اخبار محرمانه

آخرين مطالب

وزارت نفت

گازرسانی به ۶۰۰ روستای خراسان جنوبی تا پایان امسال

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به بهره‌مندی ۱۰۰ درصدی خانوار شهری این استان از گاز طبیعی اعلام کرد که درصد بهره‌مندی خانوارهای روستایی تا پایان امسال به ۹۳ درصد می‌رسد.

کاهش وابستگی بودجه به نفت، به معنای کاهش صادرات نفت نیست

اخبار محرمانه - وزیر پیشین نفت، سیاست کاهش وابستگی بودجه به نفت را سیاست درستی خواند و یادآور شد: کاهش وابستگی به معنای کاهش صادرات نفت نیست. سبد انرژی دنیا در حال تغییر است و ما باید از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنیم.

بازدید رئیس مجلس از بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت

اخبار محرمانه - شانا _ گروه فیلم: محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی به همراه بیژن زنگنه، وزیر نفت امروز (شنبه، چهارم بهمن‌ماه) از غرفه‌های شرکت‌های نفتی و سازندگان تجهیزات صنعت نفت، دانش‌بنیان‌ها و استارت‌آپ‌ها در بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.

فعالیت پژوهشگاه نفت در طرح گوگردزدایی از مازوت

اخبار محرمانه - معاون فناوری و روابط‌ بین‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت با اشاره به راه‌اندازی سه واحد سولفورزدایی ازسوی این مجموعه، گفت: پژوهشگاه نفت و پالایشگاه بندرعباس در طرح گوگردزدایی از مازوت همکاری می‌کنند.

تلاش شرکت گاز برای انجام تعهدهای صادراتی ایران

اخبار محرمانه - مدیر امور بین‌الملل شرکت ملی گاز ایران گفت: همه تلاشمان این است که تعهدهای صادراتی را به‌خوبی و به نحو احسن به انجام برسانیم و بتوانیم به‌عنوان صادرکننده‌ای مورد اعتماد در بازارهای جهانی شناخته شویم.

افت فشار مخزن مشترک پارس جنوبی صحت ندارد

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با رد ادعاهای مربوط به افت فشار مخزن مشترک پارس جنوبی گفت: برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی امسال ۶۵ میلیون مترمکعب افزایش یافته است.

کارگاه‌های تخصصی ساخت داخل در منطقه ویژه پارس ایجاد می‌شود

اخبار محرمانه - مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بر ضرورت راه‌اندازی کارگاه‌های تخصصی و فنی شرکت‌های تامین‌کننده قطعات و خدمات فنی برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در منطقه ویژه تأکید کرد و گفت: از حضور سازندگان داخلی استقبال می‌کنیم.

افزایش همکاری ملی حفاری با صنعتگران داخلی

اخبار محرمانه - مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران از افزایش همکاری با سازندگان و صنعتگران ایرانی و افزایش چشمگیر تعداد قطعات ساخت داخل در این مجموعه خبر داد.

نشست خبری مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در حاشیه نمایشگاه

اخبار محرمانه - شانا _ گروه فیلم: نشست خبری حسن منتظرتربتی، معاون وزیر نفت در امور گاز امروز (شنبه، چهارم بهمن‌ماه ) در حاشیه بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی در سالن مرواید سالن خلیج فارس برگزار شد.

ضریب بازیافت میدان سروش به بیش از ۱۰ درصد می‌رسد

اخبار محرمانه - رئیس دانشکده مهندسی نفت و گاز دانشگاه صنعتی سهند گفت: با اجرایی شدن طرح توسعه فناورانه میدان سروش، ضریب بازیافت این میدان از ۶ درصد کنونی به بیش از ۱۰ درصد می‌رسد.

بازدید وزیر نفت از بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت

اخبار محرمانه - شانا _ گروه فیلم: بیژن زنگنه، وزیر نفت روز جمعه (سوم بهمن ماه) پس از گشایش بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، بیش از سه ساعت از سالن‌های ۳۱A، ۱۰ و ۱۱ و ۶ و ۷ که شرکت‌های دانش‌بنیان و سازندگان داخلی در آنجا غرفه برپا کرده‌اند، بازدید کرد.

بازدید مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از نمایشگاه نفت

اخبار محرمانه - شانا _ گروه فیلم: بهزاد محمدی، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی امروز (شنبه، چهارم بهمن‌ماه) از غرفه شرکت‌های دانش‌بنیان، استارت‌آپ و سازندگان داخلی حاضر در سالن‌های ۱۰ و ۱۱ و ۳۸ بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد و از ایجاد دفتر توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان در صنعت پتروشیمی خبر داد.

