اخبار محرمانه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

اقدامات محلی؛ اثرات جهانی

اخبار محرمانه - شهر: سرعت بالای شهرنشینی، روند توسعه و پیشرفت شهرها را با چالش های عظیم اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، زیست محیطی و غیره روبرو کرده است، چالش هایی که در شهرها و مکان های جغرافیایی متفاوت بروز نموده اند، با همکاری های گسترده بین المللی در حوزه شهری و هم افزایی و مشارکت کشورهای مختلف، می تواند چشم انداز دستیابی به برنامه هایی موثر، کارآمد و تعمیم پذیری را فراهم کند.

سه سد نوسازی ناوگان تاکسیرانی کشور

اخبار محرمانه - در تهران حدود ۸۰ هزار تاکسی فعال هستند که از این تعداد ۳۷ هزار دستگاه به سن فرسودگی رسیده اند، با توجه به این آمار وضعیت حوزه تاکسیرانی در بخش نوسازی وضعیت مساعدی نیست.

خروج از فریز

اخبار محرمانه - شهر: منتفی شدن طرح تعریض خیابان کرمان در کمیسیون ماده ۵ به تصویب رسید تا شهرداری منطقه بتواند از املاکی که در گذشته برای اجرای این طرح تملک شده برای ایجاد سرانه ها و امکاناتی مانند میدان میوه و تره بار، آتش نشانی، فضای سبز و پیاده راه استفاده کند و علاوه براین املاک این خیابان بعد از حدود ۴۰ سال از فریز خارج شوند.

شهردار تهران لایحه  بودجه ۱۴۰۰ را تقدیم شورای شهر کرد

اخبار محرمانه - شهر: شهردار تهران گفت: رقم اصلی بودجه ۱۴۰۰، ۴۷ هزار و ششصد و هشتاد و هفت میلیارد تومان است و دو هزار و دویست و هفتاد و چهار میلیارد تومان بودجه پیشنهادی است که برای پروژه های خاص در نظر گرفته شده و بودجه تکمیلی خواهد بود.

توسعه ناوگان اتوبوسرانی یکی از مولفه های بودجه سال آینده

اخبار محرمانه - معاون شهردار تهران در بازدید شبانه شهردارشب اول بهمن ماه که با حضور و همزمانی اولین روز کاری دستیاران ستادی معاونت منابع انسانی همراه بود از توقف گاه سامانه ۲ شرکت واحد اتوبوس رانی تهران، مرکز آموزش آتش نشانی و سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار و میدان میوه و تره بار مرکزی بازدید کرد.

تاب آوری مهمترین محور در برابر پاندمی هایی مثل کروناست

اخبار محرمانه - رییس دانشکده شهرسازی دانشکده شهید بهشتی معتقد است که در جشنواره خشت طلابی مهمترین موضوع امروز تاب آوری شهر در برابر بحرانی مانند پاندمی کروناست که قبلا کمتر به آن توجه شده بود.

تاریخ رها شده؛ باغ کیهانی

اخبار محرمانه - در شهر تهران خانه های تاریخی زیادی وجود دارد که به دلایل مختلف رها شده اند و مکانی برای تجمع معتادان و کارتن خواب ها هستند. این خانه های قدیمی اغلب دارای ارزش های مادی و معنوی بسیاری هستند که با توجه مسئولین و تملک و بازسازی آنها می توان از این بناها استفاده های فرهنگی و هنری زیادی کرد.با همت شهرداری منطقه ۱۲ بنای فوق در حال مرمت و بازسازی است.

بیست بیست / قسمت بیست و هشتم

اخبار محرمانه - برنامه خبری بیست بیست با نگاهی جدید به خبرهای تهران نگاه می کند. قسمت بیست و هشتم این برنامه را ببینید.

طرح انضباط شهری در خیابان شهرداری اجرا می شود

اخبار محرمانه - طرح انضباط شهری و جمع آوری سدمعبر کنندگان صنفی، سیار و بساط گستر در خیابان شهرداری با همکاری یگان حفاظت شهرداری منطقه یک، شرکت شهربان و حریم بان و پیمانکار رفع سد معبر اجرا می شود.

