین برای شرکت در مراسم تحلیف ریاست جمهوری به تهران سفر می‌کند

وزیر جنگ اسرائیل: باید برای «پاسخ به ایران»، اقدام فوری انجام شود

کره شمالی ویدیویی از شلیک موشک بالستیک قاره پیما منتشر کرد / یونهاپ: جعلی است

بلینکن: اقدام ایران در حمله به کشتی مرسر استریت با «پاسخ جمعی» مواجه خواهد شد / در حال همکاری با انگلیس، رومانی و اسرائیل برای مشخص کردن این پاسخ هستیم

مرگ معترض آلمانی تحت بازداشت پلیس

روایت شهروند کویتی از شکنجه‌های باورنکردنی در زندان سعودی

شمال کالیفرنیا در شعله‌‌های آتش «دیکسی»

کشته‌شدن فرمانده ارشد طالبان در هرات افغانستان

ترک افغانستان؛ اشتباه بزرگ آمریکا

سیر تا پیاز ماجرای آمریکا، افغانستان و طالبان

برنامه جدید اسکان افغان‌ها در آمریکا

فرود اضطراری پرواز آمریکایی در فلسطین اشغالی

اقدام عربستان برای نفوذ به حریم خصوصی فعالان زن با نرم‌افزار پگاسوس

میقاتی: قبل از سالگرد انفجار بیروت دولتی نخواهیم داشت

محکومیت یک زن آلمانی به جرم جاسوسی برای چین

تحریم همسر رئیس جمهور و 7 مقام ارشد دولت نیکاراگوئه

13 کشته و زخمی در پی انفجار خودرو در هرات افغانستان

حمله دوباره به دکل‌های برق دیالی در عراق

طالبان:زمان رئیس‌جمهور افغانستان به پایان رسید

مواضع طالبان در ولایت هلمند بمباران شد

ارتش سوریه هواپیمای جاسوسی را در حلب شکار کرد

نتانیاهو: بنت اسرائیل را به مسیر خطرناکی می‌برد

انگلیس سفیر ایران را احضار کرد

دست رد ترکیه به اسرائیل برای کمک به مهار آتش

پیشنهاد 5 میلیون دلاری به ترامپ و اوباما برای شرکت در یک مصاحبه

تهدید چکشی نانسی پلوسی جنجالی شد

برخورد شدید پلیس تایلند با معترضان به حکومت

اردوغان به حمایت‌ همه جانبه از اتیوپی متعهد شد

گزارش جمهوری‌خواهان آمریکا درباره شیوع کرونا از آزمایشگاه ووهان

القسام: صهیونیست‌ها باید هزینه دریافت اطلاعات درباره اسرایشان را پرداخت کنند

اندیشکده آمریکایی: دولت سعودی گسترش فقر در عربستان را مخفی می‌کند

میقاتی برگ برنده حریری برای بازگشت به قدرت می‌شود؟

پروژه ارتباطی جدید عربستان و رژیم صهیونیستی

رئیس سنای پاکستان: هرگز اسرائیل را به رسمیت نخواهیم شناخت

واکنش سئول به هشدار پیونگ‌یانگ درباره رزمایش با آمریکا

اشرف غنی: اگر طالبان صلح نکند در جنگ زانوهایش را می‌شکنیم

پاشینیان به عنوان نخست‌وزیر ارمنستان منصوب شد

پرونده جدید فساد در رژیم صهیونیستی؛ 7مقام مسئول بازداشت شدند

شهادت فرمانده تیپ نهم حشد شعبی عراق

بسته شدن کنسولگری آمریکا در بصره

قاچاق آثار باستانی یمن به دست وزیر دولت مستعفی

مرحله مهم روند تشکیل دولت لبنان با دیدار عون و میقاتی

پیام اسد به مناسبت سالگرد تاسیس ارتش سوریه

افزایش قربانیان سیل مرگبار چین به 302 نفر

فرود اضطراری هواپیمای مسافربری در اردن

تلاش طالبان برای کنترل مناطق استراتژیک افغانستان

دو کاروان لجستیک آمریکا در عراق هدف قرار گرفت

طرح اتهامات جدید علیه شیخ زکزاکی در نیجریه

حمله تروریستی در نیجر جان 15 تن را گرفت

پشت پرده تاخیر در اصلاح کابینه مصر

تلاش "الکاظمی" برای برگزاری نشست منطقه‌ای در بغداد

انتخاب مجدد "صالح العاروری" به عنوان نایب رئیس دفتر سیاسی حماس

آمریکا برنامه جدید پناهجویان افغان را آغاز می‌کند

توافق مصر و الجزائر برای حمایت از رئیس جمهور تونس

اتلاف واکسن های کرونا در آمریکا

جمع‌آوری امضا در پارلمان عراق برای استیضاح الکاظمی

مین آنگ هلینگ سردسته کودتاچیان میانمار، خود را نخست‌وزیر اعلام کرد

شلیک به روی جمعیت در نیویورک و زخمی شدن 10 نفر

ترامپ: به‌ زودی اسناد بیشتری از "تقلب در انتخابات" رو می‌شود

جنبش النهضه تونس برای برگزاری انتخابات زودهنگام اعلام آمادگی کرد

شلیک به روی جمعیت در نیویورک و زخمی شدن 10 شدن نفر

سقوط بالگرد در کالیفرنیا؛ 4 نفر کشته شدند

رئیس پارلمان تونس به بیمارستان نظامی منتقل شد

سردسته کودتاچیان میانمار خود را نخست‌وزیر اعلام کرد

© - www.secretnews.ir . All Rights Reserved.