اخبار محرمانه

آخرين مطالب

وزارت رفاه

درپیامی به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت ؛ شریعتمداری بر ضرورت تحقق عدالت و برابری فرصت‏ ها برای افراد دارای معلولیت تاکید کرد

اخبار محرمانه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت سیزدهم آذر ماه، روز جهانی افراد دارای معلولیت اظهار کرد: در قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت بر ضرورت تحقق عدالت و برابری فرصت‏ها برای این عزیزان تاکید و دولت مکلف شده تا تمامی تلاش خود را در راستای فراگیرسازی خدمات آموزشی، شغلی، بهداشتی و رفاهی برای آنان به کار گیرد.

۱۰هزار واحد مسکونی برای بهره مندی کارگران در شهرهای جدید ساخته می شود

اخبار محرمانه - معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از انعقاد قرارداد سه جانبه‌ ساخت ده هزار واحد مسکونی برای بهره مندی کارگران در شهرهای جدید خبر داد.

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت مدیرکل سابق تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی

اخبار محرمانه - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت رضا نقی زاده،مدیرکل سابق تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی را تسلیت گفت.

با هدف بررسی زمینه های همکاری متقابل؛ دومین نشست کمیته مشترک همکاری های ایران و ارمنستان برگزار شد

اخبار محرمانه - دومین نشست کمیته مشترک همکاری های ایران و ارمنستان با هدف بررسی زمینه های همکاری متقابل در حوزه های کار، اشتغال و آموزش فنی و حرفه ای به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل در استان سمنان

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از بروز رسانی اطلاعات کودکان بازمانده از تحصیل در استان خبر داد و گفت: کودکان بازمانده از تحصیل در استان سمنان شناسایی می شوند.

خدمت رسانی به ارباب رجوع در دوران محدودیت‌های کرونایی در زنجان ادامه دارد

اخبار محرمانه - بازرس طرح تکریم ارباب رجوع اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت:خدمت رسانی به ارباب رجوع در دوران محدودیت‌های کرونایی در اداره‌کل ادامه دارد.

با حمایت صندوق کارآفرنینی امید ۳۶۷۲ طرح اشتغال‌زا در استان اردبیل اجرا شد

اخبار محرمانه - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل از اجرای ۲ هزار و ۳۶۷ طرح تولیدی و اشتغال‌زا در مناطق روستایی و شهرهای کوچک این استان در سال جاری با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه این صندوق خبر داد.

افتتاح مرکز مشاوره حقوقی به جامعه کارگری و کارفرمایی در استان چهارمحال و بختیاری

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از افتتاح مرکز مشاوره حقوقی به جامعه کارگری و کارفرمایی استان خبر داد و گفت: این مرکز در هفته دو روز به صورت رایگان خدمات را در اختیار کارگران و خانواده آنها قرار می‌دهد.

افزایش ۵۵ درصدی دریافتی مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر البرز

اخبار محرمانه - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز از افزایش ۵۵ درصدی میزان دریافتی مستمری‌بگیران این صندوق در استان خبر داد.

۳۲۴ شغل اولی در ایلام با حمایت دولت جذب و بکارگیری شدند

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در نشست مجازی با خبرگزاری ایرنا گفت: ۳۲۴ شغل اولی در اجرای طرح پرداخت یارانه دستمزد در ایلام با حمایت دولت جذب و بکارگیری شدند.

ایجاد بیش از ۵هزار فرصت شغلی در استان سمنان

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ گفت: براساس گزارش سامانه رصد سال جاری برای پنج هزار و ۵۷۷ نفر در استان سمنان اشتغالزایی شده است.

وبینار نقش سازمان‌های مردم نهاد در اکوسیستم کسب و کارهای نوین در اصفهان برگزار شد

اخبار محرمانه - در راستای سلسله نشست های چالش های پیش روی جوانان بصورت مجازی، وبینار نقش سازمان های مردم نهاد در اکوسیستم کسب و کارهای نوین با حضور کامران کلانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سیدمحمد طباطبایی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد.

حق بیمه سهم کارفرما توسط دولت پرداخت می شود

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای اجرای طرح مشوق بیمه کارفرمایی، حق بیمه سهم کارفرما برای بکارگیری هر تعداد نیروی جدید دانش‌آموخته دانشگاهی، توسط ​دولت ( وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی) به مدت ۲ سال ​پرداخت می‌شود.

شمس خبر داد: فردا آخرین مهلت ارسال پیامک درخواست تسهیلات یک میلیون تومانی

اخبار محرمانه - رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: فردا سه شنبه ۱۱ آذر، آخرین مهلت ارسال پیامک درخواست تسهیلات یک میلیون تومانی از سوی سرپرستان خانوار مشمول است.

برای معیشت طبقات ضعیف، همراه و همدل در کنار مجلس شورای اسلامی هستیم

اخبار محرمانه - شریعتمداری در بیانیه ای به مناسبت دهم آذر، «روز مجلس شورای اسلامی» تاکید کرد: وزرات تعاون کار ورفاه اجتماعی در مسیر "تلاش فکری و عملی در باب معیشت طبقات ضعیف،" به عنوان اولویت اصلی مجلس یازدهم ، همراه و همدل در کنار مجلس شورای اسلامی و دیگر ارکان و نهادهای مسئول خواهد بود.

سومین نشست از کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان برگزار می شود

اخبار محرمانه - سومین نشست از کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان با موضوع "آموزش مجازی و فقرا" توسط معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری مرکز توانمندسازی حاکمیت و جامعه جهاد دانشگاهی روز دوشنبه ۱۰ آذر ماه ۱۳۹۹ (ساعت ۱۰ تا ۱۲) با حضور خبرنگاران و فعالان حوزه‌ی کودک​ و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

وبینار "نقش اندیشکده‌ها در سیاستگذاری کارآمد" برگزار می شود

اخبار محرمانه - وبینار "نقش اندیشکده‌ها درسیاستگذاری کارآمد" از سوی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری، موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی و موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی ، برگزار می شود.

پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پی ترور ناجوانمردانه شهید" محسن فخری زاده"

اخبار محرمانه - شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی ترور ناجوانمردانه شهید" محسن فخری زاده"معاون فقید وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی و از دانشمندان برجسته کشورمان را تسلیت گفت.

شریعتمداری در نامه به مقام معظم رهبری: برنامه ایجاد نظام متمرکز تامین اجتماعی تقدیم رئیس جمهوری می‌شود

اخبار محرمانه - برنامه عمل به فرمایش حضرت عالی در خصوص " ایجاد نظام متمرکز تامین اجتماعی برای آحاد مردم " با بهره گیری از دانش کارشناسان، متخصصین و شرکای اجتماعی و با استفاده از ظرفیت قانون ارزشمند ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی ، با جدیت پیگیری ، تدوین و به فوریت تقدیم رئیس محترم جمهوری خواهد شد .

قدردانی بازنشستگان فولاد کرمان از وزیر کار برای اجرای همسان‌سازی حقوق و پرداخت مطالبات بازنشستگان

اخبار محرمانه - اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان با ارسال نامه ای خطاب به وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از او برای تحقق همسان‌سازی حقوق و پرداخت مطالبات بازنشستگان فولاد، تشکر و قدردانی کردند.

پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان چیست؟

اخبار محرمانه - رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی ایجاد پایگاه ملی ایرانیان با اتصالِ پایگاه های مختلف اطلاعاتی به یکدیگر را از جمله پیشنهادهای کارشناسان برای کاهش مشکلات مردم برشمردند. برای آشنائی بیشتر با این پایگاه ، این کلیپ را مشاهده کنید:

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی: رفتار بسیجی، شیرازه زندگی یک مسلمان است

اخبار محرمانه - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: با تشکیل شورای عالی هماهنگی بسیج استانی، فرماندهان بسیج سازمان های تابعه و زیر مجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می توانند با هم ارتباط داشته باشند و کارهای خود را به شکل مطلوب تری پیش ببرند.

افزایش خدمات الکترونیکی به جامعه کار و تولید فارس در اوج شیوع کرونا

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: با اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی و ضرورت کاهش ترددهای حضوری،زیرساخت ارایه خدمات الکترونیکی به جامعه کار و تولید و تعاونگران این استان افزایش یافته است.

گفت و گوی زنده اینستاگرامی رئیس روابط عمومی وزارت کار درباره نحوه حمایت جبرانی خانوارها

اخبار محرمانه - حامد شمس، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۰ در گفتگوی زنده اینستاگرامی درباره شرایط و نحوه حمایت جبرانی خانوارها در محدودیت های شدید کرونایی سخن می گوید.

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشور: نوبت هشتم وام ضروری بازنشستگان کشوری امروز پرداخت می شود

اخبار محرمانه - معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری نوبت هشتم بازنشستگان و وظیفه بگیران واجد شرایط این صندوق تا عصر امروز (سه شنبه) خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: کارآفرینان در شرایط کنونی از ارزشمندترین افراد جامعه هستند

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با بیان این که کارآفرینان در شرایط کنونی از ارزشمندترین افراد جامعه هستند، گفت: با بهره‌برداری از فاز جدید شرکت قطعه‌بندی مرغ آیداگستر ۱۰۰ نفر مشغول به کار شدند.

اجرای طرح شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج در زنجان

اخبار محرمانه - رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان با بیان اینکه شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج مختص این قشر اجرا می‌شود، گفت: کارگران در خارج از وقت کاری به مدت چند ساعت به صورت اضافه، فعالیت می‌کنند که طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، درآمد حاصل از این کار به تهیه کمک‌های مومنانه اختصاص می‌یابد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: استفاده حداکثری از ظرفیت دستگاه های تابعه برای ارائه خدمات به جامعه ایثارگران

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: امنیت امروز ما مدیون فداکاری‌هایی است که شهدا و ایثارگران با گذشتن از جان و سلامتی خود فراهم کردند و امروز نیز وظیفه همه ما خدمت‌رسانی به این عزیزان است .

خراسان شمالی در پوشش بیمه‌ روستاییان از کشور جلوتر است

اخبار محرمانه - مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: بر اساس آمار ارایه شده صندوق مرکزی، این استان با پوشش ۳۲ درصدی جامعه هدف، ۱۱ درصد از میانگین کشوری این شاخص جلوتر است.

حمایت از بنگاه‌های اقتصادی البرز با مشوق بیمه‌ای در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از ارائه مشوق بیمه ای برای صاحبان بنگاه های اقتصادی و کارفرمایان واحدهای تولیدی استان در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی خبر داد

هم افزایی شرکای اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان در زمینه پیشگیری و درمان بیماری کرونا

اخبار محرمانه - به همت مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان جلسه هم افزایی شرکای اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه پیشگیری و درمان بیماری کرونا برگزار شد.

نماینده ویژه وزیر کار در استان لرستان خبر داد: طرح‌های توسعه‌ای چهار شهرستان لرستان تا دو هفته آینده مشخص می‌شود

اخبار محرمانه - معاون روابط کار و نماینده ویژه وزیر تعاون در استان لرستان گفت: اجرای طرح های توسعه ای و ایجادی دارای اولویت در چهار شهرستان پلدختر، رومشکان،کوهدشت و چگنی استان لرستان ظرف دو هفته آینده مشخص می شود .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: بکارگیری هر تعداد فارغ التحصیل دانشگاهی ۲ سال معاف از حق بیمه دارد

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: کارفرمایانی که فارغ التحصیلان دانشگاهی را جذب کنند ۲ سال از حق بیمه سهم خود برای بکارگیری هر تعداد نیروی جدید فارغ التحصیلان دانشگاهی معاف می شوند.

سهم ۲۵۰۰ نفری البرز در طرح ملی مشاغل خانگی

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: سهم استان در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در سه فاز به میزان ۲ هزار و ۵۰۰ نفر تعیین شده است.

۳۰۶ هزار نفر در خراسان شمالی تحت پوشش تامین اجتماعی هستند

اخبار محرمانه - مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: هم‌اکنون ۱۰۲ هزار و ۷۰۰ نفر بیمه شده اصلی در استان هستند که در مجموع بیش از ۳۰۶ هزار نفر از جمعیت این خطه زیر پوشش تامین اجتماعی قرار دارند.

اعطای تسهیلات ارزان قیمت به ۳ هزار طرح اشتغال روستایی در اردبیل

اخبار محرمانه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اعلام کرد: در اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری، سه هزار طرح در یک هزار روستا و مناطق عشایری و نیز شهرهای کم جمعیت این استان تسهیلات اشتغالزایی ارزان قیمت دریافت کردند.

ساير مطالب

گسترش شبکه بازیگران اکوسیستم کارآفرینی اصفهان گامی موثر در توسعه اقتصادی است

7 تفاهم‌نامه کارآفرینی با بخش گردشگری چهارمحال و بختیاری منعقد شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: به دنبال تقویت اکوسیستم کارآفرینی در استان گیلان هستیم

امسال 35 هزار شغل در کرمانشاه ایجاد شد

ثمره کارآفرینی ایجاد فرصتهای شغلی و تولید ارزشهای نو در جامعه است

​پرداخت 30 درصدی یارانه دستمزد به کارفرمایان هرمزگانی

پایداری تولید در فارس مستلزم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است

اطلاعیه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی درخصوص چگونگی حمایت جبرانی معیشت خانوارها در محدودیت‌های شدید کرونایی

پیام تسلیت وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پی رحلت آیت الله جعفری

بانک رفاه کارگران علت اجرایی نشدن اوراق مشارکت مترو را اعلام کرد : وثائق شهرداری تهران کامل نیست

اولین وبینار آموزشی "بررسی کارشناسی شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد" برگزار شد