آیین گرامیداشت هفته هوای پاک با مشارکت توان یابان

اخبار محرمانه - آیین گرامیداشت هفته هوای پاک با حضور پیمان پور نصر شهردار منطقه ۱۶، آزاده دل مدیر توسعه سیستم های حمل ونقل پاک سازمان ترافیک شهرداری تهران، کریم پور معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه و جمعی از توان یابان و جانبازان شهر تهران با همکاری هیات ورزش های جانبازان و معلولان در بوستان ترافیک منطقه ۱۶ برگزارشد.

ظرفیت مددسرای منطقه۹ تکمیل است

اخبار محرمانه - پیرو تاکیدات شهردار تهران مبنی بر خدمت رسانی به افراد بی سرپناه در سردترین فصل سال که توسط گشت های فوریت های خدمات اجتماعی انجام می شود؛ منطقه ۹ همسو با رویکرد مدیریت ارشد شهری، پذیرایی از مددجویان را به صورت شبانه‌روزی در دستور کار قرار داده است.

رنگ و هنر بر المان های شهری نقش بست

اخبار محرمانه - به منظور زیباسازی و ایجاد جلوه های بصری در فضاهای شهری منطقه۲ با اجرای پالت رنگی ،المان های شهری جلوه زیبا گرفتند.

به وقت پریدن

اخبار محرمانه - شهر: در میان قبرهای خاک گرفته امامزاده حمیده خاتون، یک گوشه زنان و مردان سیاه پوش سر به زیر ایستاده بودند تا دهان باز کردن زمین را برای دربرکشیدن جوانی که عاشق آسمان بود نظاره کنند.

یازده معبر منطقه ۱۳ به نام شهدا مزین شد

اخبار محرمانه - ویژه برنامه ابتکاری شهرداری منطقه ۱۳ در خصوص نامگذاری و تغییر نام یازده معبر طی برنامه ای تحت عنوان "خیابان شاهد" با حضور محمدجواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، مجتبی شکری شهردار منطقه ۱۳، جمعی از مسئولین و مدیران شهری و خانواده های معظم شهیدان در مجتمع فرهنگی کوثر برگزار شد.

۴۸۰مددجو در گرمخانه‌های منطقه۵ اسکان داده شد

اخبار محرمانه - محمود کلهری شهردار منطقه۵ از راه اندازی گشت ویژه و فوریتی در این منطقه و اسکان ۴۸۰مددجو از ابتدای بهمن ماه در گرمخانه های منطقه۵ خبر داد و گفت: از ابتدای فصل زمستان خصوصا در شبهای سرد گذشته، گشت ویژه ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی در منطقه۵ فعال شده تا علاوه بر گشتهای معمول، عوامل نواحی و خدمات شهری نیز با گشت زنی در سطح محدوده افراد بی سرپناه را شناسایی و به محل مناسب انتقال دهند.

رسانه و شهروندان مطالبه گر ایمنی اماکن باشند

اخبار محرمانه - مجتبی شکری شهردار منطقه ۱۳ در چهارمین سالگرد شهدای حادثه ساختمان پلاسکو ضمن تأکید بر اشاعه تفکر و اندیشه شهدای آتش نشان؛ خواستار مطالبه گری مردم از مسئولین در ایمن سازی اماکن و پیشگیری از این حوادث شد.

تست سریع و رایگان کرونا در مترو تمدید شد

اخبار محرمانه - شهر: برنامه تست رایگان کرونا در دو ایستگاه مترو «علی‌آباد» و «شوش» به علت استقبال مسافران و شهروندان، تمدید شد. به گفته مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران، این برنامه به زودی در پایانه‌های مسافربری اصلی شهر تهران اجرا خواهد شد.

بهره برداری از کانال جمع آوری و هدایت آبهای سطحی مدائن در جنوب غرب پایتخت

اخبار محرمانه - کانال جمع آوری و هدایت آبهای سطحی مدائن در منطقه ۱۸ همزمان با بازدید میدانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه های عمرانی جنوب غرب پایتخت، مورد بهره برداری قرار گرفت.

