اخبار محرمانه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

شهردار تهران لایحه  بودجه ۱۴۰۰ را تقدیم شورای شهر کرد

اخبار محرمانه - شهر: شهردار تهران گفت: رقم اصلی بودجه ۱۴۰۰، ۴۷ هزار و ششصد و هشتاد و هفت میلیارد تومان است و دو هزار و دویست و هفتاد و چهار میلیارد تومان بودجه پیشنهادی است که برای پروژه های خاص در نظر گرفته شده و بودجه تکمیلی خواهد بود.

توسعه ناوگان اتوبوسرانی یکی از مولفه های بودجه سال آینده

اخبار محرمانه - معاون شهردار تهران در بازدید شبانه شهردارشب اول بهمن ماه که با حضور و همزمانی اولین روز کاری دستیاران ستادی معاونت منابع انسانی همراه بود از توقف گاه سامانه ۲ شرکت واحد اتوبوس رانی تهران، مرکز آموزش آتش نشانی و سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار و میدان میوه و تره بار مرکزی بازدید کرد.

تاب آوری مهمترین محور در برابر پاندمی هایی مثل کروناست

اخبار محرمانه - رییس دانشکده شهرسازی دانشکده شهید بهشتی معتقد است که در جشنواره خشت طلابی مهمترین موضوع امروز تاب آوری شهر در برابر بحرانی مانند پاندمی کروناست که قبلا کمتر به آن توجه شده بود.

تاریخ رها شده؛ باغ کیهانی

اخبار محرمانه - در شهر تهران خانه های تاریخی زیادی وجود دارد که به دلایل مختلف رها شده اند و مکانی برای تجمع معتادان و کارتن خواب ها هستند. این خانه های قدیمی اغلب دارای ارزش های مادی و معنوی بسیاری هستند که با توجه مسئولین و تملک و بازسازی آنها می توان از این بناها استفاده های فرهنگی و هنری زیادی کرد.با همت شهرداری منطقه ۱۲ بنای فوق در حال مرمت و بازسازی است.

طرح انضباط شهری در خیابان شهرداری اجرا می شود

اخبار محرمانه - طرح انضباط شهری و جمع آوری سدمعبر کنندگان صنفی، سیار و بساط گستر در خیابان شهرداری با همکاری یگان حفاظت شهرداری منطقه یک، شرکت شهربان و حریم بان و پیمانکار رفع سد معبر اجرا می شود.

آیین گرامیداشت هفته هوای پاک با مشارکت توان یابان

اخبار محرمانه - آیین گرامیداشت هفته هوای پاک با حضور پیمان پور نصر شهردار منطقه ۱۶، آزاده دل مدیر توسعه سیستم های حمل ونقل پاک سازمان ترافیک شهرداری تهران، کریم پور معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه و جمعی از توان یابان و جانبازان شهر تهران با همکاری هیات ورزش های جانبازان و معلولان در بوستان ترافیک منطقه ۱۶ برگزارشد.

ظرفیت مددسرای منطقه۹ تکمیل است

اخبار محرمانه - پیرو تاکیدات شهردار تهران مبنی بر خدمت رسانی به افراد بی سرپناه در سردترین فصل سال که توسط گشت های فوریت های خدمات اجتماعی انجام می شود؛ منطقه ۹ همسو با رویکرد مدیریت ارشد شهری، پذیرایی از مددجویان را به صورت شبانه‌روزی در دستور کار قرار داده است.

رنگ و هنر بر المان های شهری نقش بست

اخبار محرمانه - به منظور زیباسازی و ایجاد جلوه های بصری در فضاهای شهری منطقه۲ با اجرای پالت رنگی ،المان های شهری جلوه زیبا گرفتند.

به وقت پریدن

اخبار محرمانه - شهر: در میان قبرهای خاک گرفته امامزاده حمیده خاتون، یک گوشه زنان و مردان سیاه پوش سر به زیر ایستاده بودند تا دهان باز کردن زمین را برای دربرکشیدن جوانی که عاشق آسمان بود نظاره کنند.

یازده معبر منطقه ۱۳ به نام شهدا مزین شد

اخبار محرمانه - ویژه برنامه ابتکاری شهرداری منطقه ۱۳ در خصوص نامگذاری و تغییر نام یازده معبر طی برنامه ای تحت عنوان "خیابان شاهد" با حضور محمدجواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، مجتبی شکری شهردار منطقه ۱۳، جمعی از مسئولین و مدیران شهری و خانواده های معظم شهیدان در مجتمع فرهنگی کوثر برگزار شد.

۴۸۰مددجو در گرمخانه‌های منطقه۵ اسکان داده شد

اخبار محرمانه - محمود کلهری شهردار منطقه۵ از راه اندازی گشت ویژه و فوریتی در این منطقه و اسکان ۴۸۰مددجو از ابتدای بهمن ماه در گرمخانه های منطقه۵ خبر داد و گفت: از ابتدای فصل زمستان خصوصا در شبهای سرد گذشته، گشت ویژه ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی در منطقه۵ فعال شده تا علاوه بر گشتهای معمول، عوامل نواحی و خدمات شهری نیز با گشت زنی در سطح محدوده افراد بی سرپناه را شناسایی و به محل مناسب انتقال دهند.

رسانه و شهروندان مطالبه گر ایمنی اماکن باشند

اخبار محرمانه - مجتبی شکری شهردار منطقه ۱۳ در چهارمین سالگرد شهدای حادثه ساختمان پلاسکو ضمن تأکید بر اشاعه تفکر و اندیشه شهدای آتش نشان؛ خواستار مطالبه گری مردم از مسئولین در ایمن سازی اماکن و پیشگیری از این حوادث شد.

تست سریع و رایگان کرونا در مترو تمدید شد

اخبار محرمانه - شهر: برنامه تست رایگان کرونا در دو ایستگاه مترو «علی‌آباد» و «شوش» به علت استقبال مسافران و شهروندان، تمدید شد. به گفته مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران، این برنامه به زودی در پایانه‌های مسافربری اصلی شهر تهران اجرا خواهد شد.

بهره برداری از کانال جمع آوری و هدایت آبهای سطحی مدائن در جنوب غرب پایتخت

اخبار محرمانه - کانال جمع آوری و هدایت آبهای سطحی مدائن در منطقه ۱۸ همزمان با بازدید میدانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه های عمرانی جنوب غرب پایتخت، مورد بهره برداری قرار گرفت.

نصب مانیتورهای اطلاع رسانی در ورودیهای کوهستان؛ پایان بهمن‌ماه

اخبار محرمانه - رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از اتمام پروژه نصب مانیتورهای اطلاع رسانی و هشدار در مبادی ورودی کوهستان تا پایان بهمن‌ماه جاری در مناطق ۲،۱، ۵ و ۲۲ خبر داد.

گلپایگانی: ممیزی املاک گامی بزرگ برای تهرانی بهتر است

اخبار محرمانه - شهر: معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران معتقد است که مبنای برنامه ریزی در شهر داشتن اطلاعات است و بدون آن برنامه ریزی کامل نخواهد بود. او امیدوار است که با این ممیزی گام بزرگی برای بهتر شدن شرایط فردای تهران برداشته شود.

حناچی: ممیزی املاک، کیفیت زندگی تهرانی ها را تغییر می دهد

اخبار محرمانه - شهر: شهردار تهران ممیزی املاک شهر تهران را منشاء تغییرات، کیفیت زندگی و تصیمیم سازی دانست و گفت تمام تلاش شهرداری باید این باشد که اطلاعات دقیق را تحصیل کند و همان چیزی که در سطح شهر اتفاق می افتد در پایانه ها درج شود.

۴ میلیون و ۷۰۰ هزار ملک ممیزی می شود

اخبار محرمانه - شهر: در دوره پنجم ممیزی املاک -سال ۱۳۸۷ - ۷۰۰ دستگاه تبلت، ۵۰۰ دستگاه رایانه و ۵۰۰ دستگاه متر لیزری تهیه شد تا ممیزی املاک شهر تهران انجام شود. این در شراطی است که در این دوره جذب نیرو انجام نشده و از کارشناسان دفاتر خدمات الکترونیک شهر استفاده می‌شود.

«دست به کار شیم»

اخبار محرمانه - کمپین «دست به کار شیم» در راستای نظافت و تمیزی بازار تهران، به عنوان یکی از مشکلات جدی بازار، شروع به کار کرده و طی آن، مرمت و بازسازی دیواره‌ها، نظافت کف بازار و کوچه‌های اطراف، و ترمیم، خاک‌گیری و رنگ‌آمیزی سقف بازار انجام شده و همچنان ادامه دارد.

پلاسکو و تلنگری که به مدیریت شهری زد

اخبار محرمانه - شهر: افکار عمومی در حادثه پلاسکو نقد اصلی را به مدیریت شهری و بی توجهی آن به سازمان آتش نشانی و نبود تجهیزات لازم داشت و به همین دلیل بود که تهرانی ها در انتخابات سال ۹۶ چهره های جدیدی را برای شورای شهر تهران برگزیدند تا مدیریت شهری و شهرداری تغییر کند.

نخستین فرهنگسرای شهر تهران به ساختمان دوستدار دوچرخه پیوست

اخبار محرمانه - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶، اظهار داشت: در راستای تدابیر شهرداری تهران در استفاده از حمل و نقل پاک و همزمان با پویش سه شنبه های بدون خودرو، هر هفته یکی از ساختمان های سطح منطقه دوستدار دوچرخه می شوند.

نمایشگاه نقاشی کودکان در خانه هنرمندان

اخبار محرمانه - نمایشگاه نقاشی کودکان تهران با عنوان «شهری که من دوست دارم ببینم» از ۶ تا ۱۴ بهمن ماه در خانه هنرمندان به نمایش در خواهد آمد.

درخواست حناچی از شهروندان در شب‌های سرد

اخبار محرمانه - شهردار تهران از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده افراد بی‌خانمان نیازمند کمک در شب‌های سرد، با یکی از دو شماره ۱۳۷ یا ۵۵۵۲۲۳۲۲ تماس بگیرند.

شهرنگار؛ محله بریانک

اخبار محرمانه - بریانک از محلات نسبتا قدیمی واقع در جنوب شهر تهران است و بافت غالب خانه‌ها در آن قدیمی می‌باشد. همان‌طور که در تمام مناطق تهران شاهد افزایش ساخت‌و ساز و مدرن شدن هستیم. این اتفاق در این محله هم افتاده است و هر سال بر تعداد آپارتمان‌های نوساز و چندطبقه افزوده می‌شود. بد نیست بدانید که محله بریانک یکی از محلات پرتراکم شهر تهران به شمار می‌رود که به قیمت نسبتا مناسب و دسترسی به وسایل حمل‌ونقل عمومی متقاضیان بسیاری پیدا کرده است.

بیست بیست / قسمت بیست و هفتم

اخبار محرمانه - برنامه خبری بیست بیست با نگاهی جدید به خبرهای تهران نگاه می کند. قسمت بیست و هفتم این برنامه را ببینید.

باز شدن گره ۳۹ ساله محور کرمان

اخبار محرمانه - تعریض خیابان کرمان در منطقه ۱۴ از سال ۱۳۶۰ در دستورکار شهرداری‌ها بوده است. رئیس کمیسیون شهرسازی شورا می‌گوید طبق مطالعات ترافیکی، نیازی به تعریض این خیابان نبوده و مصوبه تعریض بر این انگاره بوده که مشکل ترافیک با تعریض حل می‌شود، در حالی که این رویکرد شهر انسان‌محور را به ماشین‌ها تحویل می‌داد.

زمینه ابطال قرارداد «باملند» در مرجع قضایی فراهم است

اخبار محرمانه - سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در رابطه با احداث مجموعه "باملند"، ابتدا یک قرارداد واگذاری عرصه پروژه به سازمان سرمایه گذاری از طرف شرکت عمرانی کارکنان (به نیابت از سازمان بازنشستگی) و سپس یک قرارداد مشارکت و بهره برداری با یک شرکت خصوصی منعقد شده است.

اجرای طرح فوریتی جمع آوری کارتن خواب در منطقه۲

اخبار محرمانه - معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه۲ گفت: همزمان با آغاز فصل سرما و برودت هوا ،طرح فوریتی جمع‌آوری و ساماندهی کارتن خواب‌ها با آماده باش شبانه مرکز خدمات اجتماعی منطقه در حال اجراست.

شهرداری پیاده رو فروشی نمی کند

اخبار محرمانه - شهر: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: نگاه شهرداری به طرح ساماندهی پیاده راه ها درآمدی نیست اما قرار هم نیست که از مساله درآمد برای شهر بگذرد. آنچه شورای شهر در صحن مطرح کرد هیچ ارتباطی به لایحه شهرداری نداشت، بهتر است شورای شهر در کمیسیون ها لایحه کارشناسی و طراحی شده را بررسی کند. ما نیز آمادگی دفاع و پاسخگویی داریم.

ممیزی املاک شهرداری؛ از شناسایی تا به روزرسانی

اخبار محرمانه - شهر: ششمین دور ممیزی املاک شهر تهران پس از چهار سال تاخیر آغاز شده است. این طرح نتایجی را در پی دارد که به موجب به روزرسانی بانک اطلاعات شهر تهران هم خدمت رسانی شهرداری به شهروندان را بهتر و دقیق‌تر می‌کند و هم اطلاعاتی را به دست می‌آورد که برای سایر نهادها و وزارتخانه‌ها ضروری است.

بهره برداری از اولین نیروگاه خورشیدی منطقه ۱۹

اخبار محرمانه - اولین نیروگاه خورشیدی منطقه ۱۹ همزمان با هفته هوای پاک طی مراسمی با حضور عضو شورای اسلامی شهر تهران، مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و شهردار منطقه برگزار شد.

استفاده از بانک اطلاعاتی پروژه های شهری در خشت طلایی

اخبار محرمانه - شهر: جمع آوری و بررسی پروژه ها و طرح های اجرا شده در حوزه شهری می تواند بانک اطلاعاتی کاملی را در اختیار مدیران شهری قرار دهد تا با استفاده از آن برای شهرهای خود الگو برداری کنند و این بانک اطلاعاتی می تواند به تمامی شهرها، از جمله شهر جهانی یزد که در فهرست میراث جهانی، به ثبت رسیده است، کمک کند.

آغاز به کار دومین پویش آزادسازی مادران زندانی

اخبار محرمانه - محمود کلهری شهردار منطقه ۵ از آغاز به کار دومین پویش آزاد سازی مادران زندانی خبر داد و افزود: معتقدیم آزادی یک مادر به «نجات خانواده و نجات جامعه" منجر می شود و امیدواریم با مشارکت همه شهروندان مادران زندانی جرایم مالی تا نوروز ۱۴۰۰ به کانون گرم خانواده شان باز گردند.

باید از آزمون و خطا عبور کنیم

اخبار محرمانه - شهر: رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران گفت: برگزاری رویدادهای بین المللی از جمله خشت طلایی، کمک می کند تا از آزمون و خطا عبور کنیم و با اطمینان بیشتری به حل مسائل شهری بپردازیم و اطمینان داشته باشیم که مسائلی که فرا روی ما هستند در دیگر نواحی جهان هم فرا روی مدیران اجرایی است.

انهار شمال شرق تهران مرمت و بازسازی می شوند

اخبار محرمانه - معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ تهران، تبدیل انهار به کانیو را ازعوامل مهم کاهش آبگرفتگی ها برشمرد گفت: با اجرای این گونه عملیات ها آبگرفتگی در سطح معابر کاهش خواهد یافت.

