پایگاه خبری تحلیلی اخبار محرمانه

آخرين مطالب

خواندنی ها

ژست جدید شکارچیان خارجی با حیوانات شکار شده در ایران +عکس

اخبار محرمانه - طی دو سال گذشته که با روی کار آمدن کلانتری، فروش مجوز شکار چهارپایان به ویژه برای اتباع خارجی در دستور کار این سازمان قرار گفت، جمع کثیری از متخصصان محیط زیست نسبت به این سیاست، انتقاداتی داشته اند.

از علائم تا خطرات ویروس کرونای جدید

اخبار محرمانه - پرسش مهمی که همواره در این خصوص مطرح شده این است که برای محافظت از خود در برابر این ویروس به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

ماهواره ظفر در یک نگاه

اخبار محرمانه - ایران / ماهواره ظفر،‌ عصر امروز با ماهواره‌بر سیمرغ در مدار530 کیلومتری زمین تزریق می‌شود.

خانه های متری 33 میلیون در تهران

اخبار محرمانه - خبرآنلاین / در منطقه 2 شهر تهران به دلیل حضور دو گروه تقاضای مصرفی و سرمایه‌ای برای دو دسته از واحدهای مسکونی معمولی و ...

تشکیل اکوسیستم هوش مصنوعی در ایران با حضور 10 کشور

اخبار محرمانه - معاون وزیر ارتباطات از برنامه ریزی برای ایجاد اکوسیستم بین المللی هوش مصنوعی با همکاری 10 کشور و محوریت ایران خبر داد تا با استفاده از تجربیات کشورها، بتوان از مزایای این فناوری بهره برد.

سر کوسه غول پیکر 330 میلیون ساله در یک غار

اخبار محرمانه - محققان و باستان شناسان موفق به شناسایی بقایای 20 کوسه ماقبل تاریخ در غار ماموت در پارک ملی کنتاکی آمریکا شده اند.

موبایل‌های آینده عرق می‌کنند!

اخبار محرمانه - محققان چینی با الهام از پستانداران پوششی حاوی فلز ابداع کرده اند که در مجاورت گرما عرق می کند تا دستگاه الکترونیکی یا موبایل را خنک کند.

سرقت پژو با نسکافه آلوده به مواد بیهوشی

اخبار محرمانه - رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از توقیف یک دستگاه خودرو پژو مسروقه در محور مواصلاتی "قم-تهران" خبر داد.

چرا سامانه سنجش شبکه ملی اطلاعات در دسترس نیست؟

اخبار محرمانه - سامانه‌ای با عنوان "فرادید" که قرار بود برای آگاهی از کیفیت شاخص‌های شبکه ملی اطلاعات در اختیار عموم قرار گیرد، در حال حاضر در دسترس نیست و به نظر می‌رسد با تغییراتی مواجه شده و گفته شده است که به‌زودی از آن رونمایی خواهد ‌شد.

بهنوش بختیاری برای هر تبلیغ چقدر می‌گیرد؟

اخبار محرمانه - همشهری آنلاین / بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی، در توییتی مدعی شد بهنوش بختیاری برای تبلیغات قطعات خواننده‌های جوان ...

سقفی برای جدایی

اخبار محرمانه - روزنامه شهروند / متن پیش رو در شهروند منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست سهم هر دفترخانه تهران ...

ساير مطالب