نصب مانیتورهای اطلاع رسانی در ورودیهای کوهستان؛ پایان بهمن‌ماه

اخبار محرمانه - رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از اتمام پروژه نصب مانیتورهای اطلاع رسانی و هشدار در مبادی ورودی کوهستان تا پایان بهمن‌ماه جاری در مناطق ۲،۱، ۵ و ۲۲ خبر داد.

گلپایگانی: ممیزی املاک گامی بزرگ برای تهرانی بهتر است

اخبار محرمانه - شهر: معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران معتقد است که مبنای برنامه ریزی در شهر داشتن اطلاعات است و بدون آن برنامه ریزی کامل نخواهد بود. او امیدوار است که با این ممیزی گام بزرگی برای بهتر شدن شرایط فردای تهران برداشته شود.

حناچی: ممیزی املاک، کیفیت زندگی تهرانی ها را تغییر می دهد

اخبار محرمانه - شهر: شهردار تهران ممیزی املاک شهر تهران را منشاء تغییرات، کیفیت زندگی و تصیمیم سازی دانست و گفت تمام تلاش شهرداری باید این باشد که اطلاعات دقیق را تحصیل کند و همان چیزی که در سطح شهر اتفاق می افتد در پایانه ها درج شود.

۴ میلیون و ۷۰۰ هزار ملک ممیزی می شود

اخبار محرمانه - شهر: در دوره پنجم ممیزی املاک -سال ۱۳۸۷ - ۷۰۰ دستگاه تبلت، ۵۰۰ دستگاه رایانه و ۵۰۰ دستگاه متر لیزری تهیه شد تا ممیزی املاک شهر تهران انجام شود. این در شراطی است که در این دوره جذب نیرو انجام نشده و از کارشناسان دفاتر خدمات الکترونیک شهر استفاده می‌شود.

«دست به کار شیم»

اخبار محرمانه - کمپین «دست به کار شیم» در راستای نظافت و تمیزی بازار تهران، به عنوان یکی از مشکلات جدی بازار، شروع به کار کرده و طی آن، مرمت و بازسازی دیواره‌ها، نظافت کف بازار و کوچه‌های اطراف، و ترمیم، خاک‌گیری و رنگ‌آمیزی سقف بازار انجام شده و همچنان ادامه دارد.

پلاسکو و تلنگری که به مدیریت شهری زد

اخبار محرمانه - شهر: افکار عمومی در حادثه پلاسکو نقد اصلی را به مدیریت شهری و بی توجهی آن به سازمان آتش نشانی و نبود تجهیزات لازم داشت و به همین دلیل بود که تهرانی ها در انتخابات سال ۹۶ چهره های جدیدی را برای شورای شهر تهران برگزیدند تا مدیریت شهری و شهرداری تغییر کند.

نخستین فرهنگسرای شهر تهران به ساختمان دوستدار دوچرخه پیوست

اخبار محرمانه - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶، اظهار داشت: در راستای تدابیر شهرداری تهران در استفاده از حمل و نقل پاک و همزمان با پویش سه شنبه های بدون خودرو، هر هفته یکی از ساختمان های سطح منطقه دوستدار دوچرخه می شوند.

نمایشگاه نقاشی کودکان در خانه هنرمندان

اخبار محرمانه - نمایشگاه نقاشی کودکان تهران با عنوان «شهری که من دوست دارم ببینم» از ۶ تا ۱۴ بهمن ماه در خانه هنرمندان به نمایش در خواهد آمد.

درخواست حناچی از شهروندان در شب‌های سرد

اخبار محرمانه - شهردار تهران از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده افراد بی‌خانمان نیازمند کمک در شب‌های سرد، با یکی از دو شماره ۱۳۷ یا ۵۵۵۲۲۳۲۲ تماس بگیرند.