ساير مطالب

حاج قاسم اصلاح‌طلب بود یا اصولگرا؟

مسیح مهاجری: برخی می‌خواهند «شهادت» سردار سلیمانی را به بازار سیاست ببرند و با فروش آن، «ریاست جمهوری» بخرند؛ عده‌ای نیز به آن‌ها کمک می‌کنند و کوچه قانون برایشان باز می‌کنند؛ هنوز نفهمیده‌اند چرا او وصیت کرد روی قبرش چیزی غیر از «سرباز قاسم سلیمانی» ننویسند

نقوی‌حسینی: جلیلی نامزد اجماعی اصولگرایان شود 20 میلیون رأی می‌آورد

خرازی: سیلی‌های محکم‌تر در انتظار قاتلان سردار سلیمانی است

بطحایی، وزیر سابق آموزش و پرورش: صبح استعفایم را نوشتم و بعد از ظهر بدون اینکه پرسیده شود که تو چه مرگت است، با آن موافقت شد

مردم به نظامیان هرگز رای نمی‌دهند

چرایی کاندیدا نشدن خاتمی در سال 88

انتقادات تند یک اصولگرا از اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری

اصلاح طلبان در مورد حسن روحانی رندی می کنند

عضو ستاد کرونا: یک هزارم جمعیت ایران در اثر کرونا جان باخته اند

مرعشی: اقدامات مجلس در انتخابات 1400 به ضررشان خواهد شد

مشاور فرمانده سپاه: نظامی‌ها شهید دهند اشکالی ندارد اما حضورشان در مسئولیت های سیاسی اشکال دارد؟

ماجرای جنجالی «کانال دوم مذاکره با آمریکا» در دولت احمدی‌نژاد

مهدی هاشمی: اصلاحات با«100+300» هم در 1400 نتیجه نمی‌گیرد

فعال اصلاح طلب: جایگاه ریاست جمهوری را نباید با شوخی تضعیف کرد

ذوالنوری: همه دولت‌های اروپایی باید مضمحل شوند

نماینده مجلس: پس از اعدام زم فعالیت‌های اپوزیسیون قفل شد

حسین مرعشی: قرار نیست یک روحانی رییس جمهور شود

نظر غفوری فرد درباره کاندیداتوری نظامیان در انتخابات

سعید جلیلی: کسانی که به اشک‌های زارعی خندیدند، در دام پوزخند دشمن گرفتار شدند

مرتضی نبوی: آقای هاشمی از زمان ریاست جمهوری اش، بحث حل مشکل ارتباط با آمریکا را با مقام معظم رهبری داشت / در سال 91، حضرت آقا به آقای هاشمی گفت موضع شما درمورد مذاکره موجب سو استفاده دشمن شد

دیدگاه "علی مطهری" درباره رابطه با آمریکا

خبر خوب دولت روحانی درباره اف‌ای‌تی‌اف

هشدار محمد هاشمی به اصلاح‌طلبان برای انتخابات 1400

بازی اتحادیه اروپا در قبال برجام در دوران ریاست جمهوری بایدن بر چه محورهایی طراحی شده است؟

عضو کمیسیون امنیت ملی: آقای اردوغان غرضی از آن شعرخوانی نداشت!

آصفری: ما در عصر مذاکره و گفت‌وگو قرار داریم؛ تنها راه حل مشکلات، مذاکره است

بازداشت عاملان ترور شهید فخری‌زاده

نظام حکمرانی اقتصادی کشور باید تغییر کند/ اصلاح ساختار بودجه به معنای اصلاح حکمرانی اقتصاد است

چمران: برای جذب آراء خاکستری قرار نیست کارناوال به راه بیندازیم

نقوی حسینی: اگر رئیسی کاندیدا نشود جلیلی گزینه پایداری خواهد بود

رئوفیان: تنش بین قوا حتی از کرونا هم خطرناک‌تر است

واکنش عباس عبدی به بودجه صدا و سیما در سال 1400 و انتقادات مدیر شبکه 3 از عادل فردوسی پور

نوبخت: کسی از یارانه بگیران در سال 1400 حذف نمی‌شود

عارف: انتظار می‌رفت شورای نگهبان از دستگاه دیپلماسی پشتیبانی کند

قاضی زاده هاشمی: نان و آب مردم را نباید به سیاست‌ آمریکا ربط دهیم

نماینده مجلس: بازرسان آژانس بروید به سلامت!

زاکانی: تمام نظارت‌های فراتر از پادمان مانند پروتکل الحاقی باید قطع شود

خباز: مجلس این کار‌ها را می‌کند تا افتخار احیای برجام به این دولت نرسد

عاقبت راهی که مجلس آغاز کرده، تبدیل ایران به کره شمالی است / تصمیم در مورد پروتکل الحاقی در حوزه اختیارات مجلس نیست

مسیح مهاجری: مفهوم ترور فخری‌زاده این است که دشمن در میان خودی‌ها عوامل نفوذی دارد

بعضی دوستان به امریکا «گرا» می دهند که با ما بهتر می توانید کار کنید

جواد لاریجانی: از برجام خیری ندیدیم

میراث شوم ترامپ برای بایدن و اروپایی‌ها

برخی می خواهند از ماجرای ترور ، نمدی برای خود درست کنند

برجام 1400 از برجام94 موفق‌تر خواهد بود

فریدون عباسی: برنامه ترور شهید فخری‌زاده به دهه هشتاد بر می‌گردد

هادی غفاری: اصولگرایان هیچ کسی را جز خودشان نمی پذیرند

مصباحی‌مقدم: موضع ما مشارکت حداکثری است، نتیجه‌اش هرچه باشد

فعال اصلاح‌طلب: هیچ کس در نظام از نتیجه انتخابات 98 راضی نیست

واکنش جماران به اظهارات رئیس سازمان محیط زیست؛ آقای کلانتری! ادبیاتتان را اصلاح کنید

غرضی: هر چقدر زمان گذشت حقوق عامه صرف حقوق خاصه شد

پاسخ ایران به ماجراجویی آمریکا، پشیمان کننده خواهد بود/ نخبگان آمریکا ترامپ را کنار زده اند

واکنش تاجگردون به خبر کاندیداتوری‌اش برای انتخابات ریاست جمهوری

با حضور کاراکتر «حاج قاسم» در داستان «خانه امن» مخالفت کردم

چرا عربستان به دنبال حضور در مذاکرات احتمالی بین ایران و آمریکاست؟

هاشمی طبا در واکنش به مطلب کیهان: نباید چشم به خوش آمدن و بد آمدن برخی از کشورها به روابط خود با جهان داشته باشیم

اکرمی: ترامپ چوب شهادت سردار سلیمانی و خروج از برجام را می‌خورد؛ نوش جانش!

نماینده مجلس:چینی‌ها به دولت روحانی اعتماد کافی ندارند/ اجرای سند همکاری 25 ساله ایران و چین، در دولت اصولگرا هموارتر می‌شود

حکیمی پور: حزب اراده ملت در انتخابات ریاست جمهوری 1400 مشارکتی ندارد

کواکبیان: تَکرار هنوز اثر دارد

نبویان: روحانی، سردار جلالی را به جلسات شورای عالی فضای مجازی راه نمی‌دهد

فعال اصولگرا: زنان بهتر است به فعالیت‌های آموزشی بپردازند

ظریفیان: عده‌ای بدلیل بغض به اصلاح طلبان حاضرند ترامپ در رأس کار باشد

خباز: تهدیدها و فحاشی‌ها سرمایه گذاران را از کشور فراری داد

جعفرزاده: باید از مردم پوزش طلبید و عذرخواهی کرد

خطیب زاده: خبر تماس عراقچی با تیم بایدن ساختگی است

علیرضا نظری نماینده اصولگرا: اجرای برجام و لغو تمامی تحریم‌های ایران شرط اصلی ما برای مذاکره با آمریکا خواهد بود

علی ربیعی اقدامات دولت را در مورد حوادث آبان‌ماه 98 تشریح کرد

سلیمی نمین: تفکر غرب‌گرا تحقیر غرب را پذیرفته است

آذر منصوری: برخی می‌ترسند لغو تحریم‌‌ها به برگ برنده‌ دولت تبدیل شود

مهاجری: بعید است اصلاح‌طلبان بتوانند از گفتمان مذاکره به نفع خود بهره ببرند

ادعای احمدی‌نژاد درباره کرونا در گفتگو با ایندیپندنت

ادعای عجیب نبویان در مورد تیم مذاکره کننده برجام!

اصول‌گرایان آدم حسابی وسط بیاورند، بایدن کاری از پیش نمی برد

عضو ستاد کرونا: روش‌های محافظه‌کارانه دیگر جواب نمی‌دهد / بهترین حالت، تعطیلی همه‌جا به جز آتش‌نشانی، مراکز درمانی، داروخانه‌ها و مغازه‌های مرتبط با فروش مواد غذایی است

طبری و کیانوری مدعی بودند در حال کمک به نظام هستند/ ‌‌آیا میرحسین موسوی از حوادث دهه 60 با‌خبر بود؟

وقتی نمی‌توانیم هیچ پولی جا به جا کنیم، چطور به دنبال آن هستیم که طبق سند 1404 قدرت اول منطقه شویم

کنایه تند هاشمی‌طبا به وعده دلاری محسن رضایی

روایت کریمی قدوسی از کنترل بازار در دولت هاشمی توسط سپاه

جدیدترین اقدامات اصلاح‌طلبان برای انتخابات 1400

کریمی اصفهانی: امیدواریم که خداوند به مسئولان ما یک تدبیر و انصافی بدهد

تحلیل چمران از روی کار آمدن بایدن یا ترامپ

اولین گفت‌وگوی همسر ناصر محمدخانی درباره رازهای زندگی‌اش و ماجرای لاله و شهلا

عراقچی: پیشنهاد ایران می‌تواند به خاتمه مسالمت آمیز درگیری‌های قره باغ کمک کند

ظریف: تقریبا مطمئنیم نیروهای تروریستی در میانه درگیری‌های قره باغ حاضر بوده اند / ایران چنین چیزی را تحمل نخواهد کرد / اکنون تروریست‌ها در حاشیه مرزهای ما حضور ندارند، اما احتمال این که با فاصله از حاشیه مرزهای ما حضور داشته باشند، بالاست

فعال اصلاح‌طلب: بعضی‌ها فکر می‌کنند که همه دنیا دیو هستند

سفیر آذربایجان: هیچ نیروی خارجی را به قره‌باغ نبرده‌ایم / اشخاصی که به عنوان شبه نظامی و تکفیری در خارج از کشور جنگیده اند، تابعیت آنها لغو می شود؛ ما حتی به ایران لیست دادیم که تابعیت کدام اشخاص لغو ‌شده / این ارمنستان است که فراخوان داده تا ارامنه ای که در خارج هستند به این مناطق آمده و بجنگند

نقل قول یک اصلاح‌طلب از عُقلای اصولگرا: خوش به حال شما که خاتمی دارید

آیا پرونده دلار 4200 تومانی حیف و میل کردن بیت المال بود؟

پیشنهاد منتجب‌نیا به اصلاح طلبان برای انتخابات 1400

یک نماینده: در طرح مجلس، هیچ صحبتی از واگذاری زمین 200 متری به 10 میلیون نفر نشده؛ چنین چیزی صحت ندارد

امام: اصلاح‌طلبان در انتخابات 1400 «برنامه محور» خواهند بود نه «شخص محور»

انتقاد عضو کارگزاران از جوگیری و دن‌کیشوت‌بازی اصلاح‌طلبان

نقوی حسینی: سنگری جز برجام وجود ندارد

جعفرزاده: تخریب کنندگان دولت و رییس جمهوری فرار به جلو می‌کنند

پبیش بینی مرعشی در مورد رفتار رئیس جمهور آینده آمریکا با ایران

پناهیان: باور نمی‌کنم این فقر و تورم، عمدی نباشد / اطمینان دارم در آینده، دستگیری‌های گسترده ای در ادارات دولتی خواهیم داشت / گرفتنِ جاسوس خیلی کار دشواری است؛ امیرالمؤمنین(ع) آخرش هم نتوانست کسی مثل اشعث را بگیرد و نابود کند

روایت عراقچی از لحن تند و فریادهای ظریف در مذاکرات

نظر غفوری فرد درباره کاندیداهای نظامی انتخابات 1400