اخبار محرمانه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

سرنوشت ۴۸۵ گود پرخطر تهران؛ ساخت سازه یا مزایده

اخبار محرمانه - شهر: عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: ۴۸۵ گود پرخطر در تهران شناسایی شده است که شهرداری بر اساس قانون می تواند پس از پایش با اقدام قضایی مالکان را مجبور به ساخت سازه در این گودها کند و یا نسبت به مزایده سازه ها اقدام کند.

مستند تولدی دوباره

اخبار محرمانه - در مستند تولدی دوباره به بوستان زندگی پرداخته شده است، بوستانی با مساحت ۲۴ هکتار در محله شهید هرندی که پیرامون آن دیواری به مساحت دو کیلومتر ساخته شده است. این بوستان یکی از بزرگترین بوستان های منطقه شوش است و محل ساخت آن در گذشته های دور یکی از گودهای محل بود و پیشتر به محل بروز ناهنجاری های اجتماعی و عرضه مواد توسط قاچاقچیان تبدیل شده بود که با ساخت این بوستان و بویژه ساخت دیوار پیرامونی این معضل در محل حل شده است و این فضا تبدیل به محیطی امن برای تفریح اهالی محله و ارتقای سطح زندگی شان و نیز افزایش سطح سلامت محله شده است.

نوسازی بیش از ۲۰۰۰ تاکسی فرسوده پایتخت طی دو ماه گذشته

اخبار محرمانه - شهر: از زمان موافقت دولت با شماره‌گذاری تعدادی تاکسی با استاندارد یورو ۴ و ابلاغ آن در مرداد ۱۳۹۹، تاکنون در کشور ۴ هزار و ۶۰۰ دستگاه تاکسی شماره‌گذاری و تحویل متقاضیان شده است. در این میان، سهم شهر تهران از نوسازی تاکسی‌های فرسوده کشور، بیش از ۲ هزار دستگاه تاکسی است.

تامین ۲۲۰۰ میلیارد تومان بودجه غیر نقد برای خط ۱۰ مترو تهران

اخبار محرمانه - شهر: تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۹، دو هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بودجه غیر نقد برای خط ۱۰مترو تهران تامین شده است اما هنوز پیمانکاری از سوی شرکت مترو برای تهاتر این اعتبارات معرفی نشده است.

همکاری پلیس و بهشت زهرا

اخبار محرمانه - شهر: سعید خال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در دفتر سردار محمدحسین حمیدی، رییس پلیس راهور تهران دیدار و گفتگو کردند.

تهران و فرسنگ ها فاصله از شهر دوستدار کودک

اخبار محرمانه - یکی از ویژگی های مدیریت اجتماعی در هر شهری توجه به همه شهروندان از جمله کودکان است. بدون شک با توجه به نقش و جایگاه کودکان در آینده هر کشوری سرمایه گذاری در حوزه کودک آورده های زیادی برای کشور و شهر خواهد داشت.

بازدید مدیران شهری از طرحهای توسعه ای آبعلی

اخبار محرمانه - با توجه به در پیش بودن بارش های فصلی، تعدادی از مدیران شهری از تجهیزات جدید برف روبی و نمک پاشی تهران بازدید کردند. آنها همچنین از سازمان مدیریت پسماند آبعلی و طرح های توسعه ای آن نیز دیدن کردند.

کمک تکنولوژی به معضل پارکینگ

اخبار محرمانه - امروزه فناوری شکل زندگی انسان را تغییر داده است و با افزایش جمعیت شهرنشین باید به فکر روش‌های جدی برای حل مشکلات جدید شهرها باشیم. در این ویدئو می‌بینیم که فناوری چگونه به کمک حل معضل پارکینگ آمده است.

فرش قرمز برای سرمایه گذاران

اخبار محرمانه - پروژه های بزرگ مقیاس در حوزه گردشگری ورودی غربی پایتخت تعریف می شود.

جوانان ایرانی در تولید دستگاه های شهری پیشرو هستند

اخبار محرمانه - شهر: تعدادی از جوانان ایرانی توانسته اند با اتکا به توانمندی های خود دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز شهری را در مرکز تولید و مونتاژ «راهدار صنعت ماشین» تولید کنند.

گرد فراموشی بر گراند هتل لاله‌زار

اخبار محرمانه - نخستین هتلی که برای اقامت مسافران در تهران ساخته شد، گراند هتل لاله‌زار بود که حالا چند سالی است تبدیل به انبار شده است.

سری دوم رادیو موج ۹ منتشر شد

اخبار محرمانه - شهرداری منطقه۹ در قسمت دوم شبکه رادیویی «موج۹»، اقدامات اداره فرهنگی و زیباساری منطقه را با عنوان «ایام ماه محرم و صفر در منطقه ۹»منتشر کرد.

ساعات کاری مترو تهران تغییری نکرده است

اخبار محرمانه - شهر: چند روز گذشته جلسه اضطراری ستاد مبارزه با کرونا شهرداری تهران برای اتخاذ ۱۰ تصمیم اجرایی در موج سوم شیوع بیماری کرونا برگزار شد. یکی از این اقدامات «تهیه پیشنهادات ترافیکی در خصوص شناوری زمان‌بندی طرح‌های ترافیکی، ساعات کاری و ساعات حرکت وسایل نقلیه عمومی به منظور کاهش تردد شهروندان برای ارائه به شورای عالی ترافیک» بود. بنابر گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، تاکنون ابلاغیه‌ای دراین‌باره به مترو ارسال نشده است.

مترو خلوت شد

اخبار محرمانه - شهر: چند روز گذشته جلسه اضطراری ستاد مبارزه با کرونا شهرداری تهران برای اتخاذ ۱۰ تصمیم اجرایی در موج سوم شیوع بیماری کرونا برگزار شد. یکی از این اقدامات «تهیه پیشنهادات ترافیکی در خصوص شناوری زمان‌بندی طرح‌های ترافیکی، ساعات کاری و ساعات حرکت وسایل نقلیه عمومی به منظور کاهش تردد شهروندان برای ارائه به شورای عالی ترافیک» بود. بنابر گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، تاکنون ابلاغیه‌ای دراین‌باره به مترو ارسال نشده است.

۱۹۵ هزار متر طول مسیل های شمال تهران لایروبی شدند

اخبار محرمانه - مسیل های شمال تهران در آستانه بارش گ‌های پاییزی و آمادگی برای فصل زمستان با لایروبی ۱۹۵ هزار متر طول و رسوب برداری ۳۳۰ هزار متر مکعب از حوضچه های رسوبگیر آماده سازی شد.

تبدیل برج میلاد به مرکز "دیپلماسی فرهنگی"

اخبار محرمانه - معاون شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به تصویب طرح جدید برج میلاد در کمیسیون ماده ۵ اعلام کرد: شهرداری تهران برای ۱۲۰ هکتار محدوده جدید برج میلاد، چشم انداز ایجاد "مرکز دیپلماسی فرهنگی" ترسیم کرده است.

خروج ۱۰۴ نفر از چرخه کارتن‌خوابی

اخبار محرمانه - سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از مراجعه کمتر از هزار زن به گرمخانه های پایتخت در یک سال گذشته خبر داد و گفت: در هفت ماه نخست سال جاری بانوان بیش از ٢٧ هزار نفر شب از گرمخانه‌ها استفاده کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰ درصد افزایش داشته است.

مالکان تاکسی‌های فرسوده شهر تهران برای نوسازی تاکسی خود ثبت‌نام کنند

اخبار محرمانه - معاون فنی و بهره‌برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: مالکان تاکسی‌های مدل ۸۸ به قبل بایستی برای نوسازی تاکسی خود به دفاتر هماهنگی امور اداری مراجعه و ثبت‌نام کنند.

