اخبار محرمانه

آخرين مطالب

غربگراها در حال تئوری‌سازی تسلیم در برابر دشمن بودند اخبار محرمانه از منابع دیگر

  بزرگنمايي:

اخبار محرمانه - سرلشکر سلامی تاکید کرد: شهدا نه فقط مایه سعادت ملت ایران بودند، بلکه آنها حقیقت روح جهاد را در پیکره امت اسلام زنده کردند و جوانان جهان اسلام را به حرک در آوردند و سرزمین اسلام را به میدان مبارزه علیه طواغیت تبدیل کردند.
پایگاه بصیرت
سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در کنگره ملی 92 هزار شهید بسیجی که در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد، اظهار داشت: شهیدان ما حقایق زنده و درخشان افتخارات اسلام و ایران هستند و ما امروز کهکشانی از ستارگان پر فروغ را در آسمان حماسه‌های جاودان اسلام و ایران در اختیار داریم.
وی افزود: شهدا نمونه‌های مجسم و تندیس‌های زنده وفاداری، فداکاری، استقامت و نشانه های شرف و فضیلت ملت بزرگ ایران هستند.
شهیدان، منابع جوشان هویت‌بخش ما هستند
سرلشکر سلامی ادامه داد: هر کشوری برای یافتن هویت و شخصیت و منزلت از منابعی استفاده می‌کند، شهیدان ما منابع جوشان هویت بخش ما هستند و برای ما جاودانگی ارمغان آوردند.
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شهدا سندهای زنده وفاداری ما به آرمان‌های بلندمان هستند و به ما آموختند چگونه می‌توان بر شیاطین در میادین نابرابر پیروز شد، تاکید کرد: راز جاودانگی و رمز بقای ملت ما در شکوه شهادت آشکار است و شهدا تجلی نزول ملائک الهی بر این سرزمین هستند. بدون شهدا عزیز و مقدر و مستقل نخواهیم بود و تنه با وجود آنها در دایره فضایل حیات می‌یابیم.
وی‌گفت: دامان پاک و پرمهر پدران و مادران شهدا، سرزمین طیبی بود که در آن گیاهی پاکیزه رویید و ثمرات روح افزایی داشت که نشاط انقلابی را در جامعه ما جاودانه ساخت.
سرلشکر سلامی تاکید کرد: شهدا نه فقط مایه سعادت ملت ایران بودند، بلکه آنها حقیقت روح جهاد را در پیکره امت اسلام زنده کردند و جوانان جهان اسلام را به حرک در آوردند و سرزمین اسلام را به میدان مبارزه علیه طواغیت تبدیل کردند.
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شهدا راهی برای آگاهی بخشی به مسلمانان در فضای جهالت مدرن ساختند و امروز به برکت شهدا همه جهان اسلام به میدان جهاد تبدیل شده است، تاکید کرد: مستکبران در حال فرار هستند و مانند مگس‌ها بر روی زمین پراکنده‌اند و هر روز یکی از گزینه‌های دشمن را تشییع جنازه می‌کنند. ملت ایران و ملت‌های مسلمان سال‌هاست با هدایت‌های الهام بخش ولی امرشان در جستجوی نقشه تکمیل نهضت خود هستند.
وی ادامه داد: کفار، طواغیت و مستکبران که می‌خواهند جهان اسلام را در اسارت و بردگی خود بگیرند، امروز دیگر آن رویای‌شان باطل شده است.
سوری‌ها سیاست‌های خصمانه غربی‌ها و امارات و عربستان را در سرزمین‌شان دفن می‌کنند
سرلشکر سلامی عنوان کرد: امروز حزب الله لبنان بعنوان فخر دنیای عرب در برابر صهیونیست‌ها، مسلط و قدرتمند ایستاده است و هر حرکت صهیونیست‌ها را در نطفه خفه می‌کنند. سوری‌ها سیاست‌های خصمانه غربی‌ها و امارات و عربستان را در سرزمین‌شان دفن می کنند.