شهرنگار؛ محله بریانک

اخبار محرمانه - بریانک از محلات نسبتا قدیمی واقع در جنوب شهر تهران است و بافت غالب خانه‌ها در آن قدیمی می‌باشد. همان‌طور که در تمام مناطق تهران شاهد افزایش ساخت‌و ساز و مدرن شدن هستیم. این اتفاق در این محله هم افتاده است و هر سال بر تعداد آپارتمان‌های نوساز و چندطبقه افزوده می‌شود. بد نیست بدانید که محله بریانک یکی از محلات پرتراکم شهر تهران به شمار می‌رود که به قیمت نسبتا مناسب و دسترسی به وسایل حمل‌ونقل عمومی متقاضیان بسیاری پیدا کرده است.

بیست بیست / قسمت بیست و هفتم

اخبار محرمانه - برنامه خبری بیست بیست با نگاهی جدید به خبرهای تهران نگاه می کند. قسمت بیست و هفتم این برنامه را ببینید.

باز شدن گره ۳۹ ساله محور کرمان

اخبار محرمانه - تعریض خیابان کرمان در منطقه ۱۴ از سال ۱۳۶۰ در دستورکار شهرداری‌ها بوده است. رئیس کمیسیون شهرسازی شورا می‌گوید طبق مطالعات ترافیکی، نیازی به تعریض این خیابان نبوده و مصوبه تعریض بر این انگاره بوده که مشکل ترافیک با تعریض حل می‌شود، در حالی که این رویکرد شهر انسان‌محور را به ماشین‌ها تحویل می‌داد.

زمینه ابطال قرارداد «باملند» در مرجع قضایی فراهم است

اخبار محرمانه - سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در رابطه با احداث مجموعه "باملند"، ابتدا یک قرارداد واگذاری عرصه پروژه به سازمان سرمایه گذاری از طرف شرکت عمرانی کارکنان (به نیابت از سازمان بازنشستگی) و سپس یک قرارداد مشارکت و بهره برداری با یک شرکت خصوصی منعقد شده است.

اجرای طرح فوریتی جمع آوری کارتن خواب در منطقه۲

اخبار محرمانه - معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه۲ گفت: همزمان با آغاز فصل سرما و برودت هوا ،طرح فوریتی جمع‌آوری و ساماندهی کارتن خواب‌ها با آماده باش شبانه مرکز خدمات اجتماعی منطقه در حال اجراست.

شهرداری پیاده رو فروشی نمی کند

اخبار محرمانه - شهر: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: نگاه شهرداری به طرح ساماندهی پیاده راه ها درآمدی نیست اما قرار هم نیست که از مساله درآمد برای شهر بگذرد. آنچه شورای شهر در صحن مطرح کرد هیچ ارتباطی به لایحه شهرداری نداشت، بهتر است شورای شهر در کمیسیون ها لایحه کارشناسی و طراحی شده را بررسی کند. ما نیز آمادگی دفاع و پاسخگویی داریم.

ممیزی املاک شهرداری؛ از شناسایی تا به روزرسانی

اخبار محرمانه - شهر: ششمین دور ممیزی املاک شهر تهران پس از چهار سال تاخیر آغاز شده است. این طرح نتایجی را در پی دارد که به موجب به روزرسانی بانک اطلاعات شهر تهران هم خدمت رسانی شهرداری به شهروندان را بهتر و دقیق‌تر می‌کند و هم اطلاعاتی را به دست می‌آورد که برای سایر نهادها و وزارتخانه‌ها ضروری است.

بهره برداری از اولین نیروگاه خورشیدی منطقه ۱۹

اخبار محرمانه - اولین نیروگاه خورشیدی منطقه ۱۹ همزمان با هفته هوای پاک طی مراسمی با حضور عضو شورای اسلامی شهر تهران، مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و شهردار منطقه برگزار شد.

