پایگاه خبری تحلیلی اخبار محرمانه

آخرين مطالب

اخبار محرمانه از منابع دیگر

خودنمایی معضل بی خانمانی در بحبوحه رقابت های انتخاباتی

اخبار محرمانه - با گذشت زمان و بالاگرفتن رقابت های انتخاباتی در آمریکا هر روز در نطق و توئیت های انتخاباتی کاندیدهای ریاست جمهوری، نمای جدیدی از مشکلات و معضلات قویترین اقتصاد دنیا خودنمایی می کند.

پوشک‌های مزدوران سعودی در یمن!

اخبار محرمانه - به تازگی ویدئویی در رسانه‌های عربی منتشر شده که نشان می‌دهد ارتش سعودی در جنگ با یمنی‌ها، همراه خود بسته‌های پوشک حمل می‌کرده‌اند.

این تازه شروع ماجراست ...

اخبار محرمانه - تمامی مرتبطین شبکه معاند آمدنیوز برای ابراز ندامت و تخفیف مجازات احتمالی، می‌توانند با سایت گرداب ارتباط برقرار نمایند.

حرف روز/ مراقب توطئه‌های جدید باشید!

اخبار محرمانه - پیروزی‌های محور مقاومت پس از هدف قرار گرفتن پهپاد متجاوز آمریکایی‌ها به دست جمهوری اسلامی ایران، ملموس‌تر و عینی‌تر شده است[...]

گزارش روز/ آیا عربستان تغییر کرده است؟

اخبار محرمانه - «محمدجواد ظریف» در گفت‌وگو با شبکه «المسیره» گفته است، تهران از هر ابتکار عملی برای کاهش تنش در منطقه استقبال می‌کند و برای پایان جنگ یمن همکاری خواهد کرد[...]

نشریه اخبار و تحلیل‌ها سه‌شنبه 30 مهر

اخبار محرمانه - امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی): نگذارید سپاه پیر، محافظه‌کار و به وضع موجود قانع بشود؛ روزبه‌روز باید جلو بروید و بهتر بشوید در جهت انقلابی شدن، در جهت دینی شدن، در جهت کارآمد شدن.(1398/7/10)

تسلیم که به رفراندوم نیاز ندارد، برای تسلیم شدن نیم متر پارچه سفید کافی است/ دیوانه‌ها عاقل شده‌اند یا عاقلان را به دیوانگی فرا می‌خوانند؟

اخبار محرمانه - آمریکا و اروپا با صراحت اعلام می‌کنند که منظورشان از مذاکره، حل و فصل مسائل فیمابین نیست بلکه نتیجه‌ای که از مذاکره در نظر گرفته و بر آن اصرار دارند را پیشاپیش اعلام کرده‌اند. چرا آقای روحانی دیکته‌نویسی ایران برای آمریکا را مذاکره معرفی می‌کند؟

همه پاسداران شناسنامه ورزشی دارند

اخبار محرمانه - تربیت بدنی سپاه در قالب اداره ورزش و آمادگی جسمانی معاونت تربیت و آموزش از نظر آماده‌سازی و کارآمدسازی نیروها یکی از واحدهای مهم محسوب می‎شود. آنچه در ادامه می‌خوانید گفت‌وگوی صبح صادق با سرهنگ پاسدار «سیدفخرالدین میرافضل» مسئول این اداره است.

برزخ برگزیت

اخبار محرمانه - نزدیک به چهار سال است که انگلیس درگیر معضل برگزیت است و اختلاف میان دولت و پارلمان انگلیس از یکسو، مشکل مرز میان دو ایرلند از سوی دیگر و همچنین لزوم توافق میان لندن و اعضای اتحادیه اروپا، این پرونده را به کلافی سردرگم بدل کرده که حل آسانی برای آن متصور نیست.

بر مدار پیروزی

اخبار محرمانه - وقایع سال‌های اخیر در منطقه غرب آسیا گویای تغییر ماهیت و موازنه قدرت در این منطقه است. قدرت به معنای متداول آن در روابط بین‌الملل که بر شاخصه‌های ناعادلانه در چنین نظامی متکی است، ماهیت انقلابی و تحول‌خواهانه یافته و از سوی دیگر عقب راندن گروه‌ها و رژیم‌های وابسته به غرب از سوی محور مقاومت، موازنه قدرت را به سود این محور تغییر داده است. بر کسی پوشیده نیست که «ایران» سردمدار محور مقاومت برای ساخت هندسه جدید قدرت در منطقه و جهان چه هزینه‌های سنگینی پرداخته و اکنون میوه‌های آن را که تبدیل شدن به جزیره ثبات در منطقه پرآشوب غرب آسیاست، می‌چیند. این تحولات تا حد زیادی نشان داد، اتفاقات در عراق، سوریه، لبنان، عربستان و یمن بخش‌هایی از جورچین بزرگ انقلاب معنوی و زیربنایی در منطقه غرب آسیا به منظور گسترش عدالت‌خواهی ملت‌ها در برابر استکبار جهانی است. مروری بر رویدادها نشان می‌دهد، ضریب نفوذ و اقتدار محور مقاومت قابلیت رو به توسعه و پیش‌رونده دارد. در ادامه بخشی از عملیات‌ها و پیروزی‌های گروه‌ها و کشورهای محور مقاومت مرور خواهد شد.

گزارش روز/ تبدیل اعتراض به توطئه!

اخبار محرمانه - در لبنان چه خبر است؟ مردمی که به خیابان‌های بیروت آمده‌اند، به چه چیزی معترض هستند؟ پس از آنکه وزیر رسانه لبنان اعلام کرد، قرار است دولت این کشور بر تماس صوتی واتس‌آپ مالیات ببندد[...]

حرف روز/ متهمان فراری باسواد!

اخبار محرمانه - سال‌ها در کشور درس خوانده است و از امکانات آموزشی بهره‌مند شده و از مقطع ابتدایی تا دکتری نزدیک یک میلیون دلار برای او هزینه شده است، اما اکنون در کمال امنیت درآمد میلیاردی کسب کرده و از حداقل مالیات فرار می‌کند[...]

نشریه اخبار و تحلیل‌ها دوشنبه 29 مهر

اخبار محرمانه - امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی): یک جریانی در کشور وجود دارد که با پدیده «جنبش علمی» با بددلی برخورد می‌کند. این جریان، اصل جنبش علمی را انکار می‌کند. متأسفانه این حرکت بدخواهانه از داخل دانشگاه انجام میشود.(1398/7/17)

جبهه  بحران‌ زده

اخبار محرمانه - اواسط سال 2014 بود که اختاپوس «داعش» بزرگ‌تر از تصورات تحلیلگران شده بود. پیشروی آنها با کنترل «فلوجه» در عراق و «رقه» در سوریه تکمیل شده بود. پس از آن در ماه ژوئن همان سال، با کنترل مرزهای سوریه این «جشن خون» به اوج خود رسید. در همین میان، «ابوبکر البغدادی» رهبر خود خلیفه خوانده‌ داعش، بر منبر مسجد بزرگ «النوری» در «موصل» به طور رسمی اعلام خلافت کرد؛ اما راهبرد منسجم محور مقاومت سبب شد تا روز به روز و ماه به ماه از توده سیاه به وجود آمده در غرب آسیا کاسته شود. در نگاه اول، غرب با مداخله‎گر خواندن نیروهای مستشاری ایران و «حزب‌اللّه» لبنان در تلاش بود این همبستگی اعتقادی را به شکلی وارونه ترسیم کند؛ اما درخواست دو کشور میزبان، یعنی عراق و سوریه حضور نیروهای جبهه مقاومت را به شکل کاملاً حقوقی توجیه کرد. در این یادداشت بنا داریم وضعیت امروز کشورهای مخالف محور مقاومت در غرب آسیا را بررسی کنیم. از نکات جالب توجه آن است که امروز محور مقاومت دست بالا را در منطقه در اختیار دارد و بررسی تحولات موجود غرب آسیا نشان‌دهنده حرکت شتابان به سوی تحقق وعده «نیکوکاران وارثان زمینند» است.

گزیده تحلیل های رسانه ها

اخبار محرمانه - آقای روحانی! نیم متر پارچه سفید هم‌کافی است!-ضلع داخلی باند آمدنیوز را رها نکنیم-پشت پرده اعتراضات لبنان-آمدنیوز و مصائب اپوزیسیون-آغاز کاهشی بازار ارز و سکه-تراکنش‌های بانکی ملاک حذف یارانه‌ها

ترامپ ‌و خورزوخان!

اخبار محرمانه - دونالد ترامپ مدتهاست در سخنرانی‌هایش از یک موجود خیالی یاد می‌کند و اصرار دارد که حقیقی است!

«یاسین» ایرانی در تعقیب برترین جنگنده های دنیا/گام بلند ایران در صنعت دفاعی

اخبار محرمانه - پرواز موفقیت آمیز جت آموزشی یاسین گام بلندی است که صنعت دفاعی ایران تحت شدیدترین تحریم‌های ضدبشری و با تکیه بر دانش بومی و متخصصان جوان ایرانی برداشته است.

اگر در مسیر حق ثابت قدم باشید بشریت و دنیا اصلاح خواهد شد

اخبار محرمانه - صفا و نورانیت شما عزیزان بسیار مغتنم است و بنده همواره از خداوند متعال مسألت می‌کنم که ما و شما را همواره در مسیر مستقیم ثابت قدم بدارد، چرا که اگر شما در این مسیر حق ثابت قدم باشید، کشور و دنیا اصلاح و بشریت از منافع آن بهره‌مند می‌شود.

مسئولیت‌پذیر باشید؛ عادت کرده‌اند هر مشکلی پیش می‌آید بلافاصله خود را کنار می‌کشند/ دولت فعلی باید بماند اما روش و روحیه‌اش را در مواجهه با مسائل تغییر دهد

اخبار محرمانه - دبیرکل حزب الله گفت: شایسته نیست برخی که در همه دولت‌ها حضور داشتند؛ اکنون سوار بر موج مردمی شده و مطالبه مبارزه با فساد کنند!

دلایل امارات برای کاهش سطح تنش با ایران

اخبار محرمانه - یک کارشناس مسائل خاورمیانه اظهار کرد: کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله عربستان و امارات به دنبال این هستند که سطح درگیری‌های خود با ایران را از سطح نظامی به بعد سیاسی کاهش دهند و این امر در راستای کاهش تنش صورت می‌گیرد.

چگونه١٨ میلیارد دلار ذخایر ارزی کشور بر باد رفت؟

اخبار محرمانه - انکار بر باد رفتن 18 میلیارد از سوی روحانی و ادعای اختصاص آن به واردات، در حالی است که این 18 میلیارد دلار ارز مداخله‌ای بانک مرکزی بود که با تایید دولت برای کنترل نرخ ارز در سطح 3800 تومان به بازار آزاد تزریق و سود عمده آن نصیب دلالان و عده‌ای خاص شد.

ادعای عجیب روحانی: ارز 4200 تومانی به باد نرفت، به مردم دادیم!/ سهم مردم از 18 میلیارد دلار ارز دولتی + جدول

اخبار محرمانه - به دلیل مفاسد و سوءاستفاده‌های گسترده از دلار 4200 تومانی بود که مقدار کمی از کالای وارداتی به کشور با این ارز، به نرخ پایین به دست مردم رسید.

جرقه‌ در انبار باروت/ اعتراض به مالیات بر واتساپ به توطئه علیه حزب الله ختم می‌شود؟

اخبار محرمانه - واقعیت این است که دولت‌ لبنان برای جبران ناتوانی خود تصمیم گرفته تا از جیب مردم و با اخذ مالیات از شبکه های اجتماعی، سوخت و سایر کالاها کاستی های خود را جبران کند.

حسین فریدون زندان نرفته به مرخصی رفت!

اخبار محرمانه - حسین فریدون که صبح روز چهارشنبه 24 مهر برای تحمل محکومیتش به 5 سال حبس راهی زندان اوین شده بود، به مرخصی رفت.

آقازاده متفاوت

اخبار محرمانه - سیدجواد ‎نصرالله فرزند ارشد دبیرکل حزب الله لبنان، ساده و بی تکلف در موکبی در حاشیه طریق الحسین خوابیده است.

ترامپ چگونه در «منطقه خاکستری» ایران گرفتار شده است؟!

اخبار محرمانه - ایران در مواجهه تنش زای خود با ایالات متحده و متحدان آن، استراتژی «ویلی کیلر» بازیکن شهیر بسکتبال را در پیش گرفته که می‌گوید: آن‌ها را در جایی که حضور ندارند بزن! این استراتژی به همان اندازه که برای ویلی کارآمد بود، برای ایران نیز کارگر است. استراتژی که ایران زیرکانه در حال به کار گرفتن آن هست و دونالد ترامپ به صراحت از آن دوری می‌جوید.

عملیات ترکیه در شمال سوریه و 3 سناریوی پیش رو

اخبار محرمانه - ترکیه و سوریه در سال 1998 با توافق آدانا درباره مناطق شمالی و انجام عملیات توسط ترکیه تا عمق 5 کیلومتری مناطق شمالی انجام شده و این امر می تواند دوباره از سوی این کشورها اتفاق بیفتد.

اکثر تظاهرکنندگان لبنانی حامی حزب الله هستند، اما سیدحسن نصرالله حمایت از دولت سعد حریری را انتخاب کرد؛ چرا؟

اخبار محرمانه - سید حسن نصرالله، رهبر حزب الله تمایل شدیدی برای نجات نظام سیاسی کنونی در لبنان و جلوگیری از فروپاشی دولت دارد و در همین راستا، با قدرت با سقوط دولت سعد الحریری و اجرای انتخابات جدید، مخالفت کرد؛ چرا که برکناری دولت فعلی، لبنان را وارد بحرانی می‌کند که چه بسا تا دو سال ادامه داشته باشد.

تغییر استراتژی اصلاح طلبان؛ از «انتخابات مشروط» به «مشارکت حداکثری»؟!

اخبار محرمانه - این روزها و به‌ویژه بعد از جلسه هفته پیش هیئت‌رئیسه شورای عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح‌طلبان با اعضای مجمع روحانیون مبارز، فعالان و رسانه‌های اصلاح‌طلب از ضرورت «مشارکت حداکثری» سخن می‌گویند! آن‌ها نیک می‌دانند که مشارکت مشروط جواب نمی‌دهد؛ نه می‌توان از پاسخگویی فرار کرد؛ نه می‌توان آب رفته اصلاحات را به جوی برگرداند؛ و نه می‌توان در برابر نظارت استصوابی مقاومت کرد!

دو ریشه اصلی بحران اخیر لبنان چیست؟

اخبار محرمانه - حزب الله، در کنار حمایت از اعتراضات برحق مردم لبنان، قائل به برکناری دولت فعلی نیست. به گفته نصرالله مشکل اصلی این نیست که چه کسی در راس حکومت است، مشکل اصلی در راه و روش اتخاذ شده است.

فرمانده سپاه: دستگیری روح‌الله زم باعث غافلگیری سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه شد

اخبار محرمانه - در پی دستگیری سرشبکه کانال معاند آمد نیوز و ابراز محبت و عنایت علماء بزرگ، مسئولین محترم نظام، فرماندهان گرانقدر و آحاد مردم عزیزمان از اقدام و قدرت اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ،سرلشکر پاسدار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران پیام قدردانی و تشکر صادر کردند.

توسعه‌ی 5G در گرو آزادسازی طیف فرکانس‌های در انحصار صداوسیما

اخبار محرمانه - ورود ‌‌شبکه‌ی 5G می‌تواند سبب افزایش سریع برخی از فناوری‌ها در‌‌ ایران شود، اما برای گسترش 5G صداوسیما باید بخشی از فرکانس‌‌‌هایی را که در اختیار دارد آزاد کند.

شناسایی 857 صفحه پرداخت بانکی جعلی

اخبار محرمانه - مرکز ماهر از شناسایی و حذف 857 درگاه و صفحه پرداخت بانکی جعلی از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و بر لزوم فعالسازی سرویس رمز دوم یکبار مصرف بانکی تاکید کرد.

ده‌ها نماینده مجلس در راه زندان؟!

اخبار محرمانه - مدیران دولتی نگران آینده خودشان هستند که به زندان بروند. الآن به دادسرای کارکنان دولت بروید، می‌بینید که ده‌ها نماینده مجلس پرونده مفتوح دارند. منتظرند دوره نمایندگی‌شان تمام شود، باید به زندان تشریف ببرند.

حرف روز/ توصیه تاریخی

اخبار محرمانه - «ثبات قدم» مهم‌ترین و تنها توصیه امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به تشکل‌های دانشجویی در روز اربعین بود؛ این کلیدواژه‌ پیام‌های بسیار مهمی در خود دارد[...]

نشریه اخبار و تحلیل‌ها یک‌شنبه 28 مهر

اخبار محرمانه - امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی): صفا و نورانیت شما عزیزان بسیار مغتنم است و بنده از خداوند متعال مسئلت می‌کنم که ما و شما را همواره در مسیر مستقیم ثابت قدم بدارد، چرا که اگر شما در این مسیر حق ثابت قدم باشید، کشور و دنیا اصلاح و بشریت از منافع آن بهره‌مند می‌شود.(1398/7/27)

روزانه بیش از 5 صفحه جعلی بانکی ساخته می‌شود

اخبار محرمانه - معاون وزیر ارتباطات گفت: روزانه بیش از 5 صفحه جعلی بانکی (فیشینگ) توسط کلاهبرداران ایجاد می‌شود و کاربران دارای سواد دیجیتالی کم، بیشتر در معرض خطر هستند.

شگفتی تلفن همراه ایرانی در راه است؟

اخبار محرمانه - دوربین سه گانه پشت که یکی از آن‌ها 48 مگاپیکسلی است، دوربین سلفی 16 مگاپیکسلی، باتری 3950 میلی آمپری، حسگر اثر انگشت، شارژر بی سیم، پردازنده 8 هسته‌ای و قدرت تشخیص چهره و حافظه 128 گیگابایتی، به هر شکل برای هر خوره فناوری وسوسه انگیز است.

سفارت امریکا اشغال شد

اخبار محرمانه - پلیس کره جنوبی شنبه اعلام کرد 19 دانشجوی معترض به سیاست‌های آمریکا که وارد محل اقامت سفیر این کشور در سئول شده بودند را بازداشت کرده است.

سه سناریوی ترامپ برای پیروزی در انتخابات 2020

اخبار محرمانه - برای اینکه ترامپ در سال 2020 دوباره انتخاب شود نیازی نیست که رای‌دهندگان عاشق او باشند کافی است آنان رقیب او را کمتر دوست داشته باشند. آیا این احتمال وجود دارد؟

افشاگر مصری: دولت مصر مخفیانه آب نیل را به رژیم صهیونیستی می‌فروشد

اخبار محرمانه - محمد علی، افشاگر فساد در دولت مصر در تازه‌ترین اظهارات خود گفت که دولت عبدالفتاح السیسی در اوج بحران آب در مصر، به صورت مخفیانه آب رود نیل را به طرف‌های خارجی‌ می‌فروشد.

جاماندگان اربعین در تهران

اخبار محرمانه - پیاده روی جاماندگان اربعین به روال سال‌های گذشته از مبادی ومسیر‌های تعیین شده به مقصد حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (س) از صبح شنبه 27 مهر 1398 در تهران برگزار شد.

ساير مطالب

باز هم سپاه ...

بخشنامه تفویض اختیار به دادگستری ابلاغ شد

نامه نمایندگان به رئیس‌جمهور در مخالفت با انتقال آب خزر به کویر مرکزی

صندوق بین‌المللی: نرخ بیکاریِ ایران 17درصد است

ظریف: هیچ زمانی نگفتم امضای جان کری سند است

چرا بازداشت زم مهم است؟

خان معجزه نمی کند!

علت چرخش در مواضع عربستان

نقش حضرت زینب (س) در اربعین حسینی

دست مریزاد الیاس حضرتی به سازمان اطلاعات سپاه

بازتاب خبر دستگیری روح الله زم

سردار تولایی: روح الله زم از دو سال پیش در تور اطلاعاتی سپاه بود

واکنش یار غار "روح‌الله زم" به دستگیری‌اش

چهار نکته ای که درباره وضعیت بحرانی شمال سوریه باید بدانید+نقشه

گزارش روز/ کم‌دقتی!

حرف روز/ سپاهی مقتدر و محبوب

نشریه اخبار و تحلیل‌ها سه‌شنبه 23 مهر

حاج قاسم برای پیاده روی اربعین نائب الزیاره گرفته است!

اولین تصاویر از بازداشت و اعترافات روح‌الله زم

بازداشت سرشبکه سایت ضدانقلاب آمدنیوز

سایز پیراهن براندازان در اختیار سپاه

`كیهان/هم پمپئو عصبانی شد هم نماینده لیست امید!

عیادت رهبر انقلاب از حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی

لبخند بر لب فرمانده در میدان امام حسین (ع)

به نام انسجام نباید دوقطبی سازی کرد

دلچسب ترین پست آمدنیوز

واکنش توییتری‌ها به دستگیری «روح الله زم» +تصاویر

ترامپ خون کردهای سوریه را با برگه های رای معامله کرد

ضربه سهمگین سپاه پاسداران به سرویس‌های اطلاعاتی دشمن+آشنایی با شبکه جاسوسی روح الله زم

10 نکته درباره نحوه بازداشت روح‌الله زم؛ او که بود و چه می‌کرد؟

شورای نگهبان طرح تشکیل وزارت بازرگانی را رد کرد

گزیده تحلیل های رسانه ها

گزارش روز/ شواهد یک شکست

حرف روز/ عزت سپاه

نشریه اخبار و تحلیل‌ها دوشنبه 22 مهر

امریکا منطق ایران را پذیرفت

توئیت‌های ترامپ را نمی‌خوانم

یارانه این ماه زودتر به حساب سرپرست خانوار واریز می گردد

پهپاد امریکایی بر باد رفته!

رهبر انقلاب: سپاه در داخل و خارج از کشور دارای عزت است/ با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم

سرنخ اصلی این ماجراجویی‌ها بدست آمده است/ شرارت ها در آب های بین المللی بی جواب نخواهد ماند

امام خامنه‌ای: پایان درست جنگ یمن تأثیرات مثبتی در منطقه خواهد داشت

سرنگوی پهپاد ائتلاف سعودی در الحدیده

چرا پاکستان بعنوان میانجی انتخاب شد؟

جمهوری اسلامی آغازگر هیچ جنگی نبوده اما پاسخ آن به جنگ پشیمان کننده خواهد بود

نقشه‌های شکست‌خورده

ترامپ را فریب داده بودند؟!

الحسین(ع) یجمعنا

خودسانسوری کارمندان آمریکایی در شبکه های اجتماعی

جولان شایعات در دنیای هشتگ‌ها

«إِنَّ مَعِیَ رَبِّی سَیَهْدِینِ»

«آمریکا قابل اعتماد نیست»

مراسم میثاق پاسداری دانشجویان دانشگاه امام حسین (ع)

از واترگیت تا اوکراین‏ گیت

رهبر انقلاب: سپاه در داخل و خارج از کشور دارای عزت است/ ابزار نظامی پیشرفته و به‌روز تولید کنید/شعار پر معنای «الحُسین یجمعنا» یک حقیقت ناب است

بی اطلاعی آمریکایی ها از بدیهیات دنیای فناوری

فروش رمز ارز تلگرام در آمریکا ممنوع شد

از واترگیت تا اکراین‏ گیت

طراحی نرم افزاری شبکه ارتباطی مجهز به هوش مصنوعی

صبح صادق 917 منتشر شد + دریافت نسخه PDF

هوش مصنوعی را فراموش کنید؛ هنوز در عصر حماقت مصنوعی هستیم

حرف روز /حکام منطقه به دام نیفتند

گزارش روز / دوگانه‌سازی دروغین!

کاظمین در آستانه اربعین

نشریه اخبار و تحلیل‌ها یک‌شنبه 21 مهر

راه‌اندازی افزونه‌ای برای مقابله با فیشینگ‌های بانکی

ایجاد مسیر پشتیبان برای بالابردن ضریب پایداری شبکه ارتباطی

حال و هوای اربعینی اداره پست

سلاح مخفی نیروهای دفاعی اسرائیل علیه ایران

دستورالعمل فعالیت تاکسی‌های اینترنتی بررسی شد

لایحه الحاق به کنوانسیون پالرمو رد شد

ادعای موساد: ترور سردار سلیمانی غیرممکن نیست

واکنش ترکیه به بیانیه پایانی نشست اتحادیه عرب

آمریکا اعراب منطقه را تحریک می کند

به منافع ایران احترام بگذارید

چاووش‌اوغلو: ما از انزوا نمی‌ترسیم

حمله به کاربران رایانه‌های مک با بدافزار جدید

چهره ها/ خشم صدرالساداتی از تیتر جنجالی کیهان

ذوالنور: آقای کروبی گفت شایسته‌تر از مقام معظم رهبری برای رهبریت پیدا نمی‌کنیم

سوءاستفاده از مدارک هویتی زائران اربعین برای ثبت سیم‌کارت

رأی‌الیوم: تلفن مقامات ایران از این پس زیاد زنگ می‌خورد

با شماره‌های بین‌المللی غریبه تماس نگیرید!

همین حالا شبکه‌های اجتماعی‌تان را حذف کنید!

اولین تصاویر از عرشه نفتکش حادثه‌دیده ایرانی

گزیده تحلیل های رسانه ها

گزارش روز/ خطای استراتژیک آل سعود

8 تکنولوژی جدید بانکی که در آینده می‌ بینید

حرف روز/ راهبردی امیدوارانه

نشریه اخبار و تحلیل‌ها شنبه 20 مهر

صفر تا صد خدمات ارزش افزوده

دستگیری 2 بازرگان نزدیک به ترامپ به جرم پولشویی و فساد

اشک بر امام حسین(ع) در نقاشی قهرمان"عصر جدید"

ارزانی 300 درصدی رومینگ اینترنت برای زائران اربعین

موکب اهالی هنر و رسانه در اربعین

گزینه‌های روی میز آمریکا علیه ایران تضعیف شده است/ هر کجا قدم می‌گذاریم سریعا دشمن عقب نشینی می‌کند

انفجار نفتکش ایرانی در دریای سرخ/ احتمال اصابت موشک وجود دارد

واکنش پامپئو به عدم تصویب پالرمو

اعتراض مالک خانه چند میلیاردی در زعفرانیه به قطع یارانه!

افزایش قیمت نفت

ضرر 2 میلیارد دلاری عربستان

سرلشکر سلامی: سپاه جغرافیای مقاومت را گسترش خواهد داد

گزینه های تازه برای وزارت بازرگانی و صنعت

همسر کاووس سیدامامی از ایران رفت

انفجار نفتکش ایرانی در دریای سرخ/احتمال اصابت موشک وجوددارد

واکنش دختر صدام به اظهارات جنجالی ترامپ

تاریخچه خیانت‌های آمریکا به کردها

هشت خیانت آمریکا به کردها در طول تاریخ

محاصره دو شهرک تل ابیض و رأس العین

حمله ترکیه به شمال سوریه باعث قدرت‌گیری داعش می‌شود

محصولات نانو ایران ساخت به 45 کشور صادر می‌شود

تاکید ایران بر توقف فوری حملات و خروج نظامیان ترکیه از سوریه

آشنایی با 7 تهدید امنیتی خطرناک که معمولاً نادیده گرفته می‌شوند

ساخت ابر رایانه «سیمرغ» آغاز شد

تشویش اذهان عمومی با انتشار خبر رفع فیلتر تلگرام

همه موکب‌ها در ایام اربعین حسینی

داده نما / اتفاقات مهم تاریخ هک

هر جوان نخبه پاره‌ی تن ایران عزیز ما است

آذری جهرمی، رئیس ستاد ارتباطات و اطلاعات؟

استعداد ایرانی و همت انقلابی می‌تواند به مشکلات پایان دهد

عقب‌نشینی آمریکا در قبال مقاومت ایران درس‌آموز است

رهبر انقلاب: با آنکه می‌توانستیم، در راه ساخت بمب اتم وارد نشدیم/ حرکت بدخواهانه علیه «جنبش علمی» از داخل دانشگاه انجام می‌شود؛شما در مقابل این جریان مایوس نشوید

ایران چگونه «جاسوس بلندپرواز آمریکایی» را رصد می‌کند؟

رودست خوردن کردهای سوریه از آمریکا/ بی اعتمادی به آمریکا به روایت بی‌بی‌سی، ایران اینترنشنال، اندیشکده‌های آمریکایی و تحلیل‌گران کُرد + فیلم

می‌توانستیم، اما در راه ساخت بمب اتم وارد نشدیم/ استفاده از بمب اتم حرام قطعی و شرعی است

مستاجران تهرانی در معرض حذف از شهر هستند

کشف حامیان مالی داعش در روسیه

فقط دلالان دینار دارند

فرصت‌های همکاری با ارمنستان در بخش فناوری اطلاعات تشریح شد

راه‌اندازی موتور تشخیص چهره و بازشناسایی افراد در تبریز

افزایش ظرفیت ارتباطات مخابراتی در شلمچه و چذابه

درآمد 1300 میلیارد تومانی دولت از رجیستری تلفن همراه

چند نوع هوش مصنوعی در دنیای اطراف ما یافت می‌شود؟

انتقام قربانی باج افزار Muhstik از هکرها

گزارش روز/ فروپاشی دشمنان مقاومت

حرف روز/ نگاه غلطی که باید اصلاح شود

نشریه اخبار و تحلیل‌ها چهارشنبه 17 مهر

نقض حریم شخصی مردم با همدستی اف بی آی و آژانس امنیت ملی آمریکا

نقض حریم شخصی مردم با همدستی اف بی آی و آژانس امنیت ملی آمریکا

جز توییت زدن چه اقدام عملی جدی داشتید؟!

ظهور جلوه درخشان استعداد ایرانی و همت انقلابی

10 نکته در مورد اربعین که شاید نمی‌دانستید

مرد جنگ

وقتی دانشجویان انقلابی ماجرای هفت‌تپه را دنبال کردند، رهبری این حرکت را تایید و تشویق نمودند/ در بحث انتخابات باید مسئله «انتخاب صحیح» را تبیین کرد/ باید با کاوش مسائل، قانع به آنچه انجام داه‌ایم نباشیم

از بازارگرمی حامیان ناطق نوری تا مسیر نامشخص جامعه روحانیت مبارز/ وقتی حسن روحانی و شیخ‌نور مورد حمایت انتخاباتی اصولگراها واقع می‌شوند!

نگاهی به راهبردِ «دفاع رو به جلوی جمهوری اسلامی»/ چرا تا به‌حال جنگ مستقیم آمریکا علیه ایران عملیاتی نشده بود؟

بازدید دو ساعته رهبرانقلاب از نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان وفناوری‌های برتر/ یقیناً خواهید توانست به مشکلات اقتصادی کشور پایان دهید

جلوه‌ی درخشان استعداد ایرانی و همّت انقلابی را در این نمایشگاه دیدیم

دلار و بورس افت کردند

سقوط ارزش پوند انگلیس

امروز نعش اصلاح‌طلبی روی دستان ماست