با دستور شریعتمداری ؛ مرکز تلفن 2500 پاسخگوی سوالات حوزه روابط کار شد

شریعتمداری: برای زدودن چهره خشن فقر و بی عدالتی نیازمند همراهی بسیج هستیم

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد : عواید پروژه آزاد راه شرق اصفهان به جیب بازنشستگان می‌رود

تحقق یک وعده دیگر؛ با اعمال همسان سازی و افزایش 15 درصد سالانه،به طور متوسط52درصد به حقوق بازنشستگان فولاد افزوده شد

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت کار خبر داد؛ توقف دوهفته ای فعالیت هیات های تشخیص و حل اختلاف در مناطق قرمز

واریز حقوق آبان ماه بازنشستگان فولاد همراه با اجرای همسان سازی

99میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد

فعالیت صندوق کارآفرینی امید البرز در راستای اهداف پروژه اشتغال مهارت محور

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: باید به سمت مشاغل خُرد حرکت کنیم

لزوم آموزش اعضا هیئت های تشخیص و حل اختلاف برای افزایش کیفیت صدور آرا

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارآفرینی از محور های اصلی رشد و توسعه است

طرح همسان‌سازی مستمری‌، مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر عملیاتی شد

عالی‌ترین نظارت، نظارت مردم بر فعالیت‌های دولت است

رونمایی از سامانه الکترونیکی برگزاری انتخابات تشکل ها (سابا) در استان اصفهان

اصل سه جانبه گرایی، وحدت و همدلی در جامعه کارگری و کارفرمایی را با جدیت دنبال می کنیم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد است

آغاز طرح معافیت 23 درصدی کارفرمایان از حق بیمه سهم کارفرمایی در آذر بایجان شرقی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: عدم‌تناسب میان نظام آموزشی و نیاز بازارکار منجر به بیکاری می شود

حمایت صندوق کارآفرینی امید استان البرز از خانوارهای حاشیه نشین به منظور ایجاد مشاغل پایدار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: کارگران ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی کشور هستند

هفته جهانی کارآفرینی بزرگترین رویداد هماهنگ در جهت ترویج و توسعه کارآفرینی است

57 خانه فرهنگ کار و تلاش در هرمزگان افتتاح شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: رویکرد اشتغال باید مبتنی بر توسعه کسب و کارهای کارآفرینی باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: بهره‌مندی از ظرفیت علمی نخبگان دانشگاهی در توسعه صنعت و اشتغال موثر است

مدیرکل،تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد: کارگاه های اقتصادی خصوصی و تعاونی با مشوق های بیمه ای حمایت می شوند

2 سال معافیت بیمه‌ای کارفرمایان برای به کارگیری نیروی کار جدید

تلاش می کنیم در تمامی بخش ها خدمات به بهترین نحو ممکن به مردم ارائه شود

افزایش آگاهی در سطوح کارشناسی موجب ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف می شود

300 هزار مددجوی معلول و زن سرپرست خانوار روستایی و عشایری بیمه می‌شوند

اولین وبینار بررسی کارشناسی شاخص های عملکرد و برنامه اصلاح نظام اداری برگزار می شود

خبر خوب شریعتمداری؛ همسان سازی حقوق مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر عملیاتی شد

بیش از 14 هزار نفر در آذربایجان غربی در طرح کارورزی ثبت نام کردند

تناسب نداشتن رشته های دانشگاهی با نیاز بازار دلیل عدم استقبال از مهارت آموزی است

نماینده مردم کرج در مجلس: تقویت نهادهای تامین اجتماعی یکی از مصادیق تحقق عدالت در جامعه است

نقش شتاب دهنده‌های اقتصادی در بهبود فضای کسب و کار استان

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی: توسعه اقتصادی در گروی حمایت از جامعه کارگری است

بنگاههای اقتصادی هرمزگان رعایت موارد بهداشتی را در اولویت قرار دهند

بستر حذف دفترچه‌های درمانی تامین اجتماعی در زنجان فراهم شد

کردستان در حوزه کارآفرینی و مراکز شتاب دهنده، دارای جایگاه ویژه در کشور است

اختصاص 5 میلیارد ریال برای اجرای طرح الگوی نوین مشاغل خانگی و زنان سرپرست خانوار در چهارمحال و بختیاری

حدود 15 هزار واحد صنفی در ایلام برای دریافت تسهیلات کرونا به بانک معرفی شدند

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در استان البرز: ایجاد چرخه تولید در کارآفرینان از اهداف اصلی مان است

همکاری اتحادیه تعاونی‌های صادرکننده با اتاق تعاون باعث پیشرفت و رونق تعاونی‌ها می‌شود

سرهنگی: ارتقا اکوسیستم کارآفرینی باعث ارتقای شاخص پیچیدگی اقتصاد می‌شود

وبینار بررسی «قانون تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان غیر ایرانی»

449 میلیارد تومان تسهیلات به آسیب دیدگان از کرونا در فارس پرداخت شد

طرح های حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت ایجاد اشتغال

14 هزار پرونده تسهیلات کرونا به بانک‌های ایلام معرفی شدند

نیاز ضروری جامعه ما تعامل،همکاری و مشارکت سازنده است

ایجاد اشتغال برای 715 نفر از جویندگان کار در لرستان

سهم اشتغال استان چهارمحال و بختیاری از محل مشوق‌های بیمه کارفرمایی ابلاغ شد

بهره‌مندی بیش از 10 هزار نفر در کرمانشاه از دریافت مقرری بیمه بیکاری

مدافعان سلامت همراه با کارگران نمونه اصفهان تجلیل می‌شوند

فرایند پرداخت کمک هزینه ازدواج در خراسان شمالی غیرحضوری شد

توسعه تعاونی ها منجر به پایداری اشتغال می شود

60 درصد شکایات کارگری در اردبیل منجر به سازش شد

تشکیل قرارگاه محرومیت‌زدایی با محوریت اشتغال مهارت‌محور در البرز

تسهیلات جدید به تعاونگران استان قزوین اختصاص یافت

بهترین راه توسعه و ارتقاء بخش تعاون، نگاه علمی و تخصصی به بخش تعاون است

شجاعی برهان در بوشهر: شفافیت و جوان گرایی، دو سیاست اصلی و راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

احراز هویت غیرحضوری کارگران و کارفرمایان در شعبات بانک رفاه

بیکاری، کرونا، بیمه بیکاری/ علی حیدری _ عضو و نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی

با حضور معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال ؛مراسم افتتاح هفته جهانی کارآفرینی به صورت مجازی برگزار می شود

معاون بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی روستاییان: دولت از روستاییان به عنوان زحمتکش ترین و شریفترین قشر کشور حمایت می کند

بازنشستگان برای حذف و اضافه بیمه تکمیلی نیازی به مراجعه حضوری ندارند

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین دکتر جواد اژه ای

میرزایی در خراسان رضوی: رویکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، رفع مشکلات مردم و بهبود فضای کسب و کار است

جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها از اهداف مهم طرح اشتغال پایدار روستایی است

تثبیت اشتغال هشت هزارو 108نفر درسمنان با پرداخت تسهیلات حمایتی

معاون امور اقتصادی وزارت کار در خراسان رضوی: شرکت پگاه، سرمایه ای بزرگ برای بازنشستگان است

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت حاج عمران علیمحمدی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی

وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی منتشر کرد؛ گزارش " شاخص‌های توسعه استان خوزستان "

تامین صد درصدی زمین کارگران ثبت نام کننده در طرح اقدام ملی مسکن استان گلستان

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: تشکیل کمیته رفع موانع مالی و اعتباری تعاونی ها

مراکز درمانی تامین اجتماعی لرستان تقویت می شود

پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت دومین سال درگذشت شهید راه خدمت «دکترسید تقی نوربخش»

وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی منتشر کرد؛ گزارش " شاخص‌های توسعه استان لرستان "

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: حمایت از هنرمندان و محصولات هنری، بخشی از ​فرایند ثروت آفرینی است

شناسایی حدود 12 هزار کارگر فاقد مسکن در استان زنجان

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: آموزش مهمترین و کلیدی ترین نقش را در توسعه کارآفرینی دارد

بهترین راه توسعه و ارتقاء بخش تعاون ، نگاه علمی و تخصصی به بخش تعاون است

نشست تخصصی کارگروه مشترک همکاری های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران و مکزیک برگزار شد

در دیدار معاونین وزارت کار با استاندار لرستان تاکید شد؛ تسریع در ساخت پروژه های ایجادی و بهره برداری از طرح های توسعه ای

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: مراجع حل اختلاف نقش اساسی در تثبیت اشتغال و صیانت از نیروی کار دارند

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: صیانت از نیروی کار با ارتقا سطح سلامت از اولویت های بنگاههای اقتصادی است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه از کاهش نرخ بیکاری در استان خبر داد

معافیت 23 درصدی حق بیمه کارفرمایان هرمزگانی در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی

بررسی پروپوزال های پژوهشی با موضوع تعاون در اتاق فکر بخش تعاون استان البرز

طرح ملی باشگاه کارآفرینان نوجوان در قزوین اجرا می‌شود