پایگاه خبری تحلیلی اخبار محرمانه

آخرين مطالب

دلار و بورس افت کردند اخبار محرمانه از منابع دیگر

  بزرگنمايي:

اخبار محرمانه - ما قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد امروز سه شنبه 16 مهر تا ساعت 18 با 900 تومان افزایش به 408 هزار و 600 تومان رسید. قیمت سکه امامی در بازار آزاد امروز هم تا ساعت 18 با 7 هزار تومان افزایش، به چهار میلیون و هفت هزار تومان رسید.
پایگاه بصیرت
قیمت دلار تا ساعت 18 با 0٫1 درصد کاهش، 11 هزار و 389 تومان اعلام شده است.
اما قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد امروز سه شنبه 16 مهر تا ساعت 18 با 900 تومان افزایش به 408 هزار و 600 تومان رسید.
قیمت سکه امامی در بازار آزاد امروز هم تا ساعت 18 با 7 هزار تومان افزایش، به چهار میلیون و هفت هزار تومان رسید.
شاخص بورس هم امروز وضعیتی مشابه دلار داشت و یک روند نزولی را پشت سر گذاشت. بورس تهران در روز سه شنبه و در ادامه هفته نه چندان مطلوبی که تا اینجای کار پشت سر گذاشته ایم، افتی بیش از شش هزار واحد را تجربه کرد و در کانال 314 هزار متوقف شد.
شاخص بورس امروز را نزولی پشت سر گذاشت.
با این حال سلمان نصیرزاده، کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه گفته است: گروه های بزرگ کماکان قادر هستند که شاخص را در محدوده مثبت حفظ کنند. گزارش های شش ماه قادر است که قدرت و ضعف بازار را تعیین کند. اما بعد از انتشار آنها شاید بازار وارد یک دوره احتیاطی شود.
در همین حال انتشار جزئیات جلسه معارفه عرضه اولیه «کویر» ، اعلام توقف تولید خودروهای غیراستاندارد از دوشنبه آینده و برگزاری چهارمین جلسه دادگاه علی دیواندری از مهمترین اخبار امروز بود.
همچنین امروز نایب رئیس اتحادیه املاک تهران به تجارت نیوز گفته است: امسال قیمت مسکن بیش از 100 درصد رشد داشت. با عمیق تر شدن رکود قیمت خانه در فصل پاییز و زمستان ارزان تر خواهد شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield