اخبار محرمانه

آخرين مطالب

وزارت نفت

تصفیه‌خانه پساب صنعتی بهداشتی دماوند انرژی عسلویه به بهره‌برداری رسید

اخبار محرمانه - مرحله نخست تصفیه‌خانه و پساب صنعتی بهداشتی شرکت دماوند انرژی عسلویه با ظرفیت ۱۳۰مترمکعب در ساعت و با روش تصفیه فیزیکی-شیمیایی و بیولوژیک به بهره‌برداری رسید.

به‌کارگیری نیروهای بومی؛ نقطه قوت طرح گوره - جاسک

اخبار محرمانه - یکی از فعالان بخش خصوصی در طرح گوره - جاسک گفت: احساس مسئولیت و استفاده از نیروهای بومی یکی از دلایل موفقیت این طرح است، شمار زیادی از نیروهای شرکت در اجرای این طرح بومیان منطقه بودند و در طول این پروژه تلاش کردیم اهالی ساکن منطقه نیز از این پروژه منفعت ببرند.

رفع نشتی گاز خط لوله هفتم سراسری بدون قطعی در سیستان و بلوچستان

اخبار محرمانه - مدیر منطقه ۶ عملیات انتقال گاز از رفع نشتی گاز خط لوله هفتم سراسری خبر داد و گفت: تعمیرات اضطراری این خط لوله بدون قطعی جریان گاز نیروگاه‌های برق استان سیستان و بلوچستان در کمترین زمان ممکن انجام شد.

گشایش یک جایگاه عرضه جدید سوخت در منطقه سبزوار

اخبار محرمانه - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار گفت: به‌منظور سوخت‌رسانی مطلوب به شهروندان، جایگاه اختصاصی مرداویج در کیلومتر ۵ جاده سبزوار به شهر روداب به بهره‌برداری رسید.

طرح گوره - جاسک با حداقل کاغذبازی‌ها اجرا شد

اخبار محرمانه - مدیر پروژه تلمبه‌خانه شماره ۵ طرح انتقال نفت گوره - جاسک گفت: به حداقل رساندن کاغذبازی‌های اداری با هدف سرعت‌بخشی به فعالیت‌های اجرایی، از نقاط مثبت این طرح ملی بود.

جهش ۲۹۷ درصدی سودآوری «شگویا» در بهار ۱۴۰۰

اخبار محرمانه - انتشار گزارش سه ماهه کدال «شگویا»، نشان می‌دهد سودآوری شرکت پتروشیمی تندگویان در سه ماه نخست امسال ۲۹۷ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش یافته است.

افزایش قدرت چانه‌زنی ایران در معادلات نفت جهان

اخبار محرمانه - قائم مقام طرح انتقال نفت خام گوره - جاسک، یکی از مهمترین مزیت‌های اجرای این طرح را افزایش قدرت چانه‌زنی ایران در معادلات نفتی جهان دانست.

پایان بارگیری نخستین محموله نفت صادراتی در جاسک

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اعلام پایان بارگیری نخستین محموله نفت صادراتی ایران در پایانه جاسک، گفت: این شرکت آمادگی کامل برای بارگیری دومین محموله را دارد.

رکورد زمانی اجرای طرح گوره - جاسک کم‌نظیر است

اخبار محرمانه - یکی از فعالان بخش خصوصی در طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک با اشاره به سهم بیش از ۹۰ درصدی ساخت داخل در اجرای این طرح ملی، گفت: به یاد ندارم طرحی با این عظمت در دو سال یا کمتر از آن به بهره‌برداری رسیده باشد.

تکمیل فرآیند یکپارچه‌سازی پایش سامانه اعلام حریق در منطقه ۴ عملیات انتقال گاز

اخبار محرمانه - مدیر منطقه ۴ عملیات انتقال گاز گفت: با اجرای پروژه یکپارچه‌سازی پایش سامانه اعلام حریق در مراکز بهره‌برداری و ایستگاه‌های تقویت فشار گاز، گامی مؤثر برای بهبود و ارتقای ایمنی در این منطقه برداشته شد.

روحانی: بدون درآمد نفت و قحطی کشور را اداره کردیم

اخبار محرمانه - رئیس‌جمهوری با بیان اینکه برای رفع مشکلات مردم از آنچه در توان دولت بوده است کوتاهی نکردیم، گفت: در شرایط سخت جنگ اقتصادی و کرونا، بدون درآمد نفت، بدون قحطی و بدون کوپنی شدن کالاها، کشور را اداره کردیم.

طرح گوره - جاسک شرکت‌های زیان‌ده داخلی را به سود رساند

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت لوله‌سازی اهواز می‌گوید: به‌واسطه اجرای طرح گوره- جاسک، بعضی از شرکت‌های داخلی مانند لوله‌سازی اهواز و فولاد اکسین خوزستان پس از چند سال زیان‌دهی، به سوددهی رسیدند و در این شرایط اقتصادی که بسیاری از شرکت‌ها در رکود بودند، فعالان عرصه فولاد به‌ویژه ورق‌سازان و لوله‌سازان، رکوردهای مطلوبی ثبت کردند.

متنوع‌سازی مبادی صادرات نفت؛ فرصت احیای زیرساخت‌ها در خارک

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: اجرای طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک و ایجاد پایانه صادراتی جاسک، فرصت مغتنمی برای احیای زیرساخت‌ها در پایانه نفتی خارک به شمار می‌رود.

به‌کارگیری ظرفیت‌ خالی کارخانه‌ها در طرح گوره - جاسک

اخبار محرمانه - یکی از فعالان بخش خصوصی در طرح گوره-جاسک اظهار کرد: لوله‌سازان، پمپ‌سازان، تولیدکنندگان شیرآلات و بخش‌هایی دیگر که تا پیش از این طرح، گاه تنها با ۳۰ درصد ظرفیت کار می‌کردند، به‌واسطه این طرح ملی نزدیک به ۱۰۰ درصد ظرفیت خود را به‌کار گرفتند.

بهره‌مندی بیش از ۲ هزار مصرف‌کننده جدید از گاز در استان مرکزی

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی گفت: با اجرای بیش از ۳۰ کیلومتر شبکه‌گذاری جدید در استان در سه ماه نخست امسال، حدود ۲ هزار و ۶۰۰ مصرف‌کننده از گاز طبیعی بهره‌مند شدند.

تغییر نقشه تجاری ایران در حوزه انرژی

اخبار محرمانه - یکی از فعالان بخش خصوصی در طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک معتقد است این طرح، نقشه تجاری ایران را در حوزه انرژی تغییر می‌دهد.

پازل صادرات پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس در ماهشهر تکمیل می‌شود

اخبار محرمانه - پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس با پایان عملیات ساختمان و نصب پروژه عظیم تأسیسات و مخازن ذخیره‌سازی محصولات صادراتی در اسکله مجیدیه بندر ماهشهر، وارد مرحله پیش‌راه‌اندازی شد.

طرح گوره-جاسک، فناوری ساخت پمپ‌های صنعتی را ارتقا داد

اخبار محرمانه - مؤسس شرکت پمپ‌های صنعتی ایران اظهار کرد: طرح گوره - جاسک در ارتقای فناوری ساخت پمپ‌های صنعتی کشور مؤثر بود و اعتماد شرکت ملی نفت به سازندگان داخلی، تاثیری بسزا در توسعه صنایع داخلی داشته است.

پایان تعمیرات اساسی فاز ۲ جمع‌آوری مرکزی خانگیران

اخبار محرمانه - تعمیرات اساسی تأسیسات فاز ۲ جمع‌آوری مرکزی در منطقه عملیاتی خانگیران طی ۱۸ روز و با برقراری جریان گاز ترش با خط G به سمت واحد ۵ پالایشگاه شهید هاشمی‌نژاد تکمیل شد

ساخت خط لوله گوره - جاسک در سایه استانداردهای سخت‌گیرانه نفت

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: پیشنهادهای فنی و تخصصی سختگیرانه مجموعه بازرسی فنی شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) سبب شد کیفیت محصول تولیدی ما نسبت به نمونه‌های خارجی به مراتب بالاتر برود.

ساخت خط لوله گوره - جاسک در سایه استانداردهای سختگیرانه نفت

اخبار محرمانه - مدیر طرح گوره - جاسک در شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: پیشنهادهای فنی و تخصصی سختگیرانه مجموعه بازرسی فنی شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) سبب شد کیفیت محصول تولیدی ما نسبت به نمونه‌های خارجی به مراتب بالاتر برود.

گزیده‌های نفتی هفته

اخبار محرمانه - آغاز صادرات نفت از دریای عمان و ثبت ۳۱ تیرماه به‌عنوان یک روز تاریخی در صنعت نفت ایران، توافق اوپک پلاس در نوزدهمین نشست و پیش‌بینی درآمد ۲۰ میلیارد دلاری صنعت پتروشیمی در سال ۱۴۰۰ را می‌توانید در گزیده‌های نفتی این هفته بخوانید.