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه بحرینی ها در یک میدان جهاد خواهان استقلال و آزادی کشورشان هستند و یمنی ها ترس را به درون کاخ‌های سعودی‌ها هدایت می‌کنند، خاطرنشان کرد: در این میان ایران مقتدر ایستاده است و جهان اسلام در قوی‌ترین موقعیت خود قرار دارد.
وی با بیان اینکه ملت بزرگ ایران در هفته‌های‌ گذشته سیلی بزرگی را به صورت آمریکا نواخت به طوری که صورت آن‌ها را به سمت تل آویو و واشنگتن برگرداند، اظهار داشت: دشمن در فتنه اخیر می‌خواست سریال شکست‌های پی در پی خود را جبران کند. می‌خواست جنگ اقتصادی را با اتفاقی در کشور ما پیوند دهد، او حتی نمی‌توانست خود حادثه‌ای تولید کند و فقط منتظر فرصتی بود.
سرلشکر سلامی گفت: اما نمی‌دانستند که ملت ایران هنرمند تبدیل تهدیدها به فرصت‌هاست. البته دشمن ما همیشه در میدان محاسبه غلط می‌اندیشد چراکه دچار زوال عقل سیاسی است. همه ملت ایران دانستند که وقتی هدایت سیاست‌های دشمن از خارج به داخل وارد می‌شود، امنیت به خطر می‌فهمد، ملت ایران نیت شوم دشمنان را فهمید و در مقابل آن ایستاد.
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه به ملت ما یک آگاهی محسوس بخشیده شده و آن اینکه آمریکا برای ملت‌های جهان جز فقر، فلاکت و نابودی منابع و ملت‌ها چیز دیگری را خواهان نیست، افزود: آمریکایی ها میخواهند با حذف ملت‌ها به حیات برسند، اما امروز این ملت‌ها هستند که آمریکا را به پوسیدگی می‌رسانند و از صحنه جغرافیای سیاسی حذف می‌کنند.
سپاه پیش‌مرگ و فدایی ملت است
وی خطاب به ملت ایران گفت: باز هم می‌گوییم پیش‌مرگتان هستیم و خاک کف پایتان را برای تبرک به چشم می کشیم؛ ما فداییان ملت ایران هستیم.
سرلشکر سلامی با بیان اینکه دشمن می‌خواست حلقه‌های زنجیره استراتژی خود را درون جامعه ما کامل کند، عنوان کرد: متاسفانه انسان‌هایی غربگرا که تجسم میرزا ملکم خان و تقی‌زاده ها هستند، نقش واسطه گری تفکر غرب در جامعه ما را بر عهده گرفتند. آنها انعکاس و پژواک صدای غرب و با آنها در این توطئه همراه شدند.
غربگراها نویسندگان نسخه تسلیم هستند
فرمانده کل سپاه ادامه داد: آنها نویسندگان نسخه تسلیم هستند به آنها می گوییم که جایی در میان جامعه ایران ندارید؛ کجا با سختی‌های ملت ایران همراه بوده‌اید؟ کجا باری از دوش ملت ایران برداشته اید که امروز امتداد سیاست‌های دشمن در داخل کشور شده‌اید و تفکر دشمن را بر روی کاغذ و بیانیه می‌نویسید و فضای تفکر انقلابی ملت ایران را آلوده می‌کنید؟
وی گفت: آن روز که ملت به میدان انقلاب آمدند، شما در حال تئورسازی کردن تسلیم در برابر دشمن بودید؛ از این کارهای خود دست بردارید.
سرلشکر سلامی با بیان اینکه به دشمنان هم می‌گوییم از خط قرمزهای ما عبور نکنید، تصریح کرد: ملت ما هوشیار است و دیدید که چگونه صف خود را جدا کرد و نشان داد که چقدر آگاه و مومن و باشکوه است.ما هرگز ملتمان را تنها نمی‌گذاریم، ما از رهبرمان دستور گرفته‌ایم که تا سرحد جانمان برای مردممان فداکاری کنیم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

