اخبار محرمانه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

بازسازی سرای محله کیانشهر

اخبار محرمانه - عملیات مرمت و بازسازی سرای محله کیانشهر شمالی آغاز شد.

قدردانی از اجرای طرح میراب

اخبار محرمانه - رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در نشستی با شهردار منطقه هشت، چگونگی تعامل و هماهنگی در بهره‌برداری بهینه از ظرفیت‌ها و امکانات این منطقه در حوزه مدیریت بحران را بررسی کردند.

زمین از شهرداری، ساخت از خیرین

اخبار محرمانه - بسترهای فرهنگی هر جامعه ای در گرو توسعه آموزش و پرورش است و این مهم باید به یک باور عمومی تبدیل شود.

مجازی ورزش کنید

اخبار محرمانه - فعالیت های ورزشی و اوقات فراغت در محلات منطقه ۶ مجازی شد.

تهران، بی دفاع تر از بیروت

اخبار محرمانه - شهر: تهران شهری است که هنوز درباره کلیات اداره آن به صورت اداره یک کلانشهر جمع بندی وجود ندارد به همین دلیل برخی مسائل کلانشهرها در آن حل نشده است و بر همین اساس اگر بگوییم تهران بی دفاع تر از بیروت، هر روز را با دلهره فراوان به شب می رساند و مدیران به امید آن هستند که هیچ «حادثه ای» روی ندهد تا نقاط ضعف ساختاری اداره شهر خودنمایی نکند.

لغو طرح ترافیک پاک کردن صورت مساله است

اخبار محرمانه - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از تنزل دادن بحث مبارزه با کرونا به موضوع طرح ترافیک گفت: لغو طرح ترافیک را مفید نمی‌دانیم و لغو این طرح، مسائل و مشکلات زیادی را به همراه داشته است.

نمایشگاه کرونا به وقت تهران

اخبار محرمانه - نمایشگاه کرونا به وقت تهران (#همه ماسک می زنیم) در محل خانه کاریکاتور با رعایت پروتکل های بهداشتی از ۲۰ مرداد ماه تا ۲۰ شهریور ماه امسال برگزار می شود.

پل‌ها هم به درمان‌های دوره‌ای نیازمندند

اخبار محرمانه - شهر: پل‌ها به عنوان شاهرگ‌های ترافیکی یک کلانشهر شناخته می‌شوند. پل‌ها همچون دیگر سازه‌ها نیازمند مراقبت و درمان‌های دوره‌ای و تخصصی هستند تا مبادا براثر گذر زمان، دچار خرابی‌های زودهنگام و کاهش مقاومت شوند.

۴۰۰هکتار گود ۱۲۰متری زیر پای تهران

اخبار محرمانه - گودال‌های عمیقی که در حاشیه رودخانه کن بر اثر فعالیت‌های معادن شن و ماسه پلمپ شده ایجاد شده‌اند، همچنان ‌خطری بالقوه برای جنوب غرب پایتخت به‌حساب می‌آیند.

قرارداد ساخت ۶۳۰دستگاه واگن با چین کند پیش می‌رود

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت متروی تهران گفت: «از نظر قوانین حمایتی بالادستی کم و کسری نداریم، اما این قوانین در دولت‌های مختلف یا به‌طور کامل اجرا نشده و یا نصفه و نیمه اجرا شده است و اگر نمایندگان مردم این بخش را در مجلس پیگیر باشند، دستاورد خوبی به همراه خواهد داشت.»

ایجاد بستر مناسب برای همه رسانه‌ها از سوی مدیریت شهری

اخبار محرمانه - شهر: مدیریت شهری به این نتیجه رسیده که بستر مناسب را برای همه رسانه‌ها فراهم کند که بخشی از این بستر در قالب اینگونه جشنواره‌هاست و نشان می‌دهد چه محتوایی مورد توجه است و باید پیگیری شود.

شهرداری تهران همیشه توسط شهروندان درحال ارزیابی است

اخبار محرمانه - شهرداری تهران همیشه توسط شهروندان درحال ارزیابی است، این بار اما منطقه۲۱ زیر ذره بین ارزیابان انجمن ملی مدیریت پروژه ایران قرار گرفت تا با شناسایی نقاط قوت و ضعف پروژه ها، منطقه بتواند بیش از گذشته در مسیر خدمت رسانی گام های استوارتری بردارد.

خطر گودها برای بزرگراه فتح و خطوط راه‌آهن

اخبار محرمانه - گودهای جنوب غرب تهران به‌دنبال فعالیت ۵۰ساله استحصال معادن شن و ماسه در محدوده رودخانه کن در منطقه۱۸ شهرداری ایجاد شده است.

کمیته ای ویژه برای پیگیری حادثه پارک لاله تشکیل می شود

اخبار محرمانه - شهر: پس از حادثه شنبه شب گذشته که یکی از شهروندان در پارک لاله دچار برق گرفتگی شد، تشکیل کمیته ای ویژه برای پیگیری موضوع و بررسی علل بروز این حادثه و شناسایی مقصران توسط مدیریت شهری در دستور کار قرار گرفت.

کمیته ای ویژه برای پیگیری حادثه لاله تشکیل می شود

اخبار محرمانه - شهر: پس از حادثه شنبه شب گذشته که یکی از شهروندان در پارک لاله دچار برق گرفتگی شد، تشکیل کمیته ای ویژه برای پیگیری موضوع و بررسی علل بروز این حادثه و شناسایی مقصران توسط مدیریت شهری در دستور کار قرار گرفت.

تصویب یک فوریت برای شرکت مهندسی تأمین تجهیزات ریلی ایران

اخبار محرمانه - شهر: از یک فوریت لایحه صدور مجوز به شهرداری تهران برای تشکیل شرکت مهندسی تأمین تجهیزات ریلی ایران تا تذکر برخی اعضای شورای شهر نسبت به ساخت مسکن اجتماعی برخی از مهمترین رخدادهای نشست امروز پارلمان شهری بود.

تلاش شهرداری برای حفاظت از ساختمان‌های بادوام

اخبار محرمانه - شهر: بر اساس برنامه سوم توسعه شهرداری باید تا پایان سال دوم یعنی سال ۱۳۹۹، برنامه‌های این سازمان برای حفظ ساختمان‌های بادوام شهر را به شورای شهر تهران ارائه دهد از همین رو مطالعاتی آغاز شده تا مشخص شود از چه راه‌هایی می‌توان مالکان را برای حفظ ساختمان بادوام خود قانع کرد تا با حفظ این بناها از هدررفت سرمایه جلوگیری شود.

لغو طرح ترافیک، حمل و نقل عمومی را شلوغ تر کرد

اخبار محرمانه - شهر: رئیس شورای شهر تهران میگوید: آمار نشان می دهد از زمان آغاز دوباره لغو طرح ترافیک در تهران، حمل و نقل عمومی شلوغ تر هم شده است.

حل مشکلات کشور با رسانه‌های قوی و قدرتمند

اخبار محرمانه - شهر: تعدادی از اعضای شورای شهر تهران در نشست امروز این شورا خبرنگاری را یکی از پرچالش‌ترین مشاغلی عنوان کردند که نیازمند حمایت بیشتری است و به گفته آنان؛ برای حل مشکلات کشور به رسانه‌های قوی نیاز است.

مردم با ماسک زدن اجازه ندهند مقابله با کرونا فرسایشی شود

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت شهر سالم بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد و گفت: امکانات درمانی محدود است و اگر خدای ناخواسته حجم بیشتری از افراد مریض شوند، این روند فرسایشی می‌شود.

تکریم سادات در قلب پایتخت

اخبار محرمانه - همزمان باعید سعید غدیر خم مدیران شهری منطقه شش با سرکشی و دیدار با پدران و مادران شهدای سادات، سنت حسنه تکریم سادات را بجای آوردند

ویژه برنامه "قربانی در قربان، اطعام در غدیر" در باغ گل اصغر برگزار شد

اخبار محرمانه - همزمان با اعیاد مبارک قربان و غدیرخم و در راستای حمایت از نیازمندان و خانواده های بی بضاعت مراسم ذبح گوسفند با عنوان "قربانی در قربان، اطعام در غدیر" با حضور برخی از مدیران و دبیران شورایاری محلات منطقه برگزار شد.

اجرای طرح ناظران سلامت کودک در منطقه ۴/کودکان زباله گرد شمال شرق تهران شناسایی می شوند

اخبار محرمانه - مدیر اداره سلامت شهرداری منطقه ۴ تهران از اجرای طرح "ناظران سلامت کودک" با مشارکت شبکه کانون های اجتماع محور سلامت و سلامت یاران حوزه سلامت برای نظارت بر فرآیند به کارگیری کودکان زباله گرد خبر داد.

رصد تدابیر ۲۶ محوری ابلاغی به مدیران شهری منطقه ۱۸ تهران برای خدمت به شهروندان

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۱۸ تهران طی ابلاغیه ای چند محوری در ابتدای امسال ، اولویتهای کاری بخشهای مختلف را تبیین و خواستار توجه بیش از پیش به مقوله کاهش هزینه های غیر ضرور برای اداره امورات این بخش از شهر شد.

کاروان پیام رسانان غدیر در منطقه۹

اخبار محرمانه - به مناسبت عید غدیر خم، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی به همراه حوزه بسیج منطقه۹ نسبت به برپایی کارناوالی با عنوان "کاروان پیام رسانان غدیر" اقدام کرد.

اعلام وضعیت قرمز، مسافران اتوبوس را بیشتر از لغو طرح ترافیک کاهش داد

اخبار محرمانه - شهر: تعداد مسافران شبکه اتوبوسرانی شهر تهران با لغو طرح ترافیک در هفته گذشته، تغییر محسوسی نداشت. اما اعلام وضعیت قرمز تهران، مجموع مسافران اتوبوس ها را بیشتر از لغو یک هفته‌ای طرح ترافیک کاهش داده است.

شهرداری و خبرنگاران همسو با هم تا تحقق «شهری برای همه»

اخبار محرمانه - محمود کلهری شهردار منطقه ۱۷ تهران ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و روز خبرنگار، به مناسبت این روز که گرامیداشت دلاوران عرصه رسانه و قلم است یادداشتی را برای روزنامه حسبان نوشته است.

دریافت پرچم ماه محرم از ۱۱۰ مسجد پایتخت

اخبار محرمانه - معاون شهردار تهران از واگذاری حوزه اجتماعی شهرداری به مردم تهران خبر داد و گفت: شهروندان جهت دریافت پرچم ماه محرم می‌توانند به ۱۱۰ مسجد پرمخاطب پایتخت مراجعه کنند.

نمایندگان مجلس به کمک شورای شهری‌ها می‌آیند

اخبار محرمانه - عضو شورای شهر تهران از دیدار محسن هاشمی با محمدباقر قالیباف خبر داد و گفت: نمایندگان مجلس جهت حل چالش‌های شهر تهران به کمک مدیریت شهری می‌آیند.

کاهش ۶۰ درصدی تخلفات ساختمانی

اخبار محرمانه - عضو شورای شهر تهران گفت: تخلفات ساختمانی ۶۰ درصد کاهش پیدا کرده است و کمیسیون ماده ۱۰۰ در آینده بیشتر جنبه یک هشدار پیدا می‌کند.

هوای تهران مطلوب است

اخبار محرمانه - بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون در شرایط قابل قبول است.

سایه روشن انبارهای شیمیایی تهران

اخبار محرمانه - ایمنی انبارهای شیمیایی در کنار مراکز مسکونی چندی است مورد توجه جدی قرار گرفته است و انتقال و عدم انتقال آن از جمله مباحث روز در حوزه پایتخت است.

پیشتازی دامداری‌ها در تولید بوی نامطبوع در تهران

اخبار محرمانه - مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران گفت: سهم مرکز دفن پسماند آرادکوه در انتشار بوی نامطبوع در تهران حدود ۲۰ درصد و سهم مجتمع های دامداری و دامپروری ۴۷ درصد برآورد شده است.

شناسایی مکانهای ناامن شهر برای زنان

اخبار محرمانه - شهرداری تهران قصد دارد تا پایان سال جاری نقاط بدون امنیت مناطق ٢٢ گانه شهر برای زنان را شناسایی و برای رفع آن برنامه ریزی کند.

تهران در انتظار ١٠٠٠٠ اتوبوس و ١٢ ایستگاه جدید مترو

اخبار محرمانه - شهرداری تهران با رفع مشکلات اوراق مشارکت سالهای١٣٩٧ و ٩٨ این امکان را دارد که دستکم ١٢ ایستگاه جدید مترو و یک هزار دستگاه اتوبوس را به ناوگان حمل و نقل عمومی اضافه کند.

تهران در انتظار ١٠٠٠ اتوبوس و ١٢ ایستگاه جدید مترو

اخبار محرمانه - شهرداری تهران با رفع مشکلات اوراق مشارکت سالهای١٣٩٧ و ٩٨ این امکان را دارد که دستکم ١٢ ایستگاه جدید مترو و یک هزار دستگاه اتوبوس را به ناوگان حمل و نقل عمومی اضافه کند.

در مناطق ۱۱ ،۱۶ و ۱۸ کلینیک درمانی ایجاد می شود

اخبار محرمانه - شهر: مدیر عامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران درباره افتتاح مرکز جامع سلامت روان در منطقه ۲، کلینیک منطقه ۹، ایجاد کلینیک هایی در دیگر مناطق و همکاری شهرداری با سازمان نظام پزشکی توضیح داد.

جریمه جدید شهروندان بدون ماسک

اخبار محرمانه - با هماهنگی کمیته حقوقی ستاد مبارزه با کرونا و استانداری تهران محرومیت از خدمات عمومی به عنوان جدیدترین جریمه برای شهروندانی که در فصاهای عمومی بدون ماسک حضور می یابند معرفی شد.

ساير مطالب

بازدید عضو شورای شهر تهران از مکان رویدادهای مشروطه

زنگ خطر انبارهای شیمیایی تهران

تهران ؛ صاف تا کمی ابری

تهران در حوزه مناسب سازی، بسیار عقب است

آتش سوزی انبار ضایعات پلاستیکی خاموش شد

آجودانیه؛ از عکاسباشی ناصری تا بوستان شطرنج

فقر آتشنشانی اهواز در حوزه تجهیزات

انتقال انبار نفت موضوع جلسه مشترک وزارت نفت و شورای شهر

مکاشفه از سیدخندان تا چهارراه قصر

دف نوازی و نورافشانی در برج میلاد

فراخوان جذب سرمایه گذار برای راه اندازی هایپر مال پایانه شرق

برترین فیلمسازان موبایلی جشنواره در برج میلاد معرفی شدند

خطر جدید برای برج طغرل و ابن بابویه

اعلام آمادگی شهرداران کلانشهرهای ایران برای کمک‌رسانی به بیروت

برقی کردن اتوبوس ها راهی مقرون به صرفه برای تکمیل شبکه حمل و نقل عمومی

خبرنگاران به روشنایی و روشنگری کمک می‌کنند

کمپ ورزشی مرحوم ناصر حجازی احیا می‌شود و توسعه می‌یابد

پذیرش بیماران مشکوک به کرونا در کلینیک‌های شهرداری تهران

پیام تسلیت رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به‌ مناسبت فاجعه تلخ انفجار بیروت

پیام تسلیت رئیس سازمان فرهنگی هنری به‌ مناسبت فاجعه تلخ انفجار بیروت

برج آزادی به رنگ پرچم لبنان شد

شورای هوشمند سازی در منطقه5، به صورت نظام‌مند تشکیل شد

پیاده‌روی؛ مُد خلاقانه اندیشیدن

روح نوازی در عمارت اتحادیه تهران

فاجعه ای دهشتناک تر از بیروت در کمین تهران

نصب نمادهای نوری ولایت در معابر منطقه 19

نصب وسایل بازی کودکان در بوستانهای منطقه 15

اجرای برنامه‌های فرهنگی به مناسبت دهه ولایت در متروی تهران

تأکید کمیته اجتماعی ستاد ملی کرونا بر توزیع نذورات خشک و خام

انتقاد از نبود طرح برای بازساری تهران پس از زلزله

ابراز همدردی شهروندان تهرانی با لبنان در فرهنگسرای سرو، ارسباران و ملل

اطلاعات میزان تخفیف عوارض صدور پروانه ساختمان 216 شهر جمع‌آوری شد

ممانعت از ورود برخی از واحدهای صنعتی استان البرز به تهران

پاندمی یک پدیده شهری و چالشی برای شهرهاست

چراغ‌های برج میلاد تهران امشب خاموش می‌شود

وزارت میراث فرهنگی در مورد گم شدن آلبوم ناصری پاسخگو باشد

فرهنگسرای اندیشه مسابقه کتابخوانی «ولایت علی(ع)» را برگزار می‌کند

الزامات خبرنگاری حرفه‌ای و تأثیرگذار

معرفی برگزیدگان چهارمین جشنواره رسانه‌های شهری

برگزاری کارناوال شادی به مناسبت عید غدیر

طرح ترافیک هفته آینده نیز اجرا نمی‌شود

رسیدگی ویژه و مستمر به پیام های سامانه 1888 در حوزه خدمات شهری

خبرنگاران؛ روشنگران عرصه اجتماعی و حافظان شفافیت هستند

دیدار مدیران شهری با خانواده معظم شهدای سادات منطقه 10 پایتخت

تولید روزانه 7 هزار ماسک در مرکز کارآفرینی منطقه 17

مردم عادت کرده اند دستکش و ماسک بریزند و بگویند شهرداری جمع می کند

تلاش برای تکمیل هر چه سریع‌تر پایانه اکباتان

منابع درآمدی شهرداری‌ها در شرایط بحران

وزارت نیرو باید روشنایی معابر و فضاهای بی دفاع را تامین کند

15 قطعه باغ شهری به تملک شهرداری درآمده است

کیفیت هوای تهران در وضعیت قابل قبول

رشد مراجعه به مراکز درمانی شهرداری تهران نسبت به فروردین و اسفند

کارگران خدماتی شهرداری مدام غربالگری می شوند

پیشرفت 55 درصدی پیاده روسازی خیابان شهید دعوتی

ارتباط غیر حضوری فریدون حیدری، شهردار منطقه ٥ با خبرنگاران و قدردانی از تلاش آنها

شهرداری تهران پیشگام مقابله با بحران کرونا شد

شهرداری تهران پیشگام مقابله با بحران کروناست

نیاز تهران به طرحی برای بازسازی پس از زلزله

خدمت رسانی به شهروندان تداوم دارد

ملارد و دماوند دارای بیشترین ساخت وساز غیرمجاز درتهران

پارک دانشگاه تهران با شرکت پست تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

شاخص‌های مربوط به بهبود سالن سینما در تهران ارتقا یافته است

چهارمین جشنواره پرده خوانی غدیر؛ محصول همکاری شهرداری و حوزه هنری

برتری عملکرد شهرداری تهران در کنترل کرونا در مقایسه با دیگر دستگاه ها

90 درصد جمعیت استان تهران، شهرنشین هستند

آغازحادثه ناشی از اتصالی برق کولر بوده است

«مقابله جمعی» تنها راه توقف زنجیره انتقال کرونا در تهران است

ساخت «پردیس سلامت» مشروط به آزادسازی پادگان منطقه 22 است

وضعیت آب و هوا؛ تهران خنک تر می شود

بازنگری در ماموریت‌های سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری یک ضرورت است

کاهش 70 درصدی درآمد مترو و اتوبوسرانی در دوران کرونا

حناچی: شهروندان برای طی مسیرهای کوتاه دوچرخه سواری کنند

جزئیات تبدیل باغ وثوق‌الدوله به بوستان

آذین میادین قلب پایتخت با گلدان‌های سنگی و گل‌های زینتی

از ایجاد اقامتگاه بوم‌گردی تا راه‌اندازی موزه و تالار

حناچی: تجربه دفاع مقدس، مواجهه جامعه پزشکی باکرونا را آسانتر کرد

حق و حقوق کارگران شهرداری در اولویت قرار گیرد

اولین هایپرمارکت پسماندخشک کشور در منطقه 19 افتتاح شد

بهره برداری از پروژه بلوار استادمعین جنوبی؛ بزودی

مدیران محلات کنشگران اجتماعی هستند

هیچ لذتی بهتر  از خدمت به مردم نیست

ابعاد بین المللی ساماندهی روددره های تهران

خروج نفرآباد از فریز

رونمایی از «آماده باش »

تشکیل جلسه شورای عالی شهرسازی با دستور کار ساختمان ریاست جمهوری

دستورالعمل نحوه برقراری مزایای غیرمستمر کارکنان شهرداری تهران؛ در آستانه تدوین

مسافران مترو تهران با وجود تعلیق طرح ترافیک کم نشدند

اما و اگرهای لغو محدودیت ارتفاع در جماران

تردد 400 هزار خودروی فرسوده در شهر تهران

تهران صاحب 26 سامانه هشدار سریع زلزله می‌شود

پیوستن منطقه 13 به طرح مصوب بهسازی معابر پیاده رو و احداث مسیر دوچرخه

احتمال تشکیل سازمان متروی حومه ای تهران

رؤیای رنگی تهران

رویای رنگی تهران

باغ ایرانی سازور با 70 درصد فضای سبز احداث می‌شود

توافق پلیس و شهرداری برای ارتقای فرهنگ انسان محوری در فضاهای شهری

5 پروژه محله محور در منطقه 16 افتتاح شد

خریداری اتوبوس‌های تک کابین با 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت1398

رونمایی از داشبورد مدیریتی حوزه خدمات شهری شهرداری تهران

کرونا هزینه شهرداری را زیاد و درآمدش را کم کرد