استفاده از بانک اطلاعاتی پروژه های شهری در خشت طلایی

اخبار محرمانه - شهر: جمع آوری و بررسی پروژه ها و طرح های اجرا شده در حوزه شهری می تواند بانک اطلاعاتی کاملی را در اختیار مدیران شهری قرار دهد تا با استفاده از آن برای شهرهای خود الگو برداری کنند و این بانک اطلاعاتی می تواند به تمامی شهرها، از جمله شهر جهانی یزد که در فهرست میراث جهانی، به ثبت رسیده است، کمک کند.

آغاز به کار دومین پویش آزادسازی مادران زندانی

اخبار محرمانه - محمود کلهری شهردار منطقه ۵ از آغاز به کار دومین پویش آزاد سازی مادران زندانی خبر داد و افزود: معتقدیم آزادی یک مادر به «نجات خانواده و نجات جامعه" منجر می شود و امیدواریم با مشارکت همه شهروندان مادران زندانی جرایم مالی تا نوروز ۱۴۰۰ به کانون گرم خانواده شان باز گردند.

ساير مطالب

سرمقاله فرهیختگان/ آقای رئیسی توپ در زمین شماست

سرمقاله شرق/ آغاز ترامپ‌زدایی

سرمقاله اعتماد/ وزارت‌خارجه مجری یا سیاستگذار؟

سرمقاله ایران/ زوال اخلاق زوال سیاست

سرمقاله دنیای اقتصاد/ علل مخالفت عبری-عربی با برجام

سرمقاله رسالت/ یک سؤال ساده از رئیس‌جمهور

سرمقاله آرمان ملّی/ استیضاح ترامپ ضرورت جهانی

سرمقاله جوان/ پایان ترامپ و تثبیت ترامپیسم

روایت "آتلانتیک" از صدایِ سکوت در مراسم تحلیف بایدن

تاثیر سیاست‌های ترامپ بر یک نسل

مناقشه بی‌پایان استفاده از موی مصنوعی در فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی

3 پرسش مهم درباره آینده قیمت دلار

آخرین اقدام ترامپ پیش از ترک کاخ سفید

اولین اقدام بایدن پس از ورود به کاخ سفید

انتخاب: نتیجه این همه بودجه برای صدا و سیما چه بود؟

انتقاد شدید چهره‌های ضدایرانی از انتصاب احتمالی بایدن

پایان چهار سال ریاست‌جمهوری ویرانگر ترامپ

سفر ظریف به روسیه در سایه گلایه های مسکو

ریشه‌های حال بد بازار سرمایه

اشپیگل: راه بایدن چندان هموار نیست

ترامپ چگونه به قدرت رسید؟

تصرف غلط در زبان

سمت و سوی بورس در گرو قیمت دلار

تحلیل "یوسا" از حمله به ساختمان کنگره

آخرین مواضع گزینه‌های کابینه بایدن درباره ایران

دولت از صداوسیما شکایت‌ می‌کند

روایت "زیباکلام" و "متقی" از سرنوشت برجام در دوره بایدن

صدرنشینی بورس در لیگ 1399 بازارها

ائتلاف اسرائیل و اعراب خلیج فارس علیه بازگشت بایدن به برجام

دادستانی حکمی برای فیلترینگ اینستاگرام نداشته است

مناظره غیرمستقیم ظریف - بلینکن

احتمال تاییدصلاحیت احمدی‌نژاد؛ حاکمیت یکدست یا عقبگرد تا دولت بهار؟

فرار مغزها ٣٠٠برابر لطمه بالاتر از جنگ

انتخابات آزاد نباشد اصلاح‌طلبان ورود نمی‌کنند

محسن رضایی و معادلات انتخاباتی

اصلاحات و لشکری از نامزدها

پایین‌ترین نرخ تورم ماهانه در سال 99

آقای نماینده! مگر تاکسی بنگاه تبلیغاتی است؟

«لیبرال» برچسب حزب توده برای تخریب بازرگان بود

«پرچم‌های مجازی» به افتخار یک سردار

گره زدن زلف آذری‌جهرمی به اینستاگرام

استانداردهای دوگانه در مورد کلاه گیس!