مبارزه با جانوران مضر شهری در شمال شرق تهران

اخبار محرمانه - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: به منظور رفاه و امنیت خاطر شهروندان این منطقه حدود ۷۰۰۰ نقطه از معابر منطقه ۴ از جانوران موذی و مضر شهری پاکسازی شد.

چک هایی با مبلغ میلیونی به صاحبش بازگردانده شد

اخبار محرمانه - شهر: چند روز پیش خبر پیدا کردن و سپس تحویل دو فقره چک با مبلغ میلونی به صاحبش توسط یکی از کارکنان معاونت شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۱۵ منتشر شد. ماجرایی که نشان می دهد هنوز هم می توان در این شهر به انسانها اعتماد کرد و هستند کسانی که بدون چشمداشت، نیکی های خود را به دجله توشه خود سرازیر می کنند.

نقش موثر استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در کاهش آلودگی هوا

اخبار محرمانه - یک کارشناس ارشد مهندسی انرژی با اشاره به اینکه طبق گزارش بانک جهانی، عمده مشکلات آلودگی هوای تهران ناشی از آلاینده‌های خودروها به‌ویژه خودروهای سنگین و نیمه سنگین فرسوده است، گفت: نیروگاه‌های فسیلی نیز در افزایش آلاینده‌ها و تشدید آلودگی هوا موثر هستند. از این رو حرکت به سمت استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر می‌تواند نقش موثری در کاهش آلودگی هوا داشته باشد.

اقدامات شهرداری منطقه ۶ برای پیشگیری از موج سوم شیوع ویروس کرونا

اخبار محرمانه - لیلا مینایی معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه۶ از انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با گسترش شیوع ویروس کرونا در شهرداری منطقه از نخستین روزهای شیوع این بیماری خبر داد

هنرستان آلمانی، مادر دانشگاه علم و صنعت

اخبار محرمانه - نخستین هنرستان فنی تهران و ایران در اردیبهشت ۱۲۸۶ در جنوب خیابان قوام‌السلطنه (سی‌تیر) کنونی کار خود را آغاز کرد.

شهرهای پایدار چگونه ایجاد می‌شوند؟

اخبار محرمانه - تا سال ۲۰۵۰ میلادی بیش از ۷۰ درصد جمعیت جهان در شهرها زندگی خواهند کرد. اما شهرها چطور می‌توانند بار سنگین بیش از سه میلیارد ساکن را تحمل کند؟ برای یافتن پاسخ این پرسش، در این قسمت از برنامه «از دیگران بیاموزیم» به چگونگی ایجاد شهرهای پایدار پرداخته شده است.

بیست بیست/ قسمت هفتم

اخبار محرمانه - برنامه خبری بیست بیست با نگاهی جدید به خبرهای تهران نگاه می کند. قسمت هفتم این برنامه را ببینید.

آغاز «چهارشنبه های معلولان» در منطقه ۷

اخبار محرمانه - شهردار منطقه ۷ از افتتاحیه ویژه برنامه‌های «چهارشنبه‌های معلولان» با هدف ایجاد نشاط و مشارکت اجتماعی افراد دارای معلولیت در این منطقه خبر داد.

آغاز دوره های آموزش مجازی بوستان ترافیک

اخبار محرمانه - دوره های آموزشی بوستان ترافیک منطقه ۱۵ هم زمان با هفته سلامت زنان در راستای توانمندسازی بانوان در فضای مجازی آغاز شد.

قدردانی از پیام آورن نظم و امنیت در قلب پایتخت

اخبار محرمانه - همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، تورج فرهادی شهردار منطقه ۶ تهران، در دیدار معاون اجتماعی ناجا و مسئولان رده های انتظامی مستقر در قلب فرهنگی پایتخت از خدمات سبزپوشان نیروی انتظامی قدردانی کرد.

