پایگاه خبری تحلیلی اخبار محرمانه

آخرين مطالب

ذوق‌زدگی سازندگی از احتمال یک سفر اعلام نشده! اخبار محرمانه از منابع دیگر

ذوق‌زدگی سازندگی از احتمال یک سفر اعلام نشده!
  بزرگنمايي:

اخبار محرمانه-ذوق از حضور چشم آبی‌های غربی در تهران برخی از اهالی رسانه را چنان به ذوق می‌رساند که حتی بیان بی اشکال بودن سفر یک رئیس جمهور اروپایی از زبان رئیس جمهور کشور ثالث را به معنی خبر سفر به تهران در نظر می‌گیرند و تیتر می‌زنند مکرون در راه تهران! آیا رئیس جمهور فرانسه قرار است به ایران بیاید؟ بگذارید زیر تیتر همین تیتر یک روزنامه سازندگی را بخوانیم: «ترامپ از احتمال سفر رئیس جمهور فرانسه به تهران خبر داد» این تیتر و روتیتر با فونت درشت، روی تصویر بزرگ و تمام صفحه مکرون و ترامپ در صفحه یک روزنامه سازندگی فقط برای آن است که ترامپ گفته «رئیس جمهور مکرون پیش من آمد. او به من گفت: دوست دارد برود ایرانی‌ها را ببیند. من مشکلی در این نمی‌بینم. نمی‌خواهم بگویم چه کسی با چه کسی صحبت کند یا نکند. به نظرم حرف زدن فوق‌العاده است.»

آیا تصمیم یک‌سویه مکرون برای حضور در تهران یا حتی تصمیم ترامپ برای سفر او، با قصد میانجی‌گری برای آنکه حامیان مذاکره با غرب ذوق زده شوند، کافی است؟ دولت ایران چه نقشی دارد؟ آیا همچون میانجی‌گری آبه شینزو برای رساندن پیام ترامپ به رهبر ایران، از قبل پاسخ این واسطه‌گری‌ها روشن نیست؟! این همه ذوق‌زدگی برای سفری که حتی اگر انجام شود، شکست آن از هم اکنون روشن است، زیادی نیست؟
میل غربزدگی گویا صرفاً با نشست و برخاست با غربی‌ها گرچه نتیجه‌ای دربر نداشته باشد، ارضا می‌شود. عکس یادگاری و تیتر‌های درشت و مذاکره برای مذاکره!


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield