پایگاه خبری تحلیلی اخبار محرمانه

آخرين مطالب

معرفی 6 خودروساز به تعزیرات به دلیل تخلف در قیمت گذاری اقتصادی

معرفی 6 خودروساز به تعزیرات به دلیل تخلف در قیمت گذاری
  بزرگنمايي:

اخبار محرمانه - خراسان / رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان از معرفی شش خودروساز به سازمان تعزیرات خبر داد.
به گزارش صدا و سیما، عباس تابش اظهار کرد: این شش خودروساز که ایران خودرو، سایپا و کرمان موتور نیز در میان آن‌ها دیده می‌شود به دلیل تخلف در قیمت خودروها به این سازمان معرفی شده اند. وی گفت: یکی از این شرکت‌ها نیز برای کارت طلایی الحاقیه‌ای اضافه کرده بود که بر این اساس هزینه کارت طلایی هم افزایش می‌یافت که کل مصوبه شرکت مربوط در این باره باطل شد و دیگر الحاقیه‌ای به کارت طلایی اضافه نخواهد شد.
رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان همچنین در بخش دیگری از اظهاراتش، با اشاره به در پیش بودن بازگشایی مدارس نیز افزود: گشت‌های تعزیرات در این باره رصد خواهند کرد و اجازه افزایش قیمت در مدارس غیر انتفاعی را نخواهیم داد.تابش همچنین گفت: سقف قیمت نوشت افزار نیز طی این هفته تعیین می‌شود که این هم براساس قیمت تمام شده آن کالا خواهد بود.رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان با توجه به در پیش بودن ماه محرم و نیاز هیئت‌های مذهبی به تامین برخی کالاها از جمله مرغ گفت: شرکت پشتیبانی امور دام موظف به تامین این گونه نیازهاست و البته جهاد کشاورزی نیز با افزایش جوجه ریزی اقدامات لازم را در این زمینه انجام داده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield