اخبار محرمانه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

۱۱ گود پرخطر در منطقه ۶ شهرداری تهران وجود دارد

اخبار محرمانه - شهر: بررسی آخرین وضعیت گودهای پرخطر منطقه ۶ نشان می دهد که تا به حال حکمی مبنی بر پرکردن آنها از سوی مقام قضایی صادر نشده، گودهایی که اغلب چند ده سال است که به حال خود رها شده اند.

بلندمرتبه سازی را می توان به مناطق کم شیب منتقل کرد

اخبار محرمانه - شهر: انجام بلندمرتبه سازی در مناطق مرفه نشین و پرشیب نشان از مبنای غیرکارشناسانه طرح تفصیلی دارد در حالی که می توان بلندمرتبه سازی را به مناطق مرکزی و کم شیب شهر منتقل کرد. طرح تفصیلی هر منطقه باید با ویژگی های آن منطقه و به صورت منطقه ای طراحی شود.

جریان زندگی در «تجریش»

اخبار محرمانه - محله تجریش با قدمت تاریخی و زیبایی‌های طبیعی از گذشته تا امروز یکی از پاتوق‌های تهرانی‌ها بوده است. محله‌ای که جریان زندگی را در کنار چنارهای قد کشیده خیابان ولی‌عصر برای مخاطب قابل لمس می‌کند. قطب گردش در این محله در سه نقطه تمرکز دارد، امامزاده صالح (ع)، بازار تجریش و میدان تجریش که هر کدام پذیرای گردشگران با سلیقه‌های مختلف است.

پیاده مداری در ایران به عنوان یک شیوه حمل و نقل به رسمیت شناخته نمی‌شود

اخبار محرمانه - شهر: توسعه حمل و نقل فعال (پیاده روی و دوچرخه سواری) راهکاری نوین در شهرهای دنیا شناخته می‌شود. توسعه شهرها با رویکرد حمل و نقل فعال، باز طراحی خیابان‌های شهری با رویکرد خیابان زندگی (Livable Street) و خیابان سلامت (Healthy Street) مفاهیمی جدید در دنیا هستند.

جلسه شهرداری منطقه ۱۱ و مالک عمارت امیراقتدار

اخبار محرمانه - شهر: در راستای حفظ و نگهداری عمارت تاریخی امیراقتدار، قرار است در جلسه ای بین مالک و شهرداری به مالک پیشنهاد شود که در این مکان در حوزه حفظ و ایجاد مشاغلی که مد نظر و مورد تایید میراث فرهنگی است اقدام کند.

شهردار تهران عزادار شد

اخبار محرمانه - ضایعه درگذشت نابهنگام خواهر گرامی جناب آقای پیروز حناچی، شهردار محترم تهران موجب تأثر و تألم خاطر شد.

شهر به اسطوره هایش نیاز دارد

اخبار محرمانه - مرحوم ملک را به عنوان شهروند بزرگی که در این شهر زیسته است و از این جامعه و فرهنگ آن حمایت کرده و یادگاری فرهنگی بزرگی با نگاه خود بر آینده بر جای گذشته است باید ترویج کرد. شناساندن مردی که می تواند یک تصویر خواستنی برای شهروندان امروز و فردا باشد، مردی که می تواند شهروند نمونه و بزرگ در همه زمان ها باشد.

آسمان‌خراش ۴۰ هزار تومانی

اخبار محرمانه - اولین ساختمان چند طبقه تهران در سال ۱۲۴۴ شمسی در بخش شرقی کاخ گلستان با نام شمس‌العماره یا ساختمان خورشید ساخته شد.

بازدید مدیرکل حوزه شهردار از تجهیزات خدمات شهری

اخبار محرمانه - مصطفی کاظمی، مشاور عالی و مدیرکل حوزه شهردار تهران با همراهی مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران و صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران, یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ از کارخانه تجهیزات آتشنشانی, سایت برف روبی شاد آباد , منطقه ۱۸, و پسماند آبعلی بازدید کردند.

بازدید مدیر کل دفتر شهردار از تجهیزات خدمات شهری

اخبار محرمانه - دکتر مصطفی کاظمی مشاور و مدیر کل دفتر شهردار تهران با همراهی مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران و صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران, یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ از کارخانه تجهیزات آتشنشانی, سایت برف روبی شاد آباد ,منطقه ۱۸, و پسماند آبعلی بازدید کردند.

برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز شمیران نو

اخبار محرمانه - شهردار ناحیه ۷ منطقه ۴ تهران از اجرای آرای کمیسیون های ماده صد در خصوص تخلفات ساختمانی خبر داد و گفت: با هرگونه تخلف ساختمانی که باعث به خطر افتادن جان شهروندان و ایجاد بی نظمی شود با جدیت برخورد می شود.

بازدید مدیران شهری از پروژه‌ خیالستان زندگی باغ ایرانی سازور

اخبار محرمانه - مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تهران در بازدید از منطقه۸ گفت: پروژه‌های خیالستان زندگی، باغ ایرانی سازور و مخزن پلی اتیلنی از منظر زیست محیطی و افزایش سرانه فضای سبز تاثیر بسزایی در منطقه و شهر دارد.

بهره‌برداری از فاز نخست پایانه اکباتان؛ نیمه دوم ۱۳۹۹

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت مترو در جریان بازدید اخیر خود، از افتتاح فاز نخست پایانه اکباتان در نیمه دوم سال جاری خبر داد و عنوان کرد: این پایانه که از فضای پارکینگ با ۲۱ خط ریلی و قابلیت پذیرش ۲۱ رام قطار به صورت همزمان برخوردار است، اولین و تنها پارکینگ زیرزمینی قطارهای شهری در کشور محسوب می‌شود.

میدان فرهنگ نو نوار می شود

اخبار محرمانه - بازآرایی میادین فرهنگ و سید جمال الدین اسدآبادی به منظور گسترش مساحت فضاهای عمومی شهری در معابر و میادین قلب پایتخت در حال اجراست.

خرید تجهیزات جدید امداد و نجات برای تهران

اخبار محرمانه - معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از خرید تجهیزات جدید جستجو و نجات برای مدیریت بحران تهران خبر داد.

مناسب سازی دو سرای محله ویژه افراد کم توان

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۱۹ از ادامه عملیات عمرانی مناسب سازی دو سرای محله در این منطقه به منظور سهولت بهره برداری افراد کم توان خبر داد.

به زودی ۳۰۰ تن زباله، برق می شود

اخبار محرمانه - شهر: با توجه به اینکه وسعت عملیات سازمان مدیریت پسماند، کل شهر تهران را در بر می گیرد، مشاور عالی شهردار به نیابت از شهردار تهران بازدیدهایی در این زمینه انجام داد.

تاکید شورا بر لزوم تسریع ساخت ساختمان خانه شهر

اخبار محرمانه - رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران، با نام بردن از پروژه احداث ساختمان خانه شهر به عنوان پروژه ای فاخر، خواستار تسریع عملیات اجرایی آن شد.

قدردانی از خدمات سبزپوشان یگان حفاظت شهرداری

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۲۲، همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، از خدمات سبزپوشان یگان حفاظت شهرداری و پیام آوران نظم و امنیت قدردانی و تشکر کرد.

پیشنهادات و بسته های تشویقی جدید برای نوسازی بافت فرسوده

اخبار محرمانه - شهر: بر اساس تصمیمات مصوب در شورای شهر و پیشنهادات شهرداری تهران مقرر شد ساختمانهایی که به دلایل محیطی امکان تامین پارکینگ ندارند، هزینه مربوط به تامین پارکینگ را به یک حساب خاص واریز کنند تا شهرداری بتواند نسبت به ساخت پارکینگ محله ای اقدام کند.

هدف کاپ کاهش تولید در مبدا است

اخبار محرمانه - جلسه هم‌اندیشی با کارشناسان سازمان مدیریت پسماند برای استمرار و بهبود اجرای طرح کاپ در مناطق ۲۲ ‏گانه و نقد و بررسی ‏راهکارهای ارتقای نحوه اجرای این طرح برگزار شد.‏

سرنوشت ۴۸۵ گود پرخطر تهران؛ ساخت سازه یا مزایده

اخبار محرمانه - شهر: عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: ۴۸۵ گود پرخطر در تهران شناسایی شده است که شهرداری بر اساس قانون می تواند پس از پایش با اقدام قضایی مالکان را مجبور به ساخت سازه در این گودها کند و یا نسبت به مزایده سازه ها اقدام کند.

مستند تولدی دوباره

اخبار محرمانه - در مستند تولدی دوباره به بوستان زندگی پرداخته شده است، بوستانی با مساحت ۲۴ هکتار در محله شهید هرندی که پیرامون آن دیواری به مساحت دو کیلومتر ساخته شده است. این بوستان یکی از بزرگترین بوستان های منطقه شوش است و محل ساخت آن در گذشته های دور یکی از گودهای محل بود و پیشتر به محل بروز ناهنجاری های اجتماعی و عرضه مواد توسط قاچاقچیان تبدیل شده بود که با ساخت این بوستان و بویژه ساخت دیوار پیرامونی این معضل در محل حل شده است و این فضا تبدیل به محیطی امن برای تفریح اهالی محله و ارتقای سطح زندگی شان و نیز افزایش سطح سلامت محله شده است.

نوسازی بیش از ۲۰۰۰ تاکسی فرسوده پایتخت طی دو ماه گذشته

اخبار محرمانه - شهر: از زمان موافقت دولت با شماره‌گذاری تعدادی تاکسی با استاندارد یورو ۴ و ابلاغ آن در مرداد ۱۳۹۹، تاکنون در کشور ۴ هزار و ۶۰۰ دستگاه تاکسی شماره‌گذاری و تحویل متقاضیان شده است. در این میان، سهم شهر تهران از نوسازی تاکسی‌های فرسوده کشور، بیش از ۲ هزار دستگاه تاکسی است.

تامین ۲۲۰۰ میلیارد تومان بودجه غیر نقد برای خط ۱۰ مترو تهران

اخبار محرمانه - شهر: تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۹، دو هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بودجه غیر نقد برای خط ۱۰مترو تهران تامین شده است اما هنوز پیمانکاری از سوی شرکت مترو برای تهاتر این اعتبارات معرفی نشده است.

همکاری پلیس و بهشت زهرا

اخبار محرمانه - شهر: سعید خال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در دفتر سردار محمدحسین حمیدی، رییس پلیس راهور تهران دیدار و گفتگو کردند.

تهران و فرسنگ ها فاصله از شهر دوستدار کودک

اخبار محرمانه - یکی از ویژگی های مدیریت اجتماعی در هر شهری توجه به همه شهروندان از جمله کودکان است. بدون شک با توجه به نقش و جایگاه کودکان در آینده هر کشوری سرمایه گذاری در حوزه کودک آورده های زیادی برای کشور و شهر خواهد داشت.

بازدید مدیران شهری از طرحهای توسعه ای آبعلی

اخبار محرمانه - با توجه به در پیش بودن بارش های فصلی، تعدادی از مدیران شهری از تجهیزات جدید برف روبی و نمک پاشی تهران بازدید کردند. آنها همچنین از سازمان مدیریت پسماند آبعلی و طرح های توسعه ای آن نیز دیدن کردند.

کمک تکنولوژی به معضل پارکینگ

اخبار محرمانه - امروزه فناوری شکل زندگی انسان را تغییر داده است و با افزایش جمعیت شهرنشین باید به فکر روش‌های جدی برای حل مشکلات جدید شهرها باشیم. در این ویدئو می‌بینیم که فناوری چگونه به کمک حل معضل پارکینگ آمده است.

فرش قرمز برای سرمایه گذاران

اخبار محرمانه - پروژه های بزرگ مقیاس در حوزه گردشگری ورودی غربی پایتخت تعریف می شود.

جوانان ایرانی در تولید دستگاه های شهری پیشرو هستند

اخبار محرمانه - شهر: تعدادی از جوانان ایرانی توانسته اند با اتکا به توانمندی های خود دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز شهری را در مرکز تولید و مونتاژ «راهدار صنعت ماشین» تولید کنند.

گرد فراموشی بر گراند هتل لاله‌زار

اخبار محرمانه - نخستین هتلی که برای اقامت مسافران در تهران ساخته شد، گراند هتل لاله‌زار بود که حالا چند سالی است تبدیل به انبار شده است.

سری دوم رادیو موج ۹ منتشر شد

اخبار محرمانه - شهرداری منطقه۹ در قسمت دوم شبکه رادیویی «موج۹»، اقدامات اداره فرهنگی و زیباساری منطقه را با عنوان «ایام ماه محرم و صفر در منطقه ۹»منتشر کرد.

ساعات کاری مترو تهران تغییری نکرده است

اخبار محرمانه - شهر: چند روز گذشته جلسه اضطراری ستاد مبارزه با کرونا شهرداری تهران برای اتخاذ ۱۰ تصمیم اجرایی در موج سوم شیوع بیماری کرونا برگزار شد. یکی از این اقدامات «تهیه پیشنهادات ترافیکی در خصوص شناوری زمان‌بندی طرح‌های ترافیکی، ساعات کاری و ساعات حرکت وسایل نقلیه عمومی به منظور کاهش تردد شهروندان برای ارائه به شورای عالی ترافیک» بود. بنابر گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، تاکنون ابلاغیه‌ای دراین‌باره به مترو ارسال نشده است.

مترو خلوت شد

اخبار محرمانه - شهر: چند روز گذشته جلسه اضطراری ستاد مبارزه با کرونا شهرداری تهران برای اتخاذ ۱۰ تصمیم اجرایی در موج سوم شیوع بیماری کرونا برگزار شد. یکی از این اقدامات «تهیه پیشنهادات ترافیکی در خصوص شناوری زمان‌بندی طرح‌های ترافیکی، ساعات کاری و ساعات حرکت وسایل نقلیه عمومی به منظور کاهش تردد شهروندان برای ارائه به شورای عالی ترافیک» بود. بنابر گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، تاکنون ابلاغیه‌ای دراین‌باره به مترو ارسال نشده است.

۱۹۵ هزار متر طول مسیل های شمال تهران لایروبی شدند

اخبار محرمانه - مسیل های شمال تهران در آستانه بارش گ‌های پاییزی و آمادگی برای فصل زمستان با لایروبی ۱۹۵ هزار متر طول و رسوب برداری ۳۳۰ هزار متر مکعب از حوضچه های رسوبگیر آماده سازی شد.

تبدیل برج میلاد به مرکز "دیپلماسی فرهنگی"

اخبار محرمانه - معاون شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به تصویب طرح جدید برج میلاد در کمیسیون ماده ۵ اعلام کرد: شهرداری تهران برای ۱۲۰ هکتار محدوده جدید برج میلاد، چشم انداز ایجاد "مرکز دیپلماسی فرهنگی" ترسیم کرده است.

خروج ۱۰۴ نفر از چرخه کارتن‌خوابی

اخبار محرمانه - سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از مراجعه کمتر از هزار زن به گرمخانه های پایتخت در یک سال گذشته خبر داد و گفت: در هفت ماه نخست سال جاری بانوان بیش از ٢٧ هزار نفر شب از گرمخانه‌ها استفاده کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰ درصد افزایش داشته است.

ساير مطالب

مالکان تاکسی‌های فرسوده شهر تهران برای نوسازی تاکسی خود ثبت‌نام کنند

بازدید مدیر کل حوزه شهردار از تجهیزات خدمات شهری

مبارزه با جانوران مضر شهری در شمال شرق تهران

چک هایی با مبلغ میلیونی به صاحبش بازگردانده شد

آخرین خبرها از فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار

نقش موثر استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در کاهش آلودگی هوا

اقدامات شهرداری منطقه 6 برای پیشگیری از موج سوم شیوع ویروس کرونا

هنرستان آلمانی، مادر دانشگاه علم و صنعت

توسعه بسترهای کارآفرینی بانوان سرپرست خانوار در منطقه 19

شهرهای پایدار چگونه ایجاد می‌شوند؟

بیست بیست/ قسمت هفتم

برگزاری دوره آموزشی مجازی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی

اجرای عملیات به زراعی فضاهای سبز شهری در منطقه 2

بازدید مشاور شهردار تهران از طرح خادم منتظر در منطقه 19

آغاز «چهارشنبه های معلولان» در منطقه 7

آغاز دوره های آموزش مجازی بوستان ترافیک

قدردانی از پیام آورن نظم و امنیت در قلب پایتخت

قدردانی از 100 پاکبان منطقه 16

اعلام ساعات فعالیت بخش آزمایشگاه کلینیک های شهرداری تهران

10 اقدام اضطراری شهرداری تهران در موج سوم شیوع بیماری کرونا

دعوت از پاریس به عنوان مهمان ویژه جشنواره جایزه جهانی خشت طلایی

مامور تشکیل تیم های جستجو و نجات بین المللی مشخص شد

شناسایی 485 گود در تهران

بازدید از محله دولتخواه و بررسی موضوعات و مطالبات این محله

انتصاب مدیر حوزه ریاست مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران

استفاده از 2 پهپاد در عملیات های آتش نشانی تهران

تغییر سرنوشت مالی شهرداری‌ها با تصویب 2 لایحه

کرونا خطر چاقی کودکان را تشدید کرد

کمک کرونا و اینترنت اشیا به کنترل ترافیک

شرایط استفاده از بخاری تاکسی‌ها در زمان شیوع ویروس کرونا چیست؟

افزایش 20 درصدی مراجعات به گرمخانه های تهران

عناصر خبر کدام است؟

رونمایی از بانک اطلاعاتی خانواده‌های آسیب‌پذیر تهرانی

گروه های حساس در خطرند

آیین تجلیل از مدیران ورزش مناطق 22 گانه شهر تهران

میادین میوه و تره بار تهران فردا باز هستند

برج میلاد، میزبان هفتمین پرش بیس جامپ

افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت

فرمانده بحران‌ در شهرها و کلانشهرها برعهده چه کسی است؟

علت تعویق در افتتاح ایستگاه های جدید مترو

صدور کمتر از 30 مورد جریمه عدم استفاده از ماسک

افزایش پذیرش گرمخانه‌ها تا 700 هزار نفر

پیشنهاد برپایی ایستگاه صلواتی توزیع ماسک

نیاز مترو تهران به 5000 میلیارد تومان بودجه تعمیرات

تاکسیران‌ها در انتظار اعلام قیمت تاکسی‌های یورو 5

جمعه بازار تمبر در موزه پست راه اندازی شد

واکنش شهرداری تهران به ماجرای اختصاص ارز صادراتی برای کارتن‌خواب‌ها

کیفیت هوای تهران از ابتدای سال

از موزه تا غذا در سی‌تیر

خسارت 200 میلیاردی کرونا به مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران

آدریان نخستین آتش 100 ساله

جمعه بازار تمبر در موزه پست راه اندازی می شود

روزانه بیش از 200 شهروند جنوب شهر آموزش ترافیکی می بینند

برنامه جامع کاهش آلودگی هوا دست و پا شکسته اجرا شده است

فناوری در خدمت شهر و شهروندان سئول

آغاز مرحله دوم طرح غربالگری سلامت روان

مدرسه‌ای برای تمام فصول

برگزاری مانور برف تکانی در منطقه 15

مراسم تقدیر از پاکبانان

شهردار در مراسم هفته تربیت بدنی

تامین نظم و امنیت مهمترین عامل پیشرفت یک جامعه

جلسه ارتباط مستقیم شهروندان با شهردار منطقه 7 از طریق سامانه 1888

نقض دادنامه 930 میلیارد ریالی علیه شهرداری منطقه 19 در محاکم قضایی

کسب رتبه سوم منطقه یک در نگهداشت شهر در بین مناطق 22 گانه شهرداری تهران

مرحله بازسازی و بازتوانی بعد از سوانح مغفول مانده است

برگزاری ویژه برنامه های هفته سلامت ویژه بانوان منطقه 3 تهران

لزوم تشدید کنترلهای یگان های حفاظت برای رفع سد معبر های صنفی در مناطق جنوبی

734 نفر از مجموعه شهرداری تهران به انسولین نیاز ضروری دارند

بررسی مطالبات روستاهای صالح آباد و رسالت و حل گره ترافیکی این محدوده

نهمین رکاب زنی شهردار منطقه 9 در دور دوم پیمایش محلات

افزایش امنیت و نشاط از اهداف مشترک ناجا و مدیریت شهری است

کمیسیون ماده 5 با طرح بازآفرینی محور فدائیان اسلام موافقت کرد

سلسله وبینارهای تخصصی ویژه بانوان در هفته سلامت زنان برگزار می شود

پاکبانان نمونه تهران را شهروندان انتخاب کردند

منطقه 12 در پروژه‌های کوچک‌مقیاس پیشگام بوده است

موزه مخصوص در کاخ گلستان

اهدای داوطلبانه پلاسمای بهبودیافتگان کرونا برای نجات بیماران بدحال

تحویل 50 دستگاه اتوبوس و مینی بوس به شهرداری تهران تا اواسط آبان

لزوم بازنگری ساختار بودجه با اولویت‌بندی پروژه‌ها و مدیریت هزینه‌ها

ارسال 2 پیامک صدور باربرگ برای رانندگان خطای نرم افزاری است

توسعه حمل و نقل عمومی «ضرورت ملی» است

انتصاب مشاور و مدیرکل حوزه معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران

شلوغی ناوگان حمل و نقل تابع فعالیت در شهر است

هوای ناسالم پایتخت

به ما دروغ می‌گفتند، خانه امام شبیه کاخ هست

حضور سازمان نوسازی شهرداری تهران در کنفرانس بین‌المللی بازآفرینی شهری سئول 2020

دولت کمکی برای جبران خسارت مجموعه های ورزشی نکرده است

تور مجازی کاخ گلستان در روز سازمان ملل برگزار می شود

دورکاری واقعی به فرهنگ سازی و امکانات نیاز دارد

پیشرفت 74 پروژه کوچک مقیاس رصد شد

دریاچه خلیج فارس

طرح تفصیلی و غفلت از نگاه توسعه ری

پویش ملی ارتقا سلامت و نشاط زنان

نتیجه سوال شهروند از حناچی در برنامه سلام آقای شهردار

وبینار تخصصی «بحران کرونا زیر سقف خانه ها» در منطقه 2

فرهنگسازی دوچرخه سواری در منطقه 13

با همسرم رکاب می زنم

اعلام ویژه برنامه های هفته سلامت بانوان در شمال تهران

دیدار پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس با کودکان‌ کار

2 پروژه کوچک مقیاس در آستانه بهره برداری