اشتغالزایی طرح گوره - جاسک برای نیروهای بومی

اخبار محرمانه - نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه خط لوله انتقال نفت به سواحل مکران بر مبنای تخصص نیروهای بومی و در شرایط تحریمی اجرایی شده است و قطعا آورده خوبی به دنبال خواهد داشت.

اشتغال‌زایی طرح گوره - جاسک برای نیروهای بومی

اخبار محرمانه - نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه خط لوله انتقال نفت به سواحل مکران بر مبنای تخصص نیروهای بومی و در شرایط تحریمی اجرایی شده است و قطعاً آورده خوبی به دنبال خواهد داشت.

باور/ بخش دوم

اخبار محرمانه - «باور»؛ مستندی از مهمترین رویدادهای طرح عظیم خط لوله گوره-جاسک

باور/ بخش نخست

اخبار محرمانه - «باور»؛ مستندی از مهمترین رویدادهای طرح عظیم خط لوله گوره-جاسک

کارکنان پتروشیمی‌های ماهشهر واکسینه می‌شوند

اخبار محرمانه - کارکنان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با استقرار پایگاه واکسیناسیون کرونا در این منطقه، برای دریافت واکسن نیاز به مراجعه به شهر ندارند.

صادرات نفت ایران از اتکا به تک پایانه خارک خارج شد

اخبار محرمانه - رئیس‌جمهوری گفت: طرح ۲ میلیارد دلاری گوره - جاسک اهمیت بالایی در صنعت نفت دارد، ما توانستیم از اتکا به تک اسکله‌ای که تنها پایانه نفتی خارک بود خارج شویم.

فولاد اکسین با طرح انتقال نفت گوره به جاسک احیا شد

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از ریسک‌پذیری وزارت نفت در اعتماد به سازندگان داخلی برای ساخت خط لوله انتقال نفت خام گوره به جاسک قدردانی کرد و گفت: ساخت این خط لوله، شرایطی را برای مجموعه فولاد اکسین خوزستان فراهم کرد تا این مجموعه بتواند به ماهیت اصلی خود یعنی ارتباط بین زنجیره نفت و گاز و فولاد بازگردد.

اعتماد حداکثری به صنعت داخلی در طرح گوره - جاسک

اخبار محرمانه - مدیر پروژه یکی از شرکت‌های مشاور طرح گوره - جاسک، بزرگ‌ترین دستاورد این طرح را اعتماد به صنعت داخلی دانست و گفت: این اعتماد به داخل، دغدغه‌ها را از صنعت کشور گرفت و اطمینان را جایگزین کرد.

راهبردی‌ترین، ایرانی‌ترین و سریع‌ترین مگاپروژه صنعت نفت عملیاتی شد

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت متن با تاکید بر نقش ۹۵ درصدی سهم شرکت‌های داخلی در تکمیل طرح گوره- جاسک گفت: راهبردی‌ترین، ایرانی‌ترین و سریع‌ترین مگاپروژه صنعت نفت در در دوران حدود دوساله رویارویی با بی‌رحمانه‌ترین جنگ اقتصادی اجرا شده است.

گوره – جاسک مصداق بارز خنثی‌سازی تحریم‌هاست

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت ایران با تاکید بر نقش ۹۵ درصدی سهم شرکت‌های داخلی در تکمیل طرح گوره به جاسک، آن را مصداق بارز خنثی‌سازی تحریم‌ها دانست.

ساير مطالب

فصل ناتمام آوارگی در افغانستان

المیادین: برای خروج نظامیان آمریکا از عراق توافق حاصل شد

الکاظمی با رئیس جمهور آمریکا دیدار کرد

وال استریت ژورنال: خواسته ایران در مذاکرات این است که خروج آمریکا از برجام به موافقت سازمان ملل مشروط شود

تونس؛ رئیس پارلمان در اعتراض به تصمیم رئیس جمهور تحصن کرد

رابرت مالی: فشار حداکثری ترامپ علیه ایران به شکلی وحشتناک شکست خورد

چین می‌خواهد اولین راکتور هسته‌ای پاک تجاری دنیا را بسازد

طالبان: سازمان ملل از تلفات غیرنظامیان استفاده تبلیغاتی نکند

گاردین: سیاست آمریکا در افغانستان در دوران پساخروج چه خواهد بود؟

«نجیب میقاتی» مامور تشکیل دولت لبنان شد

گفت‌وگوی شرمن با وزیر خارجه چین در خصوص ایران

رئیس پارلمان تونس: رسانه‌های امارات پشت حوادث تونس هستند

دستورات جدید رئیس جمهور تونس: وزیر دفاع و دادگستری هم برکنار شدند

کرونا در ترکیه رکورد زد

تل آویو اجرای توافق انتقال نفت از امارات را متوقف کرد

مجلس فرانسه قانون گواهینامه کووید را تصویب کرد

ارتش یمن در 16 کیلومتری مرکز مارب

رسوایی مالی؛ واتیکان بیش از 5000 ملک و مستغلات در اروپا دارد

متروی لندن را  آب برد

استقبال با ماشین آب پاش از معترضین فرانسوی!

آمار جدید از تلفات غیرنظامیان افغانستان در 6 ماه نخست سال جاری میلادی

سفیر مراکش در پاریس: از ماکرون جاسوسی نکردیم

احتمال بازگشت جریان صدر به انتخابات پارلمانی عراق

شدت گرفتن جریان سیل و خسارت های آن در بلژیک

پادشاه اردن: اسد می‌ماند

تصاویر حمله پهپادی به پایگاه آمریکایی در اربیل

تصاویر هولناک از رانش زمین در هند با 9 کشته

برنامه‌ کویت برای ایجاد "شهرهای لجستیک"

تجمع معترضان مقابل منزل کاندیدای احتمالی نخست وزیری لبنان

برگزاری دور جدید مذاکرات کابل – طالبان احتمالا در اوت

واکنش ترکیه به تحولات تونس

طوفان شدید و جاری شدن سیل در چین

نجباء: نیروهای آمریکایی را با هر نام و عنوانی هدف قرار می‌دهیم

آمار اشتغال زایی در چین به سطح قبل از شیوع کرونا بازگشت

حریری، میقاتی را نامزد نخست وزیری اعلام کرد

رئیس‌جمهور هند به مراسم یادبود سربازان نرفت

درخواست رئیس رژیم صهیونیستی برای همکاری نزدیک‌تر با ترکیه

پشت پرده تغییر تصمیم اردوغان درباره قبرس

آتش‌سوزی در کاظمین عراق

فرانسه درگیر آشوب کرونایی؛ مخالفت مردم با تزریق واکسن!

بدبینی اکثر آمریکایی‌ها نسبت به آینده

سیل در گواتمالا 8 قربانی گرفت

حمله نیروهای امنیتی به دفتر شبکه الجزیره در تونس

روسیه: امیدواریم امنیت مردم تونس تهدید نشود

لندن در سیلاب فرو رفت

وزارت خارجه روسیه سفیر ژاپن را احضار کرد

دفتر نخست وزیر تونس تعطیل شد

موافقت نیوزیلند با بازگرداندن اتباع داعشی خود

تصمیم رئیس‌جمهور تونس برای معرفی وزیر کشور سابق به عنوان نخست‌وزیر

پارلمان تونس: رسانه‌های امارات پشت حوادث اخیر هستند

نجیب میقاتی نخست‌وزیر جدید لبنان شد

8 کشته و زخمی بر اثر تیراندازی‌های ادامه‌دار در سیاتل

مذاکرات الکاظمی با بایدن در واشنگتن؛ آیا پرونده ایران هم روی میز است؟

فائوچی: به خاطر افزایش ابتلا به کرونای دلتا بین آمریکایی‌های واکسینه نشده در مخمصه‌ افتاده ایم

انتصاب نخستین سفیر رژیم صهیونیستی در امارات

نخست‌وزیر لیبی: از امروز جنگی در کشور نخواهیم داشت

اصلاحات احتمالی در کابینه مصر؛ 15 وزارتخانه در لیست تغییرات

پای "بن‌زاید" و "بن سلمان" هم به کودتای تونس باز شد!