بومی‌سازی ۲۷۰۰ قطعه کالای صنعت نفت در نفت و گاز مارون

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت نفت و گاز مارون از بومی‌سازی حدود ۲ هزار و ۷۰۰ قطعه کالاهای صنعت نفت در سال ۹۹ در این شرکت خبر داد و گفت: این بومی‌سازی با استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی و توان داخلی شرکت محقق شده است.

زنگنه: توانایی ساخت ۸۰ درصد تجهیزات صنعت نفت را داریم

اخبار محرمانه - وزیر نفت مهم‌ترین اقدام‌های صورت‌گرفته برای توسعه ساخت داخل در صنعت نفت را تشریح کرد و گفت: هم‌اکنون قادر به ساخت و تأمین دست‌کم ۸۰ درصد تجهیزات ثابت صنعت نفت در داخل کشور هستیم.

رئیس مجلس به بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت ایران آمد

اخبار محرمانه - رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از غرفه‌های حاضر در این رویداد بازدید کرد و در جریان تازه‌ترین دستاوردهای صنعت نفت و توان شرکت‌ها و سازندگان ایرانی فعال در این حوزه قرار گرفت.

رئیس مجلس از بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت ایران بازدید کرد

اخبار محرمانه - رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از غرفه‌های حاضر در این رویداد بازدید کرد و در جریان تازه‌ترین دستاوردهای صنعت نفت و توان شرکت‌ها و سازندگان ایرانی فعال در این حوزه قرار گرفت.

بهره‌برداری آزادگان شمالی در شرف تحویل به نفت و گاز اروندان است

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: در ادامه تحویل و واگذاری بهره‌برداری بعضی از طرح‌های غرب کارون به این شرکت، بهره‌برداری میدان آزادگان شمالی نیز به‌زودی به نفت و گاز اروندان واگذار می‌شود.

دفتر توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان در صنعت پتروشیمی ایجاد شد

اخبار محرمانه - معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از ایجاد دفتر توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان در شرکت ملی صنایع پتروشیمی خبر داد و گفت: ارتباط با شرکت‌های دانش‌بنیان به‌منظور توسعه صنعت پتروشیمی تقویت می‌شود.

تولید روزانه گاز کشور به هزار میلیون مترمکعب رسید

اخبار محرمانه - معاون وزیر نفت در امور گاز با تأکید بر اینکه افزایش تولید گاز در کشور صرف بخش گرمایش می‌شود و تولید ثروت ندارد، اظهار کرد: تولید روزانه گاز کشور به هزار میلیون مترمکعب رسیده است.

تأمین روزانه ۲ میلیارد فوت‌مکعب خوراک گاز بیدبلند ازسوی نفت‌خیز ‌جنوب

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از تأمین روزانه ۲ میلیارد فوت‌مکعب خوراک پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس از سوی ۲۲ کارخانه از تأسیسات فرآورشی مناطق نفت‌خیز جنوب خبر داد.

فرهنگ مصرف گاز طبیعی نیازمند بازنگری جدی است

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با تأکید بر لزوم مشارکت همگانی در مدیریت مصرف انرژی اظهار کرد: فرهنگ مصرف گاز طبیعی نیازمند بازنگری جدی است.

اجرای پروژه‌های متعدد در مسیر خدمت‌رسانی به سرمایه انسانی نفت

اخبار محرمانه - معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گفت: با وجود همه محدودیت‌های اقتصادی، پروژه‌های متعدد در مسیر خدمت‌رسانی به سرمایه انسانی نفت تعریف و اجرایی شده است.

شرکت پالایش و پخش بزرگ‌ترین تولید و صادرکننده بنزین منطقه است

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گفت: هم‌اکنون شرکت ملی پالایش و پخش بزرگ‌ترین تولیدکننده و صادرکننده بنزین در منطقه است که به بیشتر کشورهای همسایه مستقیم بنزین صادر می‌کند.

وزیر نفت در جمع خبرنگاران در حاشیه نمایشگاه نفت

اخبار محرمانه - شانا _ گروه فیلم: بیژن زنگنه، وزیر نفت امروز (جمعه، سوم بهمن ماه) پس از آیین گشایش بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و بازدید از این نمایشگاه، در جمع خبرنگاران حاضر شد و به پرسش خبرنگاران پاسخ داد.

گزیده‌های نفتی هفته

اخبار محرمانه - آغاز بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، بهره‌برداری رسمی از پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس و بازگشت نفت ایران به بازارهای جهانی را در گزیده‌های نفتی این هفته بخوانید.

آیین گشایش بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت

اخبار محرمانه - شانا _ گروه فیلم: بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی صبح امروز (جمعه، سوم بهمن‌ماه) و با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت، مدیران ارشد صنعت نفت، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سفیران کشورهای خارجی در تهران و دیگر مسئولان، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت.

توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی وضع مطلوبی دارد

اخبار محرمانه - مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس به وضع مطلوب توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی اشاره کرد و گفت: بر اساس پیش‌بینی‌ها، نخستین ردیف عملیاتی آن اوایل سال آینده عملیاتی می‌شود.