تاثیرگذارترین عکس‌های دفاع مقدس کدام هستند؟ + تصاویر

نماهنگ طبیب به زبان افغانستانی ویژه عید غدیر خم

جریمه 20هزار دلاری لغو قرنطینه در ویکتوریا

شیوه منحصربه‌فرد تکثیر درخت در توکیو

بازی سه مرحله‌ای اسرائیل درباره انفجار بیروت

برنامه ایران برای پر کردن خلأ صادرات به ترکیه

تماس تلفنی «بوریس جانسون» و رئیس‌جمهور لبنان

لویه جرگه به آزادی زندانیان طالبان رای داد

همسر سفیر هلند در لبنان جان باخت

ترکیه: یک بندر در اختیار لبنان قرار می ‌دهیم

نمایندگان حزب «الکتائب» در پارلمان لبنان استعفا کردند

پارسا سیمین‌مرام یا گروه ضربان کدامیک منتخب مردم بودند؟

چهره‌ها/ تبریک روزبه نعمت اللهی‎ به مناسبت عید غدیر

چهره‌ها/ اسرا و مجید دوتا از استعدادهای این فصل عصر جدید

کلیپی احساسی با حضور علی انصاریان و زنده‌یاد ماه‌چهره خلیلی

چهره‌ها/ تسلیت علیرضا بیرانوند به مناسبت درگذشت ماه چهره خلیلی

واکنش جالب احسان علیخانی به چهارمین قهرمانی پیاپی پرسپولیس

راه‌یافتگان به مرحله نیمه‌نهایی از مرحله دوم عصرجدید

ماجرای استراحت کرونایی علی ضیاء و روزبه حصاری

محمد مهاجری: دلم برای شورای نگهبان می‌سوزد

ماجرای یک تماس مهم با علیزاده طباطبایی درباره نجفی

4گوشه دنیا/ چمدان 2 زن آلمانی حاوی اسکلت یک مرد بود!

نماهنگ مولا یا حیدر با نوای ‌میثم ‌مطیعی

سرود زیبای جشن غدیر با نوای کریمی

ماجرای آمرزش خواستن چند باره جوان گنهکار

4گوشه دنیا/ دومین پیوند صورت برای یک زن

سعادتمندی با اقتدای به علی علیه‌السلام

املاک بنیاد مستضعفان در بورس عرضه می‌شوند

آمار بالای تعداد کشته های سوری در انفجار بیروت

خشونت پلیس شهر مونرو در میشیگان آمریکا

سوری بودن 43 نفر از کشته ‌شدگان انفجار بیروت

نامه 80 عضو کنگره آمریکا به «پمپئو» درباره بیروت

آتش‌سوزی گسترده در «ساسکس» انگلیس

انتخاب مردم بهاره سرگل‌زایی بود یا گروه مثلث؟

برخورد ماه‌چهره خلیلی با مردی که فرزندش را کتک می‌زد

نادر فلاح: با چند کیلو خرما وارد سینما شدم!

چرا نادر فلاح از دانشگاه اخراج شد؟

روش جالب شجاع خلیل‌زاده برای حمل جام قهرمانی

صحبت‌های غیرمنتظره خداداد عزیزی درباره آرایش و تتو برخی بازیکنان فوتبال!

چهره ها/ پسر و عروس فاطمه گودرزی در سالگرد عقدشان

روزبه حصاری: در تئاتر سختی نکشیدم

رای غافلگیرکننده رویا نونهالی برای یکی از شرکت‌کنندگان «عصر جدید»

توضیحات نادر فلاح درباره فیلم «درخونگاه»

چهره ها/ مهدی رحمتی در کنار پسرانش

سیما تیرانداز: بازی در سریال حاتمی‌کیا برایم مثل یک زایمان بود!

جواد خیابانی در «بعد از اتفاق»

نامزدهای بهترین چهره تلویزیونی جشن حافظ؛ رقابت احسان علیخانی با مهران مدیری

واکنش آزاده زارعی به خبر درگذشت ماه‌چهره خلیلی

نادر طالب‌زاده از بیمارستان مرخص شد

نقشی که قرار بود لیلا حاتمی بازی کند