روسیه: پدافند هوایی سوریه دو راکت هوایی اسراییل در دمشق را نابود کرد

افزایش جرایم علیه مسلمانان در آمریکا

وزیر منابع آبی عراق: حل مشکل آب با ایران در اذعان عراق به توافق «الجزایر» است

اولین واکنش رئیس پارلمان تونس به تصمیمات رئیس‌جمهور

نوار غزه زیر آتش جنگنده‌های صهیونیستی

ارتش تونس ساختمان پارلمان و تلویزیون دولتی را محاصره کرد

تیراندازی نظامیان ارمنستان به مواضع ارتش جمهوری آذربایجان

فائوچی: درباره بیماری کووید 19 در مسیر اشتباه حرکت می کنیم

عراقی ها برای پروازهای خارجی ملزم به ارائه کارت واکسن کرونا شدند

شبه‌کودتای سعید در تونس؛ نخست وزیر و رئیس پارلمان برکنار شدند

الکاظمی وارد واشنگتن شد

آمریکا، طالبان را به تشدید و ادامه حملات هوایی تهدید کرد

رئیس جمهور تونس، نخست وزیر را برکنار و پارلمان را تعلیق کرد

مذاکرات امروز "عون" با پارلمان لبنان برای معرفی نخست وزیر

آغاز رزمایش مشترک نیروی هوایی آمریکا و رژیم صهیونیستی

رئیس جمهور تونس، پارلمان را تعلیق و نخست وزیر را عزل کرد / راشد الغنوشی رییس پارلمان: این کودتاست / استقرار ارتش در خیابان ها

ادعای شبکه اسرائیلی: سید حسن نصرالله شخصاً از طریق توییتر، جنگ رسانه‌ای را علیه تل آویو هدایت می‌کند / این جنگ، یک جنگ سرد میان طرفین لبنانی و اسرائیلی است

دولت نفتالی بنت منحل می شود؟ / اسرائیل الیوم: خواسته‌های بایدن درباره فلسطین احتمالا به انحلال دولت جدید اسرائیل منجر شود

چین: به آمریکا یاد می‌دهیم چگونه با دیگران رفتار کند

سفر وزیر خارجه قطر به تهران + جزئیات دیدار با ظریف

تدارک چندین حمله همزمان با عید قربان در عراق / کاظمی: دیگر نیازی به نیروهای رزمی آمریکا نداریم

پادشاه اردن: نگرانی‌های داریم؛ امیدواریم آمریکا در مذاکره با ایران به آنها بپردازد / حملات سایبری به کشورهای ما افزایش یافته؛ درگیری‌ها در اطراف مرزهای ما به سطح درگیری‌های دوران داعش رسیده

رسانه های اسرائیلی: مصر و عربستان درحال برقراری روابطی پنهانی با ایران در عراق و عرصه دریایی هستند

رسانه اسرائیلی: یکی از کارمندان وزارت خارجه اسرائیل به دلیل سفر غیر قانونی به ایران دستگیر شده / این فرد قبل از ورود به کادر وزارت خارجه در ایران اقامت داشته

فرمانده سنتکام: حملات طالبان ادامه پیدا کند حملات هوایی به آن‌ها را افزایش می‌دهیم/ اجازه نمی‌دهیم بر قندهار سیطره یابند

در خاورمیانه چه خبر است؟ / اتحاد‌ها و ائتلاف‌های غیر منتظره در راه است / همه چیز به ایران و مدیترانه شرقی بر می‌گردد

معترضان برزیلی خواستار استیضاح "بولسونارو" شدند

تعیین تکلیف وزیر دفاع آمریکا برای نظامیان افغانستان

نیمی از نظامیان زن انگلیس قربانی زورگویی و آزار جنسی شده‌اند

هشدار مشاور مرکل در مورد افزایش موارد ابتلا به کرونا در آلمان

احتمال منحل شدن دولت بنت قوت گرفت

وزارت خارجه روسیه: عاملان بیگانه به دنبال تنش‌ در دریای سیاه هستند

خنثی‌سازی 7 عنصر مسلح در پاسخ به کشته شدن دو سرباز ترکیه

وانگ یی: به آمریکا یاد می‌دهیم که چطور با دیگران رفتار کند

آماری درباره آزار جنسی زنان سرباز ارتش انگلیس

انتقاد تند جمهوری آذربایجان از ارمنستان

درگیری در خیابان‌های پایتخت یونان بخاطر اعتراض به واکسیناسیون اجباری

المیادین: هیات دولت افغانستان برای مذاکره با طالبان به دوحه می رود

پیشنهاد رئیس‌جمهوری مکزیک برای تشکیل اتحادیه منطقه‌ای مشابه اتحادیه اروپا

گوترش: کرونا میلیون‌ها کودک و نوجوان را از مدرسه دور کرده است

گاردین: بایدن برای ایجاد ائتلاف علیه چین شتاب دارد، می داند انفجار در راه است

پوتین سلامت بایدن را تایید کرد!

© - www.secretnews.ir . All Rights Reserved.