قدردانی از ۱۰۰ پاکبان منطقه ۱۶

اخبار محرمانه - در مراسمی به همت خیرین و با حضور خانواده های معظم شهدا از ۱۰۰ پاکبان خدمت رسان منطقه ۱۶ قدردانی شد.

۱۰ اقدام اضطراری شهرداری تهران در موج سوم شیوع بیماری کرونا

اخبار محرمانه - شهر: جلسه اضطراری ستاد مبارزه با کرونا شهرداری تهران به ریاست مشاور عالی و مدیرکل حوزه شهردار تهران برای اتخاذ تصمیمات اجرایی مهم در موج سوم شیوع ویروس کرونا برگزار شد.

دعوت از پاریس به عنوان مهمان ویژه جشنواره جایزه جهانی خشت طلایی

اخبار محرمانه - شهر: معاون امور روابط و همکاری‌های بین الملل شهرداری تهران با رایزن همکاری‌ها و فعالیت‌های فرهنگی سفارت فرانسه در تهران، درباره «پنجمین جشنواره جایزه جهانی خشت طلایی» گفتگو کرد.

شناسایی ۴۸۵ گود در تهران

اخبار محرمانه - منطقه ۲۲ و یک، دارای بیشترین تعداد گود پرخطر در تهران هستند .

انتصاب مدیر حوزه ریاست مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران

اخبار محرمانه - شهر: با حکم رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران، علی شاهرخی به عنوان مدیر حوزه ریاست این مرکز منصوب شد و از فعالیت های شاهین مظفری قدردانی شد.

استفاده از ۲ پهپاد در عملیات های آتش نشانی تهران

اخبار محرمانه - معاون فنی و توسعه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه در حال حاضر ماشین آلات سازمان آتش نشانی تهران به روز است، گفت: سال گذشته ٢١ دستگاه نردبان خریداری شده است.

کرونا خطر چاقی کودکان را تشدید کرد

اخبار محرمانه - مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران کودکان تهرانی نسبت به خطر چاقی در کودکان تهرانی هشدار داد.

کمک کرونا و اینترنت اشیا به کنترل ترافیک

اخبار محرمانه - شهر: ترافیک روزانه، یادگاری از اشتباهات برنامه ریزی قرن بیستم است که شهرها قدرت کنار گذاشتن آن را دارند، تغییر سریع جامعه در مواجهه با COVID-۱۹ ظرفیت تغییر در مواجه با این معضل را یادآوری می کند.

شرایط استفاده از بخاری تاکسی‌ها در زمان شیوع ویروس کرونا چیست؟

اخبار محرمانه - شهر: امسال استفاده از سیستم سرمایشی یا کولر تاکسی‌ها در فصل تابستان، دارای دستورالعمل اجرایی خاص‌تری نسبت به سال‌های گذشته بود. حال باتوجه به کاهش دمای هوا و تشدید شیوع ویروس کرونا، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران از تهیه دستورالعمل دیگری برای استفاده از سیستم گرمایشی یا بخاری تاکسی‌ها خبر داد.

افزایش ۲۰ درصدی مراجعات به گرمخانه های تهران

اخبار محرمانه - سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران گفت: میزان مراجعه زنان بی‌خانمان به گرمخانه‌های پایتخت طی یک‌سال گذشته کمتر از هزار نفر بوده است.

عناصر خبر کدام است؟

اخبار محرمانه - مهرداد خلیلی، روزنامه نگار در چهارمین قسمت از دوره آموزش خبرنگاری به زبان ساده به ارائه آموزش درباره اجزا و عناصر خبر پرداخته است.

رونمایی از بانک اطلاعاتی خانواده‌های آسیب‌پذیر تهرانی

اخبار محرمانه - سامانه سناء شهرداری تهران با حضور سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، مشاور شهردار تهران، شهردار منطقه ۱۷ و تعدادی از مدیران شهری در سالن اجتماعات شهرداری منطقه ۱۷ رونمایی شد.

ساير مطالب

گروه های حساس در خطرند

آیین تجلیل از مدیران ورزش مناطق 22 گانه شهر تهران

میادین میوه و تره بار تهران فردا باز هستند

برج میلاد، میزبان هفتمین پرش بیس جامپ

افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت

فرمانده بحران‌ در شهرها و کلانشهرها برعهده چه کسی است؟

علت تعویق در افتتاح ایستگاه های جدید مترو

صدور کمتر از 30 مورد جریمه عدم استفاده از ماسک

افزایش پذیرش گرمخانه‌ها تا 700 هزار نفر

پیشنهاد برپایی ایستگاه صلواتی توزیع ماسک

نیاز مترو تهران به 5000 میلیارد تومان بودجه تعمیرات

تاکسیران‌ها در انتظار اعلام قیمت تاکسی‌های یورو 5

جمعه بازار تمبر در موزه پست راه اندازی شد

واکنش شهرداری تهران به ماجرای اختصاص ارز صادراتی برای کارتن‌خواب‌ها

کیفیت هوای تهران از ابتدای سال

از موزه تا غذا در سی‌تیر

خسارت 200 میلیاردی کرونا به مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران

آدریان نخستین آتش 100 ساله

جمعه بازار تمبر در موزه پست راه اندازی می شود

روزانه بیش از 200 شهروند جنوب شهر آموزش ترافیکی می بینند

برنامه جامع کاهش آلودگی هوا دست و پا شکسته اجرا شده است

فناوری در خدمت شهر و شهروندان سئول

آغاز مرحله دوم طرح غربالگری سلامت روان

مدرسه‌ای برای تمام فصول

برگزاری مانور برف تکانی در منطقه 15

مراسم تقدیر از پاکبانان

شهردار در مراسم هفته تربیت بدنی

تامین نظم و امنیت مهمترین عامل پیشرفت یک جامعه

جلسه ارتباط مستقیم شهروندان با شهردار منطقه 7 از طریق سامانه 1888

نقض دادنامه 930 میلیارد ریالی علیه شهرداری منطقه 19 در محاکم قضایی

کسب رتبه سوم منطقه یک در نگهداشت شهر در بین مناطق 22 گانه شهرداری تهران

مرحله بازسازی و بازتوانی بعد از سوانح مغفول مانده است

برگزاری ویژه برنامه های هفته سلامت ویژه بانوان منطقه 3 تهران

لزوم تشدید کنترلهای یگان های حفاظت برای رفع سد معبر های صنفی در مناطق جنوبی

734 نفر از مجموعه شهرداری تهران به انسولین نیاز ضروری دارند

بررسی مطالبات روستاهای صالح آباد و رسالت و حل گره ترافیکی این محدوده

نهمین رکاب زنی شهردار منطقه 9 در دور دوم پیمایش محلات

افزایش امنیت و نشاط از اهداف مشترک ناجا و مدیریت شهری است

کمیسیون ماده 5 با طرح بازآفرینی محور فدائیان اسلام موافقت کرد

سلسله وبینارهای تخصصی ویژه بانوان در هفته سلامت زنان برگزار می شود

پاکبانان نمونه تهران را شهروندان انتخاب کردند

منطقه 12 در پروژه‌های کوچک‌مقیاس پیشگام بوده است

موزه مخصوص در کاخ گلستان

اهدای داوطلبانه پلاسمای بهبودیافتگان کرونا برای نجات بیماران بدحال

تحویل 50 دستگاه اتوبوس و مینی بوس به شهرداری تهران تا اواسط آبان

لزوم بازنگری ساختار بودجه با اولویت‌بندی پروژه‌ها و مدیریت هزینه‌ها

ارسال 2 پیامک صدور باربرگ برای رانندگان خطای نرم افزاری است

توسعه حمل و نقل عمومی «ضرورت ملی» است

انتصاب مشاور و مدیرکل حوزه معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران

شلوغی ناوگان حمل و نقل تابع فعالیت در شهر است

هوای ناسالم پایتخت

به ما دروغ می‌گفتند، خانه امام شبیه کاخ هست

حضور سازمان نوسازی شهرداری تهران در کنفرانس بین‌المللی بازآفرینی شهری سئول 2020

دولت کمکی برای جبران خسارت مجموعه های ورزشی نکرده است

تور مجازی کاخ گلستان در روز سازمان ملل برگزار می شود

دورکاری واقعی به فرهنگ سازی و امکانات نیاز دارد

پیشرفت 74 پروژه کوچک مقیاس رصد شد

دریاچه خلیج فارس

طرح تفصیلی و غفلت از نگاه توسعه ری

پویش ملی ارتقا سلامت و نشاط زنان

نتیجه سوال شهروند از حناچی در برنامه سلام آقای شهردار

وبینار تخصصی «بحران کرونا زیر سقف خانه ها» در منطقه 2

فرهنگسازی دوچرخه سواری در منطقه 13

با همسرم رکاب می زنم

اعلام ویژه برنامه های هفته سلامت بانوان در شمال تهران

دیدار پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس با کودکان‌ کار

2 پروژه کوچک مقیاس در آستانه بهره برداری

قرعه کشی 11050 جایزه خوش حسابی به پرداخت کنندگان خوش حساب عوارض پایدار

کارخانه سیمان به یک مجموعه اقتصادی مبتنی بر فرهنگ تبدیل می شود

تامین روشنایی پل های عابر پیاده منطقه 4

آغاز فعالیت پلیس دوچرخه سوار در منطقه 7

شهرک های مسکونی منطقه 21 تسهیل کننده طرح کاپ

تلاش برای آغاز عملیات اجرایی مسیر توسعه شرقی خط 4

قدردانی از سالمندان فعال طرح «اگر از من می شنوی»

پیاده روسازی مشارکتی شهرداری و کسبه

آیین افتتاح بوستان زندگی

توسعه حمل و نقل عمومی تهران با وجوه اداره شده بانک‌ها

آغاز اتاف 38 پروژه محله ای در مرکز شهر

گزارش 6 ماهه نخست سال 1399 معاونت خدمات شهری منطقه 9

5 ابر چالش شهرداری تهران در حوزه مالی

هاشمی: نامزد نمی شوم

بلیت مترو و اتوبوس گران نمی شود

تاثیر دو لایحه مهم بر درآمدهای کلانشهرها

هاید پارک تهران

کلنگ زنی پروژه ای برای کاهش ترافیک تقاطع تندگویان و نواب

کاهش 4 درصدی درآمد پایدار شهری نسبت به سال 1398

ساماندهی نقاط حادثه خیز بزرگراه مدرس

خیالستان زندگی، پلی برای سبزینگی حیات شهر

شهر دسترس پذیر

پاتوق های تهران/ پل طبیعت

پر کردن گود میدان مقدم

بزرگراه شیخ فضل اله نوری مزین به تصویر شهید آوینی شد

ضد عفونی روزانه مخازن زباله شمال شرق پایتخت در روزهای کرونایی

بیست بیست/ قسمت ششم

تجلیل از پیشکسوتان، مدیران، مربیان و کارشناسان ورزش مناطق 22 گانه

تا پایان سال جاری، 3 بازار میوه و تره بار جدید راه اندازی می شود

مهمترین و زیربنایی ترین عامل پیشرفت یک جامعه، حفظ امنیت است

دسترسی آسان شهروندان به آموزش مجازی مدیریت بحران

استقرار مربی ورزشی در بوستان های پایتخت؛ به زودی

ضرورت تقویت کانون های محیط زیستی سراهای محلات و تعیین شاخص های محله سبز