فعالان صنعت نفت ایران از همکاری با دنیا استقبال می‌کنند

اخبار محرمانه - معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران گفت: ما همواره از تعامل با دنیا استقبال می‌کنیم و شرکت‌های ایرانی فعال در صنعت نفت نیز نه‌تنها از رقابت و تعامل با شرکت‌های خارجی واهمه ندارند، بلکه از آن استقبال می‌کنند و آن را عاملی برای هم‌افزایی و ارائه عملکرد بهتر می‌دانند.

شناسایی ظرفیت‌های بخش تولید با چیدمان تخصصی در نمایشگاه نفت امسال

اخبار محرمانه - معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش مهم‌ترین نقطه قوت نمایشگاه نفت امسال را تخصصی شدن چیدمان غرفه‌های نمایشگاه عنوان کرد و گفت: در چنین شرایطی بازدیدکنندگان به‌راحتی می‌توانند ظرفیت سازندگان و تأمین‌کنندگان داخلی را بسنجند و نقاط ضعف و ظرفیت‌های خالی در این بخش را شناسایی کنند.

ساير مطالب

خودکفایی در تجهیزات صنعت نفت و حفاری با وجود تحریم‌ها

برنامه‌ریزی نفت برای تحقق طرح انتقال نفت گوره جاسک تا پایان 99

قیمت طلای سیاه بیش از یک دلار کاهش یافت

نماهنگ آیین گشایش نمایشگاه نفت

نمایشگاه نفت ویترین دستاوردهای داخلی صنعت نفت است

روند توسعه صنعت نفت ایران با وجود تحریم‌ها ادامه دارد

نمایشگاه نفت، فرصت شناسایی شرکای راهبردی است

نمایشگاه نفت؛ فرصتی برای ارائه توانمندی داخلی

ظرفیت‌های مطلوبی در صنعت نفت ایران وجود دارد

توانمندی ایرانی‌ها در نمایشگاه نفت بیانگر شکست تحریم است

برگزاری بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت با تمرکز حداکثری بر توان ایرانی

زنگنه: نگران احیای بازارهای از دست رفته نفت ایران نیستم

زنگنه: نگران احیای بازارهای ازدست‌رفته نفت ایران نیستم

بالاترین رکوردهای صادرات فرآورده‌های نفتی را در اوج تحریم ثبت کردیم

بالاترین رکوردهای صادرات فرآورده‌های نفتی را در اوج تحریم شکستیم

آیین گشایش رسمی بیست و پنجمین نمایشگاه نفت ایران

آیین گشایش رسمی بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت ایران

بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی آغاز به‌کار کرد

بیدبلند 2 خوراک طرح‌های جدید الفینی را تامین می‌کند

قدردانی استاندار خوزستان از خدمات هلدینگ خلیج فارس

بیدبلند خلیج‌فارس با ظرفیت کامل آماده سرویس‌دهی است

بیدبلند خلیج‌فارس با ظرفیت کامل آماده خدمات‌دهی است

عملیات اجرایی 2 مگاپروژه صنعت پتروشیمی امسال آغاز می‌شود

دلایل اختلاف قیمت در قبوض جدید گاز تشریح شد

پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس سومین ابرپروژه جهان در 2020

قیمت سبد نفتی اوپک به مرز 56 دلار رسید

وزیر نفت: چند روز صبر کنید

بخشی از قدرت ملی ایران در سایه قدرت انرژی به دست آمده است

پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس رویای 110 ساله صنعت نفت را محقق کرد