ادعای فروش 2/3 میلیون بشکه نفت شعار است یا بررسی واقع‌بینانه بودجه

تریبون باز اتهام زنی به بهانه مصونیت پارلمانی

ترس از احیای ظریف و برجام

تحلیف در ترس

بودجه جای سیاست و شعار نیست

تایتانیک

سرمقاله کیهان/ ترامپ رفت، بایدن آمد در، اما روی همان پاشنه می‌چرخد

سرمقاله وطن امروز/ کارنامه مرد دیوانه

سرمقاله شرق/ بایدن و فصل جدید روابط با ایران و جهان

سرمقاله اعتماد/ درسی که نمی‌گیریم

سرمقاله ایران/ ترامپ و پایان پوپولیسم و موبوکراسی

سرمقاله دنیای اقتصاد/ اقتصاد ایران در دوران پساترامپ

سرمقاله آرمان ملّی/ آمریکا و میراث شوم ترامپ

سرمقاله جام جم/ کابل و تداوم کابوس خلیل‌زاد

سرمقاله آفرینش/ لزوم احرازهویت حضوری برای همسران و دختران مستمری‌بگیر بدون اعلام قبلی!

سرمقاله جهان صنعت/ بررسی علل ریزش بورس از سه منظر

سرمقاله خراسان/ آینده سیاسی فرقه ترامپ

الجزیره: ایران با قدرت به برنامه های منطقه ای خود ادامه می دهد

تاب‌آوری در مقابل خودکشی آموزش می‌خواهد

2021؛ سالی نه‌چندان ساده تر از 2020

بازگشت دیپلماسی به نقطه صفر

ماجرای جنجال حداد عادل

روایت "واشنگتن پست" از پنجره نیمه بسته برای احیای برجام

حمله رسانه صهیونیستی به تیم سیاست خارجی "بایدن"

تلاش بن سلمان برای جلب نظر جو بایدن

پایان داستان ترامپ

هجمه نابهنگام مجلس به دیپلماسی

روزگار دوزخی آقای ظریف

اولتیماتوم به دژپسند

4گام ضروری برای بازسازی اعتماد مردم و اصلاح بورس

آژیر بلند بورس بر سر دژپسند

بازیگران برجام، پشت خط شروع

هر آنچه باید درباره تحلیف ریاست جمهوری در آمریکا بدانید

ابرریزش دلار پس ‌از سه سال

چرا عربستان ‌تولیدش را یک میلیون بشکه کاهش می‌دهد؟

دل نگرانی‌های اروپا از دوره بایدن

فیلمی تاریخی از رهبر معظم انقلاب در دوران جنگ

زعفرانیه روحانی یا قالیباف؟

معجزه اقتصادی بنگلادش

پیشنهادات بن‌سلمان به مکرون در ازای جلب نظر بایدن و فشار بر ایران!

حضور سید حسن خمینی در انتخابات معادلات را به‌هم می‌زند

مظلوم‌نمایی با حمله به شورای نگهبان و صف طویل کاندیداهای اصلاح‌طلب!

امیدواری مردم /دلواپسی تندروها

حجاریان مطرح کرد: نمی‌شود سرنوشت کشور را به تیغ استصواب سپرد

بورس‌بازی‌های مشکوک

برخی تاکسی ها بنگاه تبلیغاتی ضدنظام هستند!

دولتی ها زیر آوار ریزش بورس

ظریف ترامپید

تحلیف در قفس

نگهداری 2 روزه زنان بدون حکم قضایی در خانه‌های امن

آقای باقری از «آقا کریم» محافظت کن

هشدار انتخاباتی اصولگرایان به ظریف

سرمقاله خراسان/ مگر کرونا تمام شد؟

سرمقاله کیهان/ پیش‌بینی پیر جماران!

سرمقاله وطن امروز/ میراث ترامپ برای بایدن

سرمقاله فرهیختگان/ 4 توصیه یا 4 اعتراف؟

سرمقاله شرق/ اهمیت آرایش مناسب جامعه، دولت و اقتصاد

سرمقاله اعتماد/ «بایدن» و جامعه بین‌المللی