راه‌اندازی پالایشگاه بیدبلند خلیج‌فارس حاصل تحریم است

زنگنه: تا پایان سال 1401 هیچ گازی در مشعل نمی‌سوزد

بزرگ‌ترین تأسیسات جمع‌آوری و فرآورش گازهای همراه نفت ایران به بهره‌برداری رسید

سازندگان ایرانی عمده تجهیزات صنعت گاز را تأمین می‌کنند

سازندگان ایرانی عمده تجهیزات صنعت گاز را تامین می‌کنند

ریاض بزرگترین فروشنده نفت به سرزمین اژدهای زرد شد

ریاض بزرگ‌ترین فروشنده نفت به سرزمین اژدهای زرد شد

بهره‌مندی بیش از 98 درصدی استان یزد از گاز طبیعی

آغاز به‌کار نخستین واحد استانی بهینه‌سازی مصرف گاز در خراسان رضوی

واردات نفت هند در ماه دسامبر افزایش یافت

ایران بستر سبز گازرسانی است

پژوهشگاه نفت با شعار نوآوری در نمایشگاه امسال حضور دارد

تشریح اقدام‌های زیست محیطی شرکت نفت و گاز غرب

جابه‌جایی 2 دستگاه پمپ تزریق آب سکوی سلمان

آمادگی نسل نو تأسیسات تقویت فشار گاز برای عبور از فصل سرما

قدردانی نماینده قصر شیرین از توجه صنعت نفت به غرب کشور

حفر و تکمیل 98 حلقه چاه در کارنامه 10 ماه امسال ملی حفاری

هِدِر 16 اینچ پمپ‌های آبشور اسکله لاوان تعویض شد

انفجار در تأسیسات نفت و گاز حمص سوریه

اوپک به بهبود بازار نفت در سال 2021 خوش‌بین است

نخستین نمایشگاه مجازی ایران پلاست برگزار می‌شود

افتتاح پالایشگاه بیدبلند خلیج ‌فارس نشان می‌دهد چه بلایی سر تحریم آمد

مصرف‌کنندگان غیرمجاز دلیل کمبود گاز مایع در بعضی نقاط کشور هستند

اسیدکاری چاه‌ نفت با فناوری سیال فوم در نفت‌خیز جنوب

آنچه باید درباره پالایشگاه گاز بیدبلندخلیج فارس بدانید

آنچه باید درباره پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس بدانید

افزایش ابتلا به کرونا بهبود تقاضای نفت را کُند می‌کند

بیدبلند خلیج‌فارس؛ ریه‌های جدید خوزستان

محرک‌های اقتصادی آمریکا قیمت نفت را افزایش داد

قیمت سبد نفتی اوپک به کانال 53 دلار بازگشت

دستورعمل‌های سازمان محیط زیست در اولویت کار ملی حفاری

آغاز فعالیت پیمانکاران صنعتی در واحد فرآورش مرکزی آزادگان جنوبی

کاهش مقدار ریسک پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس

اجرای حداکثری طرح‌های جمع‌آوری گازهای مشعل در مناطق نفتخیز جنوب

تولید نفت لیبی کاهش یافت

آمادگی پالایشگاه فجرجم برای دریافت حداکثری خوراک از پارس جنوبی

افزایش قیمت نفت روسیه در پی افت عرضه عربستان

ارسال روزانه بیش از 5 هزار تن گاز مایع از سایت 2 پارس جنوبی

فاز نخست پارک گوگردی گنبدلی گشایش یافت

مصرف گاز در کشور باید اصلاح شود

اجرای عملیات وصل گرم خط تقویتی 16 اینچ جاجرم - میامی

فشار شرکت‌های نفتی به بایدن برای صدور مجوز سوآپ سوخت ونزوئلا

هر چه بگوییم و بنویسیم، برخی نمی‌خواهند ببینند و بشنوند

تحولات بزرگی در زمینه فرآورده‌های نفتی ایجاد شده است

مدیر شرایط اضطراری پتروشیمی‌های منطقه پارس منصوب شد

مسیر طی شده در توسعه میدان آذر قابل دفاع است

نمایشگاه نفت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود

تولید نفت قزاقستان کاهش یافته است

مازوت عامل آلایندگی هوای البرز نیست

لوله‌گذاری دریایی پایانه نفتی جاسک آغاز شد

اژدهای خفته بیدار می‌شود

بهینه‌سازی مصرف سوخت و ایران‌خودرو تفاهم‌نامه امضا کردند

60 لیتر سهمیه بنزین دی‌ماه امشب شارژ می‌شود

60 لیتر سهمیه بنزین بهمن‌ماه امشب شارژ می‌شود

تحقق بیش از 95 درصد برنامه تولید پتروشیمی بندرامام

آتش‌سوزی پالایشگاه تبریز مهار شد

قیمت نفت برنت با امید به بهبود اقتصادی افزایش یافت

سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت نفت منصوب شد

سرپرست اداره کل تشکیلات، روش‌ها و تعالی سازمانی وزارت نفت منصوب شد

پیش ثبت‌نام بیش از 600 شرکت در چهاردهمین نمایشگاه ایران‌پلاست

حذف نسخه‌های‌ کاغذی در مراکز درمانی صنعت نفت تهران

تصویب طرح جامع مناطق ویژه اقتصادی 8 شهر

مصوبه قیمت نفت کوره کارخانه‌های سیمان ابلاغ شد

700 میلیون دلار به درآمد صنعت پتروشیمی ایران افزوده شد

تعمیر زودهنگام ایستگاه تقویت فشار آسماری در مارون

محصولات پالایشگاه گاز مایع سیری بارگیری شد

ابوظبی هیدروژن صادر می‌کند

تولید بیش از 11 میلیارد مترمکعب گاز در پالایشگاه هشتم پارس جنوبی

کاهش انتشار متان ناشی از تولید نفت و گاز در سال 2020

افتتاح یک جایگاه دیگر عرضه سوخت یورو در اصفهان

بیمه زوریخ از پروژه نورد استریم-2 